Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość Limonka17
Wiem to też! A siłownia to mu wogóle jest nie potrzebna i to całe gonienie tam, wszystko mi mówi że da radę ciekawe jak długo tak pociągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle to mu napisałam es że w domu zostaje a ten mi wymyśla że się o kolegę obraziłam! Głupi chyba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kiedy by znalazl czas na to swoje wymarzone dziecko ? :D sam sie oszukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co znowu chcial zebys leciala do niego ? chyba mozesz sobie spedzic wieczor sama? to juz taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówi że dla dziecka jest w stanie zrezygnować z kilku rzeczy, ma problem bo weekend i jest możliwość razem po mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka nie bardzo mi się podoba, dziwna trochę jest nie widać w niej talii, trochę jakbym spódnice na ciągnęła prawie pod piersi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty nie nosisz spodnic z wyzszym stanem ? do cropp topow itd? wiekszosc spodnic teraz sie zaklada na bluzke a nie pod . Wg mnie jak sie ma rozmiar 34 to talii az tak nie trzeba zawsze podkreslac bo widac ze jest sie zgrabnym, a facet i tak pewnie wczoraj przyjechal a ty pobieglas w podskokach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, mam jedną taka z buzka i leży u mnie w szafie- źle się czuje w takich sukienkach i moim zdaniem głupio to wygląda taka sukienka. nie pojechałam do niego! z koleżanka rozmawiałam na skaypie u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi chodzilo o spodnice z wyzszym stanem a nie polaczoana razem z bluzka, ktore sie nie nosi wyciagniete az tak wysoko. Na szczuplym to wszystko dobrze lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak spedzacie andrzejki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz idę do chłopaka domu bo kolega znowu mi es napisał że mały płacze i nie może go na karmić, przy okazji mam dla maluszka fajna poduszkę przytlanke owieczke jarsiek mały będzie się tulil do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz idę do chłopaka domu bo kolega znowu mi es napisał że mały płacze i nie może go na karmić, przy okazji mam dla maluszka fajna poduszkę przytlanke owieczke jarsiek mały będzie się tulil do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spódnica i bluzka są osobno, nie wiem z chłopakiem się nie widziałam od wczoraj to pewnie w domu, wczoraj siłownia później nie poszłam do niego a dziś tam es piszemy ale nic on nie wspomina o andrzejkac h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z***biscie ze ma na wszytsko czas tylko nie na impreze andzejkowa moj sie bardziej wysilil i ide do lokalu na wystawna impreze z super jedzeniem. A kolega twojego faceta nie ma prawa do Cb wypisywac, cie wykorzystywac a tym bardziej jeszcze bardziej zblizac do dziecka bo to ty nie jestes matka. A skoro sobie sam tyle czasu swietnie radzil bez was to teraz tez powinien a dziecko nie powinno ciagle przchodzic z rak do rak bo sama widzisz co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja miałam super Andrzejki, adrian sam zorganizował je i zaskoczył pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko że moi rodzice ciągle mnie kontrolowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
A malutki i tak wygrywa i z nim się bawie bo jak nie to wpada w płacz, wiem że źle robię ale żal mi małego adrian też się obraża że z dzieckiem się zajmuje jak on jest już jest w domu a on teraz z tego szkolenia wraca po godzinie 16 i mamy mniej czasu dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robisz bardzo zle. Potem bedziecie miec z tym jeszcze wieksze problemy bo dziecko wszytsko bedzie wymuszac placzem. Nie moze Ci go byc zal. Musisz go zostawic jego tacie i juz, nie nasluchiwac czy beczy czy nie tylko zajac sie soba i facetem. To nie jest twoje dziecko a ty podobno nie chcesz miec na razie wlasnego to nie przyuczaj cudzego do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka17
ale mały nie chce jeść i płacze jak to robi jego tata a on też już nerwowo nie wytrzymuje tego jak mały płacze i się wrzeszczy. to dziecko chyba tak moja mama mówi że wyczuło u mnie coś że go tule mówi i poświęcam mu całą uwagę i tak dz mnie się granie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chłopak sam adrian dziecko mieć to teraz się obraza a co myślał że z naszym było by łatwiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam opieprz od adriana bo dowiedzial się że ideę z kolega i małym do lekarza jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i moze dobrze ze Cie opieprzyl bo ma racje. juz chyba calkiem Ci sie w glowie pomieszalo zeby jeszcze do lekarza latac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasze to byloby wasze a to nie jest twoje ani jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda ! mały ma jutro szczepienie mieć a ostatnio jego tata miał z nim problem to po co stresowac dziecko jak mogę iść z nim może nie będzie aż tak krzyczeć przeraźliwie a chłopak robi straszne halo z tego! przecież chyba lepiej żeby dziecko nie denerwowało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko pomaganie czasem szkodzi, a to dziecko za chwile powie do Cb mamo i co wtedy? Co bedzie jak ten kolega kogos pozna a dziecko bedzie chcialo tylko do Cb? Co jesli wyjedziesz na studia? Co jesli kiedys nie bedziesz mogla mu pomoc? Zabeczy sie na smierc? ty robisz wielkie halo a to dziecko sie przywiazuje z dnia na dzien i ten kolega sam niech sie nim zajmuje bo potem bedzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
a nie powie mamo! będę małemu mówić tatuś ciotką wujek, i nie będzie problemu większego. jak kolega równą czy wyjadę to przecież stopniowo się od sumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
A i tak poszłam z małym na szczepienie ale nie obyło się od tekstów starych plotkar! a mały był dzielny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×