Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Jeszcze powiedzial ze za godzinke bedzie umnie i pojedziemy na zakupy bo uniego w domu pewnie malo jedzenia jest super kiedy najwieksze kolejki beda w supermarketach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu nie widziałam tylu błędów ortograficznych, jakie robi Autorka wątku. Jeśli ten przygłup zda maturę - będzie to oznaczać całkowity upadek szkolnictwa w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro woli tak to zapewne do niego polecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Nie, bede u niego na weekend ani do sklepu nie pojechalam jesli on nie bierze moich propozycji to ja nie przewiduje sie do niego przenosic!. Ide z kolezankami na Halloween a chlopak niech sobie siedzi w domu w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy Ci chlopak pozwoli wyjsc znowu bedziecie sie klocic pewnie, a potem ty spedzisz u niego weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pogadamy na skaypie o tym, na odleglosc, wyjasnimy sobie rozne sprawy, albo przed wyjazdem z nim pogadam jedzie w sobote pogadamy on i ja bedziemy miec czas zeby przemyslec wszystko przemyslalas cos? Adrian zrobil sie dziwny!! przyjechal do mnie taki powazny mowi kochanie przeraszam znam swoje bledy i przegiolem masz racje ale musisz mnie zrozumiec kocham ciebie i chce cb zaskakiwac, rozbawiac chce zebym nigdy nie zwatpila w jego milosc, zebym czula sie bezpieczna z nim i zeby mi ngdy niczego nie zabraklo, powiedzial ze jak tylko wroci to wszystko naprawi i da mi to czego chce w moim wieku. dal mi karte bankomatowa zebym miala dostep do pieniedzy, klucze od domu i jak bede miala problem to kolega wie i moge do niego isc, powiedzial zebmi ufa i ja tez moge w 100% mu, i co dal Ci to to co potrzebujesz w twoim wieku? Adrian tez pytal czy moze umnie spac w piatek przed wyjazdem juz jakas zmiana jest bo napewno by chcial zebym uniego nocowalam i pewnie zabawy jakies by zaczol i co dalej masz ta wielka zmiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz znowu twoje wielkie plany nie wypalily ale co tam lubisz planowac i Ci to nie przeszkadza podobno. A chlopak chyba musi cos jesc to i zakupy musi zrobic bo niby kiedy mial je wczesniej zrobic. Jutro swieto zmarlych to nie dziw sie ze mama dzwonila moze potrzebowala go do pomocy, w koncu ma kogos waznego na cmentarzu .WIelkie halo robisz z niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Z tego wszystkiego to ja teraz malego bawie!!ok rozumiem to wszystko ale tez chcialabym z nim pojechac na groby jego taty tez zapalic znicz i pomodlic sie ale oczywiscie adrian wolal z mama jechac trudno !! Zmiana niewiem czy jest bo nie rozmawialismy dzis duzo tylko sie calowalam z nim przytulalam i takie tam gadanie jak to zawsze jest. Pisal mi es ze w kolejce stoi 15 minut i jeszcze do kasy daleko ciesze sie ze mnie ominela kolejka a co do wyjscia to chlopakowi nie musze sie spowiadac !niechcial umnie byc to inne plany mam na wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam? jestes u siebie czy dalas sie znow porwac adrianowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij do jasnej cholery pisać poprawnie po polsku: zaczĄł, przegiĄł I ty o studiach pieprzysz głupoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc wyzej no sory ale na studiach i po wychodza tumany jak ty co teraz na kaffe siedzi, nie obrazaj innych a jak bije cb po oczach to tu nie wchoc proste autorka ma juz lepszy start niz ty w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wchoDŹ - tak piszemy, sorry, taką mamy pisownię :P A na temat studiów to ty się lepiej nie wypowiadaj, tumanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niechce mi sie z toba gadac p**********a polonistko ! DŹ w d**e wsac szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zamknij JAPE autorki pytam a nie cb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WsaDŹ sobie sama, tępa peezdo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie szmaty tluka, ja własnie dzisiaj usłyszałam, ze córa znajomej poszła do chłopaka na kolacje, nosz kuźwa to ile trwa ta kolacja, całą noc, bo dopiero ok. 10 rano zładowała, no nie ma to jak napieprzyć dzieci i wszelkimi sposobami je wypchać z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam swieto minelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj autorko! wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
dopiero jestem, w domu mnie nie bylo a u chlopaka nie moglam tu wchodzic, swieta rozpoczely sie kiepsko zreszta pozniej tez w tygodniu nie bylo lepiej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jednak byłaś u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu kiepsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zwiazku nie zawsze jest rozowo. Raz sie uklada lepiej raz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
A bo w piatek poszlam na zabawe i adrianowi nie powiedzialam nic o tym no i moj chlopak wymyslil ze mnie zaskoczy i jednak przyjechal do mnie na noc do domu tak jak chcialam i wyszlo tak ze on mial prezent dla mnie i mial byc to mily wieczor i noc! jak juz dotarl do mojego domu i sie dowiedzial od brata gdzie poszlam to sie wsciekl wydzwanial do mnie tylko ze ja nie patrzylam na tel wogole a jak wrocilam to chlopak umnie w pokoju siedzial taki biedny smutny po ciemku zly wsciekly ale trzymal nerwy wypytywal mnie o wszystko czy poznalam kogos czy bylo cos wogole to mnie na kolana posadzil i pytal i pytal bylo ok tylko ze ktos mi na tel dzwonil chcialam odrzucic polaczenie ale on mi zabral tel a jak odebral i pijak gadal costam gdzie ja jestem i jakies bredmie to adrian sie wsciekl i wybuch przeklinal i odlaczyl sie tak mnie trzymal na kolanach popatrzyl na mnie i odrazu kto to byl czemu go klamie ze poznalam jakiegos palanta znowu dzwonil i chlopak mi karte z tel wyjol i zlamal a to wszystko przez kolezanke upila sie z tymi facetami i dala ktoremus moj nr boze co ja przezylam tamtej nocy koszmar chwile sie klucilismy bo on wogole nie wierzyl w to co mowie mu ale pozniej powiedzial ze ok ufa mi ale niechce widziec zadnego faceta obok mnie, pozniej moja mama weszla i pyta co tak gadamy glosno a chlopak na nia zeby sie nie wtracala. pozniej powiedzial ze koniec z tym i nie bedzie sie bawil i inaczej zakonczy te balety moje, i ze spac idziemy zaczol sie rozbierac ja tez kladlam sie do lozka a on podeszed i mnie wziol na rece ze bylam nie grzeczna to spie z nim na materacu i ciagle reka jezdzil mi po brzuchu nodze i jak mu powiedzial ze ma przestac to mi powiedzial ze za to co zrobilam moze tak do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Spalam u niego dopiero w niedziele wieczorem bo unas z piecem cos sie stalo adrian zapraszal moich rodzicow tez ale mama powiedziala ze u dziadkow bedziemy nocowac ja sie wymiksowalam z bratem od nich do chlopaka tylko ze babcia zaczela swojje gadki ze jak ja moge z takim chlopem ze za mloda zeby z nim spac jak mnie mama wychowuje i ze mi zaduzo pozwalaja i taki tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowniary do książek a nie za sex się brać. Pozniej lazi to to z dzieckiem i zarabiaj na takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×