Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Nie gadam z nim i powiedziałam że w weekend nie wracam do domu i idę na imprezę z znajomymi Wkurzyl się i powiedział że on przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie i tak takie coś jest nie na miejscu. a ty go jak zwykle tłumacz. miłego weekendu z idiota. bo za pewno mu wybaczysz i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorszy twoj blad w tej sytuacji, ze mowisz mu co zrobisz - ze nie wrocisz na weekend. To mu daje przewage bo ma czas do piatku Cie "przepraszac". Facetowi sie tak nie mowi. Trzeba bylo sie nie odzywac a nie grozic ze nie wrocisz. A on juz kombinuje jak Cie udobr******* ze przyjedzie. Ja bym nie mowila ze nie przyjade. Nie mowila ze ide na impreze. Po prostu bym to zrobila nie mowiac mu. Niech sie potem martwi a nie mysli ze ma kontrole. A tak to jak zwykle twoj ksiaze ma władze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie rację, napisałam mu sms że moje plany uległy zmianie i tyle nie pisałam gdzie będę i co robić ale adriana to nieźle wkurzylo dzwoni ciągle i prosi żebym odebrała już do dziadka dzwonił żeby mi tel przekazał faceta postawiłam nieźle pod ścianą hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na weekend do koleżanek idę na mieszkanie a w sobotę na imprezę do klubu znacie jakieś fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zrobisz jak przyjedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno, nie zmienię planu tylko dlatego że on przyjechał. jak przyjedzie to i tak już będzie zły że jestem na imprezę więc nie będę sobie psuć weekendu i niebędę odbierac tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczymy, u Cb zawsze jest trudno z realizacją planu. Zawsze jak cos zakladasz to Cie ten twoj omota i sprawa zalatwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadam z nim! adrian zły a ja planu nie zmienię!! i tak już koleżanka powiedziałam że idę z nimi, jestem umówiona z nimi więc adrian musi za błędy odpowiadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co o 2 dni wgl nie rozmawialas z nim nawet 1 min ? i nie wyslalas ani 1 sms? nieprawda wiec z nim gadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam smsa ale to nie była długa konwersacja! on kilkanaście wysyła a ja jedn! ale to już i tak nie ma znaczenia bo adrian wziął wolne na jutro i jedzie teraz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedzie ksiazę Cie udobr***ać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to niby co zrobiłas ? a tak wgl to kto zajmuje się tym dzieckiem teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o dziecku cos jakoś cicho, czyżby nieodpowiedzialny tatuś wreszcie postanowił zając sie swoim synem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Poprosilam dziadka zeby adrianowi robil nazlosc i nie pozwolil mu u mnie spac razem w lozku na co adrian niezle sie rzucal he he ale i tak sie udalo i spal gdzie indziej hihi a w nocy myslal ze jak wszyscy beda spac to do mnie sie mu uda dostac ale zamknelam drzwi he he gdybyscie slyszaly ten glos faceta smutnego he zdziwienie w glosie! A dzis moj plan z dziadkiem nadal jest realizowany hihi adrian jest wykorzystany tak zeby nie mial czasu przymnie siedziec ! Jak wrocilam do domu to oczywiscie mi sie wladowal do pokoju na lozko ale na chwile bo dziadek znowu cos wymyslil hm chociaz moj chlop cos pomogl tu hihi a teraz w garazu cos naprawiaja. Kacper ma sie dobrze moi dziadkowie w cieszynie sie nim opiekuja jak kolega jest w pracy a pozniej malego zabiera czasami jak z adrianem rozmawialam przez kamerke to maly tez byl takze kontakt z maluchem jest nadal, choc ciezko bylo bo moja mama musiala jezdzic do adriana bo maly plakal ale juz jest ok moj maly mezczyzna rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian wyciąga mnie na miasto, ale już mam plan jak to wyjście zorganizować a żeby nie było miłe he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie uwazasz ze to troche dziecinne ? Zamiast sama zalatwiac sprawy z chlopakiem i rozmowic sie z nim to dziadkow wykorzystujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm adrian się wściekł poszłam na imprezę, wszystko potoczyło się w zła stronę adrian wyjechał do domu wczoraj się nie odzywa, teściowa dzwoniła dostałam opieprz wogóle beznadziejnie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odbiera moich telefonów, zadzwoniłam do kolegi i wiem że adrian jest pijany nieźle przegiełam i go wkurzylam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdzie nie jedz bo i po co skoro jest pijany ? nie badz glupia bo nie masz z czego sie tlumaczyc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes jakas wariatka i furiatkA, jak Cb chlopak wkurza i zaczynasz stawiac na swoim to ty teraz polecisz za nim jak idiotka bo sie obrazil. Siadz na d***e i zastanow sie nad soba. A ty nie musisz jechac i przezpraszac. tylko nie wiem za co ? Glupia mala cizia. Twoj facet nie raz sie jeszcze wscieknie i upije. A to ze jest zwyklym maminsynkiem i jeszcze pseudotesciowa do Cb dzwoni to co ? Nic. Jak sie teraz wp*****la a nie ma prawa to za czasem bedzie jeszcze gorzej. Zostaw to w spokoju i czekaj az sam sie odezwie. Najprosciej upijac sie jak gowniarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz i tak będę wysiadać jestem w okolicach bielska białej więc 30 minut i będę w centrum cieszyna, muszę z adrianem porozmawiać bo jednak wina za to co się stało jest z mojej strony, w pewien sposób go zranilam nie mogę tak siedzieć i udawać że nic nie zrobiłam złego. to ja zachowałam się gowniara a mam narzeczonego zgodziłam się na związek tak poważny więc zachowanie moje było błędem, muszę iść do niego jest pijany może łatwiej będzie mi do niego dotrzeć i pogodzić się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to że teściowa zadzwoniła i powiedziała kilka słów,dało mi do myślenia adrian robi dlamnie wszystko a ja co tylko mu problemy i przykrość robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rob co chcesz, wezcie slub i plodzcie dzieci skoro tak powazny zwiazek a on w koncu bedzie szczesliwy wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko potem nie pisz tutaj ze nie masz wolnego czasu, ze Cie ogranicza itd. Tesciowa wcale nie ma racji. Ty dla niego tez w zyciu duzo poswiecilas, wiecej nawet niz on. on nie musi rezygnowac z niczego bo jest starszy itd. Ma wszystko bo juz ma swoje lata, nie da Ci nic samej zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×