Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WAKACJE 2014 gdzie jedziecie?

Polecane posty

Gość ayris
Ja w tym roku postanowiłam kupić bilet na rejs wycieczkowy. Znalazłam fajną ofertę na http://www.rejsy.pl/ i postanowiłam skorzystać. Od dawna nigdzie nie byłam. Ciągle odkładałam pieniądze na nie wiadomo co. Teraz postanowiłam spełnić jedno ze swoich marzeń:) Mam tylko nadzieję że nie mam choroby morskiej ha ha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam o kormoranie na stronie czystych jezior - super miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
do Tunezji i do Polski. być może do znajomych we Francji w sierpniu też ale to nie jest pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
R.O.D.O.S. Rodzinny Ogródek Działkowy Ogrodzony Siatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś lubi wycieczki samochodowe, warto pomyśleć o boxie samochodowym - http://www.norauto.pl/boxy_dachowe.html - wybieram się w tym roku na podróż po hiszpanii i portugalii – czuję, że będzie super. Na pewno wypróbuję boxik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjny gosc
Ja juz bylem w tym roku w Izraelu, w czerwcu Islandia i Grenlandia a w pazdzierniku Kambodza i Wietnam... W miedzyczasie mnostwo pracy wiec pewnie juz nic wiecej nie uda sie zaplanowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Rodos... Rodzinne Ogródki Działkowe Ogrodzone Siatką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejba
przepiekna Turcja do hotelu Kleopatra Beach :) Przyjaciolka byla rok temu i jak zobaczylam zdjecia...:) no sie doczekac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soronia
a kleopatra na wlasna reke czy z jakim biurem jechala? ja sie zastanawiam nad hotelem Club Sidera. byla ktoras z was? to tez Turcja jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszanka
Turcja w tym roku:) Z ecco holiday jedziemy:) po raz 3ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asapka13
Riwera turecka podobnie jak wyzej:) Do czterogwiazdkowego Ananasa :) Ach...co to beda za wakacje, juz doczekac sie nie moge. Obiekt wyglada przepieknie, wszystkie cudowne dogodnosci tam sa. No tylko dlaczego jeszcze ponad miesiac zostal?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INKA1970
Tylko Tsambika Beach na Rodos:). Kupiliśmy z mężęm wyprawę życia na podrozenaczasie.pl i jedziemy we wrzesniu:). Jestem szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 23;21 to dobre hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też Turcja, rodzina 2+2 i dwa tygodnie agroturystyka w lubuskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze wzgledu na zimno wode w morzu baltyckim, niepewna pogode i syf jaki serwuja w knajpach, wybieram wczasy za granica, tym razem Kreta:) morze baltyckie ma piekne plaze i .... raczej tylko tyle, czasami tam jezdze (raczej z sentymenu) ale nie w lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci w tym roku wyjeżdżają na kolonie, a my z mężem planujemy wyjazd na Kaszuby, mamy sprawdzony hotel, polecany przez znajomych, http://www.hotelspichrz.com.pl/ więc z noclegiem nie ma problemu:)może ktoś już był na Kaszubachach i podpowiedział by co warto zwiedzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddi
Sycylia! SUPER OFERTA! Domek 4 osobowy za 180e/tydz. Zapraszam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas wypad do rodziny po drugiej stronie polski i kilka atrakcji dla dzieciaków typu http://www.park-dinozaurow.pl czy tym podobne :D a może i we wrześniu jeszcze pieniny wypalą, jeśli wszystko się fajnie ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak co roku nad polskie morze <3 Tylko jeszcze nie wiem, na jaki apartament się zdecydujemy. Ten jest taki domowy http://www.victus-sopot.pl/index-apartamenty-showApart-130.html ale przypadło mi jeszcze do gustu kilka innych. Mam tylko nadzieję, że pogoda będzie, bo nie chciałabym w tym apartamencie też siedzieć non stop. Jeszcze z samym mężem to by mogło być nawet fajnie ;) ale z dwójką dzieci, to już nie bałdzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkasia
My w tym roku do pięknej Sardynii z dwójką dzieciaków. Mamy nadzieję na ciekawe animacje w figloklubie, i dla dużych i dla małych :) no i pogoda, i włoskie lody, i ciepłe morze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy do Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Kraków jest piękny:) A nie myśleliście o tym bo od razu podjechać do Zakopanego? Sprawdzałam ostatnio ceny noclegów i najatrakcyjniejsze ceny znalazłam na http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/zakopane/hotel-zakopane.htm Niestety w tym roku nie uda nam się nigdzie jechać bo mąż nie ma urlopu:/ Może pojadę gdzieś sama z dziećmi ale to będzie raczej gdzieś blisko domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się już nie chce jeździć-cholera nie podejrzewałam że to tak wcześnie mnie dopadnie! Jak sobie pomyślę o hotelu mam nerwy Jak sobie pomyślę o innych wczasowiczach również mam nerwy Jak sobie pomyślę o podróży a latać nie nawidzę-to również mam nerwy Nie wiem co ze mną będzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś lubiłam wyjazdy W ogóle lubiłam to połączenie bycia singielką i wyjazdów, bo moje podróże zawsze były spontaniczne Dziś jestem na imprezie a jutro wstaje koło 14stej pakuję walizę i jadę! Tak to było ehhh Często samotnie, dopiero na miejscu spotykałam znajomych. Nigdy nie wiedziałam gdzie będę spała raz spałam w aucie raz w namiocie raz na łodzi innym razem pod niebem gołym:D ehh czasy A teraz hoteliki sale zabaw bllleeee Brakuje mi tu przygody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na codzien świetnie znoszę całkowitą przynależność do rodziny i dzieci ale we wakacje drażni mnie to i męczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malik5
W przyszłym miesiącu jedziemy z Itaką do Grecji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkieterka0987
Za mną Cypr z Itaką - także strasznie zazdroszczę CI tej Grecji chętnie bym powtórzyła wypad. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×