Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WAKACJE 2014 gdzie jedziecie?

Polecane posty

Gość gość
ja z gruba znajomych wynajęłam już transport. pojedziemy sobie mikrobusem z autokary-mikorbusy do Pragi; tam już mamy hostel na uboczu miasta i w sumie na spontanie będziemy sobie wynajdywać zajęcia ;) na pewno trochę zwiedzania, ale też i zwykły relaks. tak po prostu posiedzimy sobie, posmakujemy czeskich browarów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my wynajelismy sobie wille 4 sypialnie, z basenem i jacuzzi, bliziutko morza, na Malcie na 2 tyg. Jest nas 6 osob doroslych, 2 dzieci 4 i 5 lat i 4 miesieczne dziecko:-) , willa wyniosla nas grosze, bo 1000zl. Ale lot juz troszke.. Lecimy dopiero na ostatnie 2 tyg. Sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dzieciakami w góry i nad morze (do dziadków i cioci), bez dzieciaków do Hiszpanii na tydzień :) Tylko w Hiszpanii to w sumie będziemy trochę służbowo i stąd nie możemy wziąć dzieci. Ale, że obowiązki ograniczą się do kilku spotkań to traktujemy to jak wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lipcu do Wiednia, pod koniec sierpnia lecimy do Grecji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym rroku mazury a za rok tunezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarakta34
Mazury są piękne, przyznaję, choć w tym roku raczej będziemy stronić od miejsc gdzie jest masa tłumów, jakoś tak nas nosi na wakacje nad wodą, ale w bardziej cichych okolicach. Nie wiem czy z racji na męża wędkarstwo nie postawimy na j. chańcza i pokoje do wynajęcia nad nim (np. ze strony www.pokojechancza.pl/ - nie mają drogo, a ja zwiedziłabym sobie klasztor w Rytwianach - kiedyś czytałam o nim w sieci), ale w sumie nic pewnego jeszcze, bo w Polsce jest tyle jezior fajnych, że kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaoliiolafa
Ja jadę nad Bałtyk , jak co roku w tym 2 raz zawitamy do ośrodka w Rusinowie http://www.adam.jaroslawiec.pl/ W zeszłym roku z łzami się żegnaliśmy z właścicielami, tak bylo cudownie ośrodek pierwsza klasa z basenami, zapleczem sportowym i mega wygodnymi domkami jest po prostu wszystko co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy juz zarezerwowane dwa tygodnie w sierpniu na poludniu Wloch, jeszcze nie wiem jak to ogarniemy logistycznie z piatka dzieci, ale damy rade :) a we wrzesniu na pewno gdzies pojedziemy na kilka dni sami we dwojke, prawdopodobnie w gory. dwie najstarsze corki jada tez na dwa tygodnie na kolonie w lipcu nad polskie morze, reszte wakacji chca byc u babci. :) dwojka mlodszych tez pewnie troche u babci pobedzie. poza tym bedziemy chodzic na basen codziennie, jesli tylko bedzie pogoda. :) a no i mamy zaplanowany wyjazd na dluszy weekend nad jezioro, ale jeszcze nie wiemy czy z wszystkimi dziecmi czy tylko z mlodszymi - zalezy czy beda chcialy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wakacje na pewno spędzę nad polskim morzem( mamy tam działkę z domkiem) także trochę tam będę. Z córą nigdzie nie wyjadę pewnie (oprócz wyjazdu na działkę) ponieważ w czerwcu córa jedzie do Chorwacji a potem na jakiś obóz letni także dla mnie kasy już pewnie nie starczy (prawie wszystko wydam na córki wyjazdy). Jak się zdecyduję sama jechać w góry to może wyskoczę na pięć dni (niestety nie mam z kim jechać- jedna koleżanka nie ma z kim dzieciaka zostawić, a druga nie lubi gór)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriaz1
Też wybiorę się nad morze, bo rok temu nigdzie nie wyjechałam, a dwa lata temu były góry. Teraz pora na odmianę. Koniecznie muszę wyjechać i odpocząć od pracy, chociaż z dziećmi trudno się odpoczywa ;) Przez http://www.przymorzu.pl (polecam stronke, masa różnych noclegów) szukam ośrodków przystosowanych dla dzieci, z placem zabaw na terenie i pokojami zabaw. Może macie namiary na jakieś fajne miejscówki? Najbardziej odpowiadałoby mi Władysławowo lub okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy w lipcu do Karwii, dzieci: roczek i 3 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka2233
ja w tym roku jadę do Chorwacji tylko z wycieczką autokarem:) i nie mogę się doczekać. Wycieczkę zakupiłyśmy w Krakowie w podrozenaczasie.pl i mam nadzieję że się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komisarzalexx
tydzień w kotlinie jeleniogorskiej i tydzien na Uznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My do Meksyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lipcu rodze, wiec gdzies w maju z mezem i 4 l corka - poleccie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krynica Morska albo Palanga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
W tym roku chyba zagranica. Może Maroko, które nie jest aż tak bardzo kosztowne (np. Itaka). Myślałam także o Gruzji, ale to już nieco drożej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RowerowyJoe
Ja z dwójką dzieciaków i żoną płyniemy promem na Bornholm :) Czytałem sporo o możliwościach na rowerzystów na tej wyspie http://www.skandynawskiewakacje.pl/tag/wycieczki-bornholm/ i wygląda to nieźle, można powiedzieć, że Bornholm jest wyspą typowo pod rowerowy odpoczynej. W Trójmieście przejeździliśmy już wszystko i trzeba coś nowego obczaić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuje verano-slesin.pl spędzałem tam ostatnio wakacje i większość wolnego dlatego serdecznie mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 dni w czerwcu Gran Canaria. Playa del Cura albo Maspalomas. Juz sie nie moge doczekac, dzisiaj tam bylo 26 stopni a u mnie 11 i deszcz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatapyskata
rabatka, jesli padnie na maroko to dostaniesz nawet wycieczkę lokalną gratis od biura, zobacz na ich stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nas nie stac, h*j by trafił takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryorrr
jeszcze nie wiem, ale może na tydzień na korfu wiosną, a na jesieni co się trafi :) Może dolina Mozeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w tym raku dosyć spokojnie, mamy roczne dziecko, więc ograniczyły się nam troche możliwości. Wybraliśmy miejscowośc Poniatowa, jest nad samym zalewem, poza tym cisza, spokój, mnóstwo terenów, po których można spacerować z małym dzieckiem. Nocleg w hotelu słoiwk, który jest właśnie usytuowany nad samym zalewem, są też rowerki wodne dostępne dla turystów, więc będzie, co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sambamama
W maju z dziecmi na Sycylie pozniej w czerwcu sami na Rhodos a w lipcu samochodem gdzie nas poniesie czyli spontan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz bylam na poczatku roku
z dzieckiem 4 letnim i mezem na Wyspach Zielonego Przyladka a we wrzesniu pewnie Teneryfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2222
Zapraszam do Jastrzębiej Góry www.domkilaura.dobrynocleg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×