Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
zrobisz glupote i tyle jesli sie wypowadzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tu siedziec i sluchac tego!!! jak dziecko male nie bede sie ich sluchac i moga zapomniec ze nie pojde do adriana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zlosc im to zrobie rodzica i tesciowej papli!!!!!! i wyprowadze sie dzis wysle adrianowi es i przyjedzie po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz dlaczego nie mam problemu z tesciowa papla i z rodzicami? bo jestem starsza od Cb i odkad wspolzyje trzymam jezyk za zebami, nikt nie wie co robimy, a jesli ktos pyta to sie wypieram. Dlatego nikt sie nie wtraca bo nikt nam do lozka nie zaglada. Mi by bylo wstyd opowiadac o incydencie z wanna ale ty jak widac wolisz stwarzac soebie problem zamiast klamac. Ipatrz jak na tej prawdomownosci wychodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz miec policje i rodzicow na glowie? jak sie tam wprowadzisz to nie dasz rady zdac tej matury. Nie jestes taka samodzielna jak Ci sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem u adriana rodzice chyba nie zauwazyli rano ze mnie niema albo mysla ze wczesniej wyszlam do szkly miejsza z tym zaraz po 15 wracaja wiec bedea mnie szukac niewiem co bedzie ale nie wroce do domu, teraz u chlopaka mam przynajmniej obiad i spokuj przy zadaniach domowych i fajnie bo adrian jest dobry z matematyki a ja mam sprawdzian powtarzajacy caly material z poprzednich klas on mi obiecal swoja pomoc i ze da mi przykladowe zadania super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tez zarabiam nie duzo ale wystarczy na dolozenie sie do utrzymania z adrianem zawsze cos! a jak mi mama zagrozi policja to jej powiem ze uciekne i tak albo zostawi mnie u adriana i wie ze jestem bezpieczna albo pojade gdzies chociaz licze ze nie bedzie grozic bo niewiem gzie uciekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta twoja idylla ie potrwa dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak soie z matematyka juz nie radzisz to ciezko widze ta mature i studia techniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram wpis z 21, to co sie stalo to jest twoja wina. I nie popieram twojej ucieczki. Sama jestes sobie winna, chcesz byc dorosla a jezyka za zebami nie umiesz trzymac, naiwnie myslisz ze bedziesz sie zwierzac rodzicom lub tesciowej a oni beda milczec. Popelniasz blad i predzej czy pozniej zjawia sie tam rodzice i tesciowa. Zawsze ale to zawsze stwarzasz sobie wiekszy problem zamiast stary rozwiazac. Nie umiesz rozmawiac z rodzicami. Nie potrafisz panowac nad emocjami. Jestes rozchwiana, momentami zachowujesz sie jak dziewczynka we mgle. Ja chce to tak zrobie i juz. Do ginekologa pewnie tez nie pojdziesz na badania. W czym Ci mamy doradzic jak ty wszystkie rozumy pozjadalas? I tak wiesz swoje, tylko zebys kiedys nie zalowala ze Ci sie zwiazek rozpadnie, ze nie bedziesz miala do kogo wrocic, ze z rodzicami kontaktu nie masz. Ze zostalas sama jak palec bo od znajomych tez cie facet odilozowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radze sobie tylko adrian mi pomoze przypomniec sobie caly dzial jaki przerabialismy a tego duzo bylo!! i wymysli mi zadania laczone fajnie !!! a z matmy jestem dobra a moge byc lepsza dlaczego mialabym nie nie chciec jego pomocy skoro za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda bo do ginekologa jestem zapisana!! a jesli z adrianem sie nie uda i rodzice nie beda mnie chciec to zawsze mam dziadkow w krakowie i tam sie przeniose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciowa nie jest lojalna skoro mowi ze zostanie miedzy nami rozmowa to tak ma byc ona juz mnie opieprzyla to po co gadala mamaie!!! tak sie nie robi=!!! Teraz uwazam i nie bede nic takiego robic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes naiwna skoro myslalas ze bedzie lojalna, po prostu naiwna znajac wczesniej zdanie tesciowej.Pierwszy raz doniosla do twoich ? NIe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie widzisz tego ze przestajesz myslec racjonalnie? Masz teraz tyle zajec to jeszcze dokladasz sobie szarpaniny z wszsytkimi dookola. Dla mnie ucieczka to nie jest rozwiazanie problemu a po prostu dziecinada. A ty zmieniasz zdanie pod wplywem emocji. Chcesz byc dorosla to zachowuj sie jak dorosla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet w takim wieku ma potrzebę współżycia, jeśli teraz z nim będziesz mieszkać to jak sobie myślisz spać z nim bez czułości? Przecież co dzień będziecie się zbliżać do siebie aż wkońcu ciebie złamie a co wtedy? Jesteście niedoświadczeni jest duże prawdopodobieństwo że będziesz mamusią dla upragnionego dziecka chłopaka bo przecież on już miał akcje z dzieckiem. Dziewczyno ty patrz na konsekwencje swojego postępowania! Masz maturę szkole i jeszcze pracę a teraz u chłopaka mieszkać będziesz musiała zająć się domem, zbyt dużo jak na 17 latke ja mam 25 i nie wyobrażam sobie siebie w twoim życiu!! Będziesz żałować że za szybko wkroczyłas w dorosłość, a masz fajny wiek na zabawy imprezy poznawanie ludzi. Pomyśl jak może być i posłuchaj tu ludzi, którzy dobrze ci radzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama wyslala mi tylko es ze mam czas do 20:00 zeby wrocic do domu. nie wiem co bedzie po tej godzinie jak nie wroce, Adrian mowi ze skoro es to mama sie o mnie nie martwi bo by sama przyjechala mnie zabrac a tak jest dobry momet zeby przemieszkac. razem i przyzwyczaic ich do tego.jak przyjedzie z policja to ja uciekam do kolezanki zeby adrian niemial problemow glupi ten plan wiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu twoj chlopak tak toba manipuluje? jak sie nie martwi? Martwi sie i daja Ci szanse na powrot bez awantury u chlopaka. Jestes strasznie glupia ze wierzysz we wszystko co Ci on powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plan masz tak samo p******y jak ta twoja ucieczka do chlopaka. Chcesz dobra rade ? To wez manatki i wroc do domu to jest dla Cb najlepsze w tym wieku. Bo chyba wpisow wyzej nie czytalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ten twoj facet powie to swiete przeciez on tez jest jakis niedojrzaly jak na swoj wiek. Dobry moment na pomieszkanie bedzie swiadoma decyzja po maturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu !!! wyszlam z domu przed 20:00 ide do domu droga a moi rodzice w pol drogi mnie zatrzymali moja mama wystawila mi walizke z bagaznika i nawet niedala mi nic powiedziec mowie jej ze wracam przeciez a ona ze pisala mi ze do 20:00 mam czas a bylo 11 po tylko i powiedziala ze sie spoznilam i sobie pojechali a ja z walizka na drodze adrian przyjechal po mnie i jestem u niego ale jego mama tez tu jest z swoim facetem adrian robi zlecenie, ja na intenecie do matury szukam a tesciowa ciagle wpada i mowi czy moge to czy taleze zmyc czy ubrania skladac i ciagle cos !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz masz nauczke, chcialas byc dorosla to badz. Prawie teraz mama Adriana zamieszka z wami :) sama chcialas, a jezeli chcialas wrocic to trzeba bylo zrobic to w czasie wyznaczonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet Cie nie mogl odwiezc? coz to sie stalo ze wgl wypuscil cie z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo troche sie poklucilam z nim jak mu powiedzialam ze wracam chcial odwiez ale ja nie chcialam bo by byla wieksza awantura, teraz mi kaze lazieke wyczyscic nie moj dom i ja tam prysznica nie bralam zebym teraz sprzataczka zostala jej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialas mieszkac i dom prowadzic, jestes tam domownikiem juz teraz to rob co kaze. Nie wiem w czym widzisz problem? mieszkasz to sprzatasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem Ci tylko ze fajnie sie tesciowa i twoi rodzice umowili :) super to roegrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od dzisiaj bedziesz nie tylko sprzataczka ale praczka, pomywaczka, kucharka itd. obowiazkow wiecej niz w domu u mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu dopiero 2 noc jestem a nie caly rok!! nie bede tego teraz robic a pozatym adrian zamknol drzwi na klucz i tesciowa moze sobie gadac do deski, do d**y ich plan i to nie jest wogole smieszne dom warjatow!!!!! a chlopak to siedzi przytym zleceniu pol dnia a jak zrobi przerwe to zaspokaja sie i znowu w komputr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak juz napewno, moge zajac sie domem ale w soboty a nie w tygodniu i po nocy to nie normalne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt sie tu nie smieje. A czemu maja niby byc obowiazki po roku? od poczatku. Czemu nie bedziesz nic robic? Bo ksiezniczka jestes? PO prostu tak wyglada dorosle zycie, facet pracuje na wasze utrzymanie. Chyba nie myslalas ze bedziecie ciagle lezec i sie przytulac. Takie jest zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×