Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
glupi prezent pieniadze i dziwie sie ze przyjelas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopak powiedział że jestem jego dziewczyna to chce mi dać pieniądze żebym sobie kupiła coś z moich marzeń o których on niewie wzięłam bo mam wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co kupujesz mu na raz na prezent tyle rzeczy? nie kupuj juz teraz nic oprocz tego tortu i tego co juz kupilas. Bo to smiesznie wyglaga. Rozrzucasz kase a potem z prezentu robisz mu prezent? Dla mnie to jest niedorzeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on też mi dał dużo prezentów głupio będzie jak ja mu dam tylko jeden ! to tak trochę wygląda jakbym się nie starała. teraz to ma ta przejażdżkę tort i mały prezent i tyle a no i ta noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się tej nocy że jak zdecyduje się na coś więcej to zrobię coś głupiego że pio przestrasze i będzie lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no on sie ucieszy przede wszytskim z nocy, ten prezent jest zbyteczny, a jego stac na duzo prezentow a Cb nie to nie kupujesz albo dajesz cos od serca = starasz sie. Czemu wy kupujecie sobie te prezenty rowniez bez okazji? Albo nakupilas mu rzeczy jak wyjezdzal? Jest jedna data: zwiazku. A nie co miesiac obchodzic? Na miesiecznice mozna isc do kina albo razem wyjsc, cos ugotowac w domu a nie prezenty dawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś z małym siedziałam w tym basenie co dostał od mojej mamy i tak się bawił że nie mógł przestać a taki spiacy był że zaczol pio kiwac i i później od razu spał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu nie ma co sie bac, tylko sie trzeba zastanowic gdzie postawic granice. Co chcesz zrobic a czego nie? No i musisz sie pilnowac zeby nie posunac sie za daleko bez zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to co mam nie urządzać nocy ?chłopak lubi te zabawy nasze i ciągle by chciał żebym u niego została za noc. miło jest dostać coś bez okazji a to że rocznicę robin by miesiąc robimy to też fajne bo jak spędzamy czas to też rozmawiamy o minionym czasie i ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna spedzac czas milo bez prezentow i cieszyc sie soba i kolejnym miesiacem. Tylko ciekawe czy za pare lat tez Ci sie bedzie chcialo. Nie napisalam ze masz nie robic. Skad tak wywnioskowalas? Napisalam tylko ze po cholere ten prezent masz kupowac jak tyle atrakcji wymyslilas. A z noca ze musisz to przemyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narzuca a ty nic nie robisz zeby to ukrocic i potem nie masz kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 2 opcje że albo ja ścigne górę i pokaże i dam mu dotykać piersi albo ja spróbuj jemu tygryska dotykać ale się boję że się wystrasze, boję się że ta skóra na tygrysku będzie wiotka albo ta sperma będzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię błąd ale podoba mi się to że dostanę prezent od chłopaka a nie mogę być taka że tylko biorę i wymowke robić że nie mąż pieniędzy żeby mu kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro sie takich rzeczy boisz to nie jestes na to gotowa. ALbo sie przelamiesz albo osmieszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się ale może jutro u adriana zostanę na noc i jakoś spróbuj już zetknąć ręką jego nagiego tygryska. ja mam tylko x tym problem czy ty też miałas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ci nie mowie ze masz miec wymowki tylko kupuj do granic swoich mozliwosci. Czasem mozna dac cos niedrogiego i sprawic wielka radosc. A wy idziecie na ilosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszlam na zywiol i pewnego dnia go dotklam, pokazal mi co i jak. Doprowadzilam reka do orgazmu i bylam zadowolona ze sie przelamalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co Ci dwie? do objecia i "masazu" jedna to wystarczajaca ilosc. Jestes dziwna skoro na to nie wpadlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można objąć 2 dłońmi albo jedna tygryska k droga masowac. a skąd mam wiedzieć jak tego nie robiłam nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie to nie mysl o masowaniu jak jeszcze reki do majtek mu nie wlozylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez tygryska do buzi i ssij az dojdzie. bedzie mial prezent ze hoho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kogoś pogielo! nie będę brać do buzi ! adrian jest głupi napadł mnie na drodze tak się przestraszyłam go że myślałam że mi serca wyskoczy ! a on się głupio tłumaczy że ile to mi razy mówi żebym nie chodziła po zmroku i dzwoniła do niego. co za człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra dobieralam się do spodni chłopaka żeby rozpiac a ten mówi mi co mu tam majstruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty za duzo o tym myslisz, zrob to w urodziny a nie wczesniej, wtedy bedzie element zaskoczenia. Napij sie wina to opory Ci mina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się że to mnie on zaskoczy a najgorsze jak nie pozytywnie i urodziny tylko zniszcze. nie mam jak chociaż zobaczyć na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się że to mnie on zaskoczy a najgorsze jak nie pozytywnie i urodziny tylko zniszcze. nie mam jak chociaż zobaczyć na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tego wina chyba że 2 kieliszki muszę wypić żeby jakoś te przeceny moim ośmieliły a jeszcze wina nie kupiłam bo dowodu nie mam muszę kolegę prosić żeby mi kupił jakie wino jest najlepsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×