Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Adrian jest wariatem ubralstroj Mikolaja nastraszyl maluszka plakal ale jak chlopak dal mu prezent to przestal a pozniej mnie meczyl ! Mikolaj mnie wzial na kolana i powiedzial ze mu w oko wpadlam to bierze mnie za zone wyciagnal stroj mikolajki Dostalam tez zestaw kapielowy rozne male flakoniki o intensywnym zapachu, perfumy, czekoladki renifery, fotoalbum tata ksiazka z naszymi zdjecia smieszne zdjecia tam sa ja za kierownica traktora, na kopce okraglej jak siedzialam jak bylismy w lesie czy na basenie z maluszek tez mam jak sie tule no i duzo z chlopakiem jest i w lozku albo jak spie i adriana sa foki super prezent ! ! I jeszcze fajna dedykacja od chlopaka. Klucze od domu dostalam i pieniadze. A pod koniec adrian znowu zapytal czy spedzimy swieta razem czy zorganizujemy je choinke te wszystkie ozdoby klimat wigilie jemu zalezy na tym bardzo. A jak maly sie ucieszyl z prezentow ma teraz mnostwo zabawek i ciagle chce sie bawic a dzis sie z nim bylam w wannie i testowalam statek podwodny jak maly sie smial jak wyskoczyl spod wody hehe. Kolega dostal i dla tesciow z obu stron bys kupilismy i tez Od tesciowej tez dostalismy prezent i od rodzicow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A adrianowi sie podoba marynarka powiedział że jest taka nowoczesna a spodnie fajne i takich i dziś ubrał się w to i jego mama była zdziwiona że tak jej syn się wystroil hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mamy próbę tańca na studniówke a chłopak mi mówi że się spóźni kurczę a mówiłam mu żeby się zwolnił z szkolenia wkurzyl mnie pójdę i będę z kim innym tańczyć k on może już sobie darować przyjazd spóźniony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biala na studniowke? raczej to nie na wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
ta sukienka na lato mi kupiła a na wieczór nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
same problemy sukienki nie mam i jeszcze urodziny adriana w ta sobotę sa jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co nie masz dla niego prezentu? moglas kupic mniejszy na mikolajki. A na sukienke jeszcze masz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
miałam mu wykupić skok z samolotu ale zimno jest raczej przyjemnie by nie miał, tak się zastanawiam nad wykupieniem miejsc na festiwal czekolady ale to bardziej dla kobiety prezent,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
myślałam też że może sama będę prezentem dla niego że kupię jakąś bieliznę wzywającą i go rozpalę zabawa, i coś kupię na podarunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten festiwal to raczej nie dla faceta. A bielizne jak chcesz to zaloz cos od niego a nie kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moglas mu dac na mikolaja tylko te ubrania, a na urodziny perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze kup tort i przygotuj kolacje a potem zrob mu cos wiecej i to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Myśli żeby w jego pokoju zrobić taki klimat romantyczny toru też kupię i wino i bieliznę ubiór tylko boję się że jak coś zrobię więcej to on to odbierze że chce sekr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce być gorszą, ja dostałam dużo od niego na moje urodziny też chce mu dać równie fajne prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśli żeby w jego pokoju zrobić taki klimat romantyczny toru też kupię i wino i bieliznę ubiór tylko boję się że jak coś zrobię więcej to on to odbierze że chce sekr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on zarabia duzo to i ma na te prezenty wymyslne, a czasem mozna cos dac od serca i nie wykosztowac sie. A na mikolaja raczej przebilas go z kasa. WIec zejdz na ziemie, tak moze sobie pomyslec ze chcesz seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa mam sina dłoń poślizgnelam się w łazience i uderzyłam w zabudowę wanny ręką boli, teraz to będę głupio wygladac z opatrunkie w bieliźnie wszystko się mi wali na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam ze pytam- ale gdzie jest matka tego dziecka ktorym Ty sie musisz opiekowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po porodzie wpadła w jakąś chorobę psychiczną odrzucala malucha aż uciekła od dziecka podobno że wyjechała za granicę. przysłali mi model sukienki w ciemnym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chłopak wrócił do domu i od razu mi mówi że dziś wtorek i jeszcze kilka dni do urodzin mi zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam dla chlopaka na prezent przejazdzke Monster Truckiem powinien sie ucieszyc bo lubi motoryzacje a pozatym jakis prezent kupie, toru i w jego pokoju urzadze nasz taki wieczor urodzinowy cos jak ekskluzywny pokoj w hotelu zmienie posciel na czerwien akcent platkow od rozy po sypie po lozku i podlodze przed kominkiem w kominku bedzie ogien i kilka swiec zeby troszke rozjasnic postawie kieliszki i wino poduszki po rzucam i to bedzie taki pierwszy wstep w wieczor bedzie milo zaczne adriana powoli rozpieszczac calowac rozpinac koszule pozniej wino mu karze otworzyc a sama pojde po tort i bede cicho spiewac pobawimy sie i zaczne go rozbierac wezme za reke i zaprowade do lazieki a w lazience tez rozpalone swiece woda w wannie z piana i tam sie razem nawzajem sie rozbierzemy do bielizny i kolejny etap zabawy w wannie i wino pozniej ja wyjde z wanny przebiore sie w bielizne jedna z tych ktore dostalam od niego, wroce do niego i sama bede go wycierac recznikie no a pozniej do lozka dam mu prezent i zaczne zabawa na urodziny sprobuj sie odwazyc na cos wiecej. i do całości będzie nastrojowa muzykai. taki plan mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podniosłam głos na adriana przy mojej mamie bo się zachowywał jakby mu wszystko było wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podniosłam głos na adriana przy mojej mamie bo się zachowywał jakby mu wszystko było wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta przejazdzka i reszta wystarczy, nie kupuj juz zadnego prezentu. To wyjdzie za duzo i az nie bedzie pasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze mu zwrocilas, niech sie nie rzadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy on sobie przy niej nie za duzo pozwalal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian dał mi pieniądze na mikołajki żebym sobie kupiła coś nowego to z tego trochę korzystam na jego urodziny. no był u mnie i vat byliśmy w pokoju to mama przyszła a adrian leży na łóżku ja siedzę i mnie obejmuje i rękę kładzie mi między nogi jakoś 30minut temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×