Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
kolega niech ci wybierze, tylko sie nie upij bo nie bedziesz wiedziec co robisz. wlacz sobie p****la to zobaczysz co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nowy o takich filmikach be muszę jutro u niego zostać na noc to może jak będzie spać to mu tam w bokserski zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla ciebie wszystko jest be, oral be filmy be to z czego ty sie przekonasz. A penis bez wzwodu wyglada nijak do tego jak stoi. Po prostu nie wiesz co to podniecenie, nie mialas nigdy orgazmu nic nie wiesz o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys i tak mu o*******esz, kiedys jako gre wstepna obejrzycie taki film. Nie zapieraj sie, ja tez sie zapieralam bo nic nie wiedzialam ani nic nie przezylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twoj facet sie goli tam ? To powinnas wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lodzik bedzie najlepszym prezentem facet bedzie zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
dupa ! kurcze ! ! mój tata mi zniszczył wieczór! adrian goli się tam bo już kiedyś mi mówił że to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu zniszczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
napisałam mamie sms że zostanę na noc u chłopaka no i po godzinie tata przyjechał do domu adrianajakoś już Po godzinie 20,30 i jak nakręcony że była umowa że nie zostaje na noc u chłopaka przez tydzień, a najlepsze to że tata i adrian tak się witali jak koledzy wróciłam do domu z nim bo już miałam dość dobrze że jutro weekend! tylko muszę urządzić u adriana w pokoju kilka rzeczy na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie zel smakowy albo wez bita smietane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka naukę wybrałby jak będziemy przy kominku na podłodze ,,Glory box portishead,, mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pijesz wino z chlopakiem i nie wiesz jakie butelki pilas i czy bylo dobre? ja nie pije to nie wiem, nie cierpie wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
głupie kafe wirusa ma ! nie pije tak często wina żeby się znać na tym. rzadko i kilka łykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem kto kupil, umiem czytac. ALe nazwy mozna chyba zapamietac, kolor etykiety czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zel smakowy albo bita smietana po to zeby tygrysek lepiej smakowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzyj zelu rozgrzewajacego i wymasuj a facet bedzie jeczal z zachwytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
urodziny adriana wyszły spod kontroli! to całe wino porto było słodkie i przez to za dużo wypilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale chyba nie poszlas na calosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Nie, nie poszlam na calosc no co ty az tak pijana nie bylam zeby stracic nad soba kontrole! ! Ale jak adrian mowi to mnie to wino zlapal robilam rozne glupoty Jakiś taniec wodny i powiedział że byłam diablica tamtej nocy wymuszałam na nim różne rzeczy a jemu się to podobało i na koniec spiol mnie kajdankami bo chciałam iść na dyskotekę masakra wogole nigdy wiecej nie wypije takiej ilosci ! W niedziele obudzilam sie z czerwonymi oczami wygladalam strasznie! A na dodatek tesciowa wpadla i mimo sciemy to chyba i tak wiedziala ze bylo cos z procentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian mi teraz ciągle mówi że dostał najcenniejszy prezent ponoć że zgodziłam się na dziecko głupi ! i mówi że mógł coś zrobić już ale że on nie chce dawać życia po pijaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no rzeczywiscie sie popisalas, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro obiecalas to sobie musisz zrobic dzidziusia, pomyslalas o tym wgl ze on mogl Ci zrobic to dziecko jakby sie uparl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wogole nie pamietam tego zebym sie zgadzala na cos a tego ze dziecko to juz wogole nie on mnie podpuszcza. wiem ale mimo ze pilam to nie robilam nic z jego tygryskiem, mogl wykorzystac sytuacje sam mi mowil ale nie zrobil tego bo bylam pijana A gdyby mi zrobil dziecko to nie wiem co bym zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×