Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

on na dużego i zupełnie nie wiem jak wejdzie w mnie też jego obwód jest spory bo obejmując dłonią nie jestem w stanie objąć go tak żeby zlaczyc palców bo mi brakuje pół palca na zamknięcie okręgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko sie zmiesci :) wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na moim fb i adrian mi zmienił status z związku na zręczona a koleżanka mi się skarży że mój facet jej napisał obraźliwa wiadomość jezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i po co to zmienil? mowilas ze nie chcesz tego obwieszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mu odbija ! wydała się ta prac co w krakowie dziewczyny mają on ta że mają towarzyszyć jakimś faceta na imprezach adrian się wiedział o tym i teraz jest zły trochę że mu nie powiedziałam w co mnie wciągają koleżanki ale że zostaje tu na studia to adrian mniej się złości ale i tak mi już nie pozwala na wychodzenie z koleżankami nigdzie. zmienił to dlatego żeby pewnie wszyscy wiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no taka jest prawda ze takie prace to sie nawet g***tem koncza, zachowuja sie jak d****** Ale jemu nic do tego. Jak wgl moze miec twoje haslo. Brak zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to tylko like dostaje i gratulacje z pytaniem kiedy ślub itakie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bylo wiadome, to co cie tak dziwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to koleżanki się zgodziły ja nie a to że mnie namawiany to i tak po mnie spływalo bo jednak podejrzewam w tym jakiś podstęp akurat napewno mpk nie będzie płacić żeby iść tylko na imprezę z kobieta napewno będzie oczekiwać facet czegoś więcej ale ja się nie zgodziłam a adrian mi wieży ale chyba chce żeby widzieli że jestem jego bo zaręczona, ma moje hasło dałam mu nie mam co ukryć nic złego nie sobie za jego plecami bln czasami to mógłby trochę trzymać nerwy bo tej koleżance pojechał tekstem obraźliwym a ja teraz skachan jakiegoś mam chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zręczny nie wiążą się od razu z ślubem! ! dla mnie to głupie pytanie jak ustalimy to dany znać i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie pytania sa normalne w tym przypadku i zawsze ktoś zapyta. A mi facet ufa i nawet nigdy nie pytał o hasło. A taka wymiana haseł to sprawdzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na adriana fb zobaczyć jakie są komentarze pod zmiana statusa i jego koledzy też pytają kiedyś będzie jego kawalerskie i takie tam głupoty o piciu aż ktoś pyta znów kiedy ślub a adrian napisał że był u księdza ale tak od razu nie da trzeba czekać i adrian pisze jako odpowiedź do księdza po co czekać jak mam odpowiednią kobietę i się zaczęła debata z znajomymi ile ślub i wszystko kosztuje. dostałam od adriana bilety na 50 twarzy greja na sobotę niektórzy mówia że nie warte oglądania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czytalam ksiazki wszystkie z tej sagi, w kinie bylam ale mi ciezko ocenic. No widzisz a facet i jego komentarze zalasne na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że cały film mnie tylko wynudzi im więcej czytam opinii to jestem niezbyt przekonana do pójścia na niego ! faceci to tylko głupie teksty mają między sobą! był właśnie adrian u mnie kupił mi leginsy od tak ale coś sądzę że przyjechał zobaczyć czy nie pisze z koleżankami coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzliwy się zrobił! myśli że dam się wciągnąć w głupia pracę i zmienię zdanie i wyjadę do krakowa! rozmowa z teściowa wkońcu wyszła na prosta bo już jej powiedziałam że tu będę studiować i nie zostawię adriana no to mi powiedziała że bała się że to się skończy wyjazdem moim i adrian się zalamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ludziom nie pasuje ze za malo seksu w tym filmie, bo sie naczytali ksiazek i wypisuja ze do bani. Przedstawiona historia milosci i tyle. Ja tam jestem zadowolona chociaz na poczatku bylam troche rozczarowana. Zamiast isc i ogladac na swiezo to ty czytasz opinie. Dobrze ze sie wam z tesciową uklada. Ty wgl chodzisz w czyms innym czy tylko legginsy>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam bo niechęć iść na nudny film na którym będę zasypiac ! chodzę mam dużo różnych spodni sukienek itp ale lubie leginsy są fajne a adrian też lubi jak je wkładam to mi kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie mogę kupić tanie pończochy do pół uda bo w C&A są za 69 zł ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kazdym supermarkecie sa nawet na dziale z rajstopami. Max do 20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kazde ponczochy sa do polowy uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Kupiłam w Auchan pończochy ale mają zadzier byłam z reklamacja ale nie chcą mi ich ani wymienić ani kasy oddać! wogóle w supermarketach to mają jakieś badziewa odrzut którego sklepy nie przyjmą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacperek dziś sam pociągnął się o kanapę i stało na nóżki! ale się nie utrzymał długo bo się puścił i zaraz po tym upadł na tyłek i teraz ciągle kręci się koło kanapy i chce wstawać ale już od tych prób jest słaby. kiedy dziecko już zaczyna chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafilas na taki badziew i tyle. Mi sie przez 10 lat kupowania rajstop i ponczoch takie cos nie zdarzylo. A dziecko chodzic zaczyna roznie, jedni przed roczkiem drudzy pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Będę musiała kupić w C&A drogie może będą na dłużej! to kacper jest dzieckiem przed 1 rokiem może już będzie chodził ale teściowa nr mówiła żeby go nie stawiać jeszcze na nogi bo ma słabe i przez takie stawianie będzie miał krzywe nogi to prawda ? ? adrian też kupił ten traktor i mały ćwiczy nóżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna się adrian ma tyle pracy że dziś cały dzień w pracy jest wiał o 18 a nadal go nie ma ! i jeszcze w niedzielę zaprosiliśmy teściowa z jej narzeczonym moich rodziców tu do adriana na obiad dziś czwartek a my nic nie mamy do jedzenia zaplanowane co zrobimy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
boże nasza kolacja wyszła fatalnie ! beznadzieja adrian pokłócił się z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to rzeczywiscie klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem tu czegos? Po co zapraszaliscie zeby sie klocic? ja zrobilabym wszytsko zeby nie doszlo do takich scysji skoro juz kogos zapraszam. A pewnie poszlo o prawde. Narwanego masz faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Adrian wie, że opisujesz tu każdy szczegół waszego życia ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Mój tata wyskoczył z pytaniami a adrian powiedział co planuje i wywiązała pio różnica zdań. nie. jest łatwo zahamować rozmowę jak każdy ma swoje rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×