Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

A najgorsze w tym ze moja mama jest przekonana ze ja z adrianem uprawiam seks i mi w swieta przypominala zebym sie zabezieczala i pilnowala tego masakra to juz wiem jakie rozmowy byly na moj temat z adriana mama jak im przerwalam. Przez swieta tez slyszalam teksty ze ja z adrianem to ciagle za raczke, obieci, ciagle razem wszedzie ze soba chodzimy, calujemy sie i wogole rozne tego typu teksty! A to adrian za mna i zemna chodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze trafilam na super sukienke na sylwestra i pokazalam adrianowi a ten odrazu mi mowi ze w tym to ja moge isc z nim do lozka, co za facet wkoncu mam 18 lat i wkoncu oderwalam sie od zakazow rodzicow to teraz on mi staje na drodze. Moze uda mi sie go przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, przekonałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj zdjecie sukienki :) Gdzie sie bawiliscie na sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Gdyby sie udalo przekonac to bylo by to za piekne!!!! Probowalam wszystkiego nawet przez lozko ale jak ciagle powtarzal nie to sie skonczylo przyjemne i zostawilam go podnieconego a on chcial wiecej hm humor mi tylko pogorszyl, kilka razy jeszcze sie wkurzyl przez dzien jak ciagle probowalam go namowic!! Wkurza mnie bo kazal mi ja oddac ta sukienke ale ja tego niezrobilam i zanioslam ja do kolezanki a adrian mysli ze oddalam hm bede miala na jakies imprezy w krakowie jak bede bez adriana akurat ! Nie musi wiedziec a jak zobaczy gdzies na zdjeciu to sobie nie przypomni ze to ta sama. Na sylwestra bylismy u znajomego kolegi adriana ktory otworzyl pub kilka dni przed sylwestrem i zorganizowal impreze duza sylwestrowa wsumie duzo znajomych adriana tam bylo i ja tez kilka kolezanek zaprosilam tam, ale niezbyt sie adrian bawil a wogole to zly na mnie byl masakra. Sukienka byla sniezno biala z cekinami na piersiach, bez ramiaczek calosc sie trzymala na piersiach a dol byl lekko luzny z zwezeniem luznym na dole teka bombka no i mini taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na sylwestrze bez mojego faceta, też nie chciał, żebym szła w jednej z moich sukienek, bo ma naprawdę rewelacyjny dekolt. Posłuchałam go, w końcu nic mi się nie stanie, jeśli pójdę w innej. No ale u mnie to było przez to, że sylwester był osobno, stwierdził, że nie chce, żebym poszła gdzieś w tej sukience bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze gdybym tez poszla sama bezcadriana to niemial by di mmnie pretensji ze wiecej wypilam z kolezankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian przed polnoca zapytal mnie czy w nowym roku stworzymy rodzine troche to smieszne bo nie pamietam co mu powiedzialam a glopio teraz pytac sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byliśmy osobno, bo nie jesteśmy razem długo, a on już od dawna miał zaplanowaną wycieczkę ze znajomymi. Planowali to, jak jeszcze nasz związek się rozwijał i nie było pewności, że ze sobą wytrzymamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, wsumie to ciezko w takich sytuacjach zmienic plany, ale to dlaczego nie wybralas sie z nimi na ta wycieczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nudy siedze z malym kacprem sama w domu maluch spac nie chce isc a adrian ciagle u sasiada siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wycieczka zachaczała o mój wyjazd do rodziny na święta, nie dało się ;) na szczęście już jutro się widzimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gdzie to twoje super zycie i kompromisy ? Juz nie ma poprawy ? dajesz soba dalej rzadzic? znowu koniec sielanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ok tylko adrian zrobil awanture mi bo weszedl na fb a kolezanka mi jakies zdjecie wyslala jakiegos faceta w samych majtkach a adrian odrazu ze ja go znam i go oszukuje a ja pierwszy raz tego gosciacwidzialam adrian zabardzo jrdt zazdrosny ##!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian mi robi sceny, w lozku jak bylismy powiedzial mi ze ja go nie kocham bo niechce z nim uprawiac seksu masakra !!! Teraz mi proponowal zeby sprobowac w chciaz w tylek!! A ja nawet niewiem czy cos z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jednak nie jest taki cierpliwy jak mowi. Zachowuje sie jak gowniarz. Moj czekal ile trzeba bylo a nie tylko gadal ze poczeka. Im bardziej bedzie napieral tym bardziej nic nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i lepiej zacznijcie klasycznie bo on doswiadczony nie jest a za twoj tylek sie bedzie zabieral a potem bedziesz miala problem byc moze jak Cie uszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez glopia kolezanke i to zdjecie adrian teraz chyba mysli ze ja patrze za innymi facetami a wcale tak nie jest ! Mysli ze sie nudze w zwiazku z nim ! I teraz napiera na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja sie nie zgodzilam na to wogole on wymysla i marudzi moze przestanie po kilku dniach gadac o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co takiego szanowny ksiaze zrobil ? sama tu pisalas jaki jest wspanaialy, cudowny, wyrozumialy, rozmawiacie o wszystkim itd nagle znowu to samo, pomieszkasz w domu i wrocisz i znowu bedziesz pisac ze jest lepiej ! nie ma lepiej i nie bedzie ! oboje jestescie dziecinni !!!! a ty naiwna na dodatek bo ciagle wierzysz w te jego czule slowka i wielkie przemiany trwajace 5 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jest ok, tylko adrian sie wsciek o fotke a wczoraj to zaczynal mnie obejmowac i swintuszyc na jeden temat. Adrian przyjechal do moich rodzicow i przeprosil mnie ale nuz zostalam w moim domu a on pojechal teraz wracam do adriana bo chlopaki ida do pracy a ja z malym bede kacperek bedzie znowu sie cieszyc na widok sniegu,moze pojdziemy na sanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i znowu opisujesz go jako cud natury. Zwykly kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to Kacper twoje dziecko? Ale jak bez sexu? Za dużo do czytania więc kto napisze w skrócie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postacie pierwszoplanowe: Adrian pseudonim Tygrysek -narzeczony autorki, nalegający na szybki ślub i założenie rodziny, dążący do zbliżenia ile wlezie, choć udający, że nie naciska i nic na siłę. Zazdrosny i czepliwy. Autorka pseudonim Limonka - nic dodać, nic ująć, można zorientować się po wpisach. Kacper - dziecko kolegi, nie ma matki, więc autorka mu ją zastępuje w wolnych chwilach (czyt. dopóki nie zaczęła studiować non stop z nim siedziała) Postacie drugoplanowe: kolega, rodzice, dziadkowie, towarzystwo ze studiów, wujek ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my mamy gdzieś twoje wypociny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I temat sie skończył? Kurczę, szkoda, lubilam go :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×