Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
no widzisz, faceci maja gorzej, odczuwaja orgazm krocej, slabiej itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lepiej być kobieta hehe biedni ale zawsze można ich dłużej piescic żeby po tym 1 orgazmie doprowadzić do ponownego podniecenia tak żeby czuli z bycia razem też satysfakcję. na następnym raz to chce razem z nim to robić dotykać się żeby oboje byliśmy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to mu nic nie zrobilas ? dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian teraz trochę jest zły na mnie bo przeczytał wiadomość od mojej koleżanki ta która weszła w ta podejrzana pracę w krakowie no i musiałam się tłumaczyć jemu z całej prawdy ale powiedziałam mu że nie wyjadę i tu dla niego zostaje po tych słowach aż tak bardzo nie był zły ale jednak mi zabronił się z nia zadawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepnym razem nie badz glupia i mu sie odwdziecz. Przeciez on na pewno byl podniecony . To nie wiem czemu sie nie domyslilas zeby mu zrobic dobrze. U mnie orgazm to najpierw dretwienie nog, dreszcze po calym ciele, uderzenie fali goraca az w koncu skurcze i pulsowanie calej pochwy takie intensywne ze moj facet musi przestac bo kolejnego dotyku nie zniose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłam mu nic bo on był między moimi nogami a później z ta mokra mordka zbliżył się do mnie wyszedł na mnie i się całowalismy i adrian też był bardzo mokry na bokserkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A facet tak od razu drugi raz sie nie podnieci, nie dojdzie tak szybko jak za drugim. Niektorzy wgl moga tylko raz a inni wystarczy 15-60 min spokoju i moga sie kochac drugi raz. WIec znowu gorzej niz u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest wytlumaczenie, no chyba ze doszedl w trakcie robienia. U prawiczkow to sie zdarza. Nastepnym razem mu zrob. Najgorsze co moze byc to nie doprowadzic faceta - potem chodzi sfrustrowany. To teraz przynajmniej wiesz jaka to przyjemnosc i zaden wstyd. Twoj facet tez na pewno tego chce od Cb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez nie musisz mu robic wtedy jak on Ci robi tylko jak juz skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam takie obiawy przyspieszone ciśnienie pulsowanie pochwy uderzenie ciepła byłam cała spocona a serce mi walilo strasznie mocno! adrian nie jęczy mi że coś jest nie zadowolony chyba doszedł w trakcie jak mi robił bo też wydawał odgłosy albo jak leżał na mnie bo go nogami objęła i tak wsumie to było gorąco teraz to mi chodzi bardziej taki nachalny że chce się całować i mi rękę wkłada między nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz wziazc ale nie polykac na poczatek, niech Ci da znak jak bedzie dochodzil. Na poczatku tak jest latwiej.Tylko ze wiesz w taki sposob Tobie jest latwo dojsc jak on Cie stymuluje. Podczas seksu dojsc nie jest tak latwo, kobiety latami nie maja orgazmu. Teraz tylko musiscie cwiczyc to co robiliscie az dojdziecie do perfekcji i odkryjecie milion sposobow zeby sobie dogadzac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seksu narazie nie będzie co adrian ciągle o tym dziecku gada! na początek to co teraz robimy jest fajne a do tego będziemy coś więcej robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie napiasalam ze to co robicie ja prawie rok sie tak bawilam na rozne sposoby , stosowalismy zele smakowe, rozne zabawki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego najpierw lepiej niech on robi tobie potem ty jemu- to bezpieczniejsze :) nikt nic nie przeniesie bynajmniej a w takich zabawach o to latwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nic o żelu smakowym? jakie zabawki? ja tylko bieliznę mam te które mi adrian kupił kajdanki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to odpal strone durexa to sie dowiesz :) ja bielizny nie stosuje raczej. I tak to zrzucam to po co :D chociaz ostatnio moj facet ma manie ponczoch czarnych to zakladam od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te rzeczy zostają też na pościeli ostatnio jak byłam się adriana tygryskie to właśnie musiałam całą dolną część pościeli zdjąć staram się uważać ale są chwilę że zapominam całkiem a później się trochę boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no trudno te plemniki w normalnych warunkach pokojowych na poscieli gina. Nie piore poscieli codziennie bo chyba bym padla to i plamy mam ale malo widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A adrian kupił kiedyś nakladki takie wibrujace musi mieć je w domu bo nie uważaliśmy ich jeszcze. może jutro zrobię mu niespodziankę i wrócimy to jeszcze raz jest trochę zły na mnie więc może mu przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be ja tak nie potrafi kłaść się na brudna pościel nawet jak jest trochę! i ściągam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be ja tak nie potrafi kłaść się na brudna pościel nawet jak jest trochę! i ściągam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czasem uprawiam seks 3 razy dziennie to mam ja trzy razy zmieniac? jak to schnie 5 minut i nawet nie zawsze plame widac? kiedys w zyciu nie bedzie taka higieniczna zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo 3 razy dziennie seks, ja niewiem czy tyle bym dała radę po 1 zabawie takiej jak adrian mi zrobił w niedzielę byłam słaba i mnie podbrzusze bolało później miałam ochotę żeby coś zjeść tak jakoś dziwnie bo po nocy nigdy nie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowie Ci w zwiazku zmienisz swoje poglady jeszcze nie raz, to co teraz Ci sie wydaje nie do przejscia tak jak lodzik to sie wyda blahe za jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i tak będzie, ale wiem że przekonanie się do zrobienia tego jak to się mówi loda będzie strasznym wyzwaniem. teraz jak wspominam rok wstecz to byłam niezłym dzieckiem wogóle zielona z seksu dziw że nic głupiego nie zrobiłam i nie wpadłam w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dlatego nie popelnij bledu i sie na zapominaj nawet na chwile, nawet jak bedziesz w ekstazie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się pamiętać i pilnować żeby nic nie przenieść ale zagrożenie jest już większe, wkońcu już bawie się jego tygryskid mam kontakt z nasienie to już zabawa wysokiego ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryzyka nie ma jak najpierw sie bawi toba a ty potem zakladasz majtki albo sie odsuwasz od niego i robisz mu ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×