Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość barszczzuszkami
Hej dziewczynki witaj malutka ona :) kurcze wiecie co jest moja największą zachcianka? Papierosy :(( jak zaczęliśmy się starac to oboje rzucilismy a teraz po prostu śnią mi się po nocach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.ja mam zachcianku na chrupki o smaku pizzy.wiem ze to chemia ale nie moge sie powstrzymac.barszczzuszkami ja na szczescie nie mam problemow z papierosami bo nie pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Barszczzuszkami to tez jest moj problem. Papierosy. Niby sie nie powino a ciagnie jak cholera. A co do chrupkow o smaku pizzy. Ja mam ochote na sama pizze. :D sni mi sie po nocach pomimo tego ze wczoraj zjadlam ogromna porcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Hey dziewczyny... smiesznie sie czyta o tych zachciankach heh.. Ja siedze w pracy,i tak od 10 do 11 modlilam sie by na szefa nie zwymiotowac. Nie wiem czy to ten etsp hormonow..czy naczytalam sie,ze Was mdli i moja psuchika zadzialala:)):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to juz myslalam ze koniec z wymiotami i mdlosciami a tu znowu poranne wymioty.zrobilam dzisiaj az 11 badan i narazie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
11 badan? Po co ci az tyle MalutkaOna ja to jestem odmieniec. Mam tylko 3 objawy i nic innego :) bol piersi, zachcianki i hustawki nastroju. I nic wiecej :) jutro w koncu zobacze skarbusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
A no rozumiem :):) ale jestem senna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Senna to i ja jestem... ,ale zamowienia same sie nie wysla,ale jeszcze nie cale dwie godziny i do domku...hehe dziewczyny ja przed chwila zajadalam rogalika z czekolada,a przygryzalam go kabanosem... heh koles z pracy dziwnie na mnie patrzyl,a ja nie wiedzialam o co mu chodzi,moze pomyslal,ze tak w Pl sie jada,bo to ciapak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Dziewczyny,a Wy pracujecie?uczycie sie? U mnie jest o tyle dziwna sytuacka,ze pracowalam przez agencje... i odeszlam znalazlam poltora tyg temu ta prace. Jestem na sprawdzeniu i kontrakt,ale jak szef bedzie zwlekal ,a wyjdzie ze jedtem w ciazy to pewnie nagle uslysze sorry,ale nie mamy tyle pracy itp. ,dzidzius w drodze zabezpieczenie by sie przydalo... tym bardzoej,ze maz pracuje przez agencje,nigdy nie wiadomo co bedzie jutro... ,a z kontraktem sie obijaja ehh...a tak to powiem Wam jeszcze,ze plecy mnie tak bola,ze masakra(praca stojaca) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna260483
pytanko czy w 5 tygodniu ciazy normalne sa lekkie bole jakby ciagniecie z jednej strony podbrzusza? w okolicach jajników? ale tylko jednostronne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionica Karola
hej dziewczyny Nie przeczytalam jeszcze calego forum, ale wizialam na pierwszej stronie ze termin porodu mam zblizony z kilkoma dziewczynami JA mialam ostatnia miesiaczke 25.01. Poszlam do lekarza w 7 tyg., serduszko bilo juz wszystko bylo wiac, Wczesniej zrobilam 3 testy wszystkie po poludniu i pozytywne Teraz nastepna wizyte mam w polowie kwietnia Dodam jeszcze ze w 6 tyg przelezalam tydzien z grypa Oby wszystko bylo w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
A wiec tak. MalutkaOna no to zapewne nie przedluza ci... bo za trzy miesiace to juz moze byc ciaza widoczna. Ale nie zamartwiaj sie tym tylko porosmawiaj na ten temat z mezem. Bo jakby nie bylo pieniazki na dzidziusia zawsse sa potrzebne. Justyna jezeli jestes pewna ze jestes w ciazy to bol ten moze byc spowodowany powiekszaniem sie macicy. W tak wczesnej ciazy trudno jest ocenic czy to bole zwiazane z ciaza czy z miesiaczka bo bol ten jest bardzo porobny. Wykonalas test ciazowy? Skorpionica Karola ja w 6 tygodniu bylam lekko przeziebiona. Balam sie jak nie wiem co. Ale musisz pamietac ze nie mozesz brac lekow do 16 tc bo moga zaszkodzic malenstwu. Ale badz dobrej mysli :):) Ciesze sie ze jest nas co raz wiecej i ze dzieki temu ze zalozylam ten topic mozemy wspolnie sie wspierac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
I przepraszam za te literowki ale pisze na tablecie i czasem tak mi sie zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionica Karola
bylam u lekarza i musialam sie ratowac paracetamolem i apapem Goraczke mialam prawie 39 , a taka temperatura jest no wiadomo niebezpieczna Zdania sa podzielone bo jeden lekarz Ci powie ze nie wolno nic brac a inni wlasnie paracetamol i apap pozwalaja Trafilam tez troche na dupka ale mniejsza o to Powozenia dziewczyny Nigdy sie nie udzielalam na forum i jakos nie fascynuje mnie to pisanie o dolegliwosciach co moge jesc co nie czy mi sie biust powieksza czy nie Nie mam zamiaru nic kupowac do czasu az sie Male urodzi jedynie wyprawke i pare ciuszkow na przebranie Za zadnym wozkiem tym bardziej sie nie ogladam Moze zagladne jeszcze ale naprawde nie nadaje sie na takie pisanie acha tutaj pisalyscie o staraniach po kilka cykli, niektore rok Moze wtedy inaczej oczekuje sie tego malenstwa bardziej z upragnieniem i sie obchodzi jak z jajkiem TEgo nie wiem Bo ja podchodze rozsadnie do ciazy Udalo mi sie za 1 razem, tak jak mojej siostrze z tym ze ona jeszcze brala anty wiec Bogu dziekuje ze jestesmy takie plodne , oczywiscei facetom tez dziekujemy Dla mnie najwazniejsze zeby dzidzia byla zdrowa silna i charakterek miala po Mamusi, a byc moze tez bedzie Skorpionica to nie bede sie bala ze sobie w zyciu nie poradzi :) Sorki za rozpiske Zycze wszystkim zdrowia i powodzenia jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Przyszla niedoswiadczona mamo- dlatego mam nadzieje,ze moze w przeciagu dwoch tyg da mi ta umowe :D heh nadzieja matka glupich heh... dziewczyny dzis powtorzylam test i wyszlo znowu to samo jedna kreska czerwona , druga bledsza... 2tyg po spodziewanej@ powinny byc chyba juz mocno czerwone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ale blada w sensie ze lekko rozowa czy intensywna ale troche bledsza od testowej? I najwazniejsze - robilas z porannego moczu? Mi pierwszy test 5 dni po spodziewanej @ pokazal bardzo blada kreske nie z porannego. A nastepny 8 dni po spodziewanej @ z porannego pokazal dwie grube ale ta testowa i tak byla intensywniejsza. Pamietaj ze do zaplodnienia moglo dojsc pozniej, bo np owulacja wystapila w pozniejszym terminie tak jak u mnie. A najwazniejsze jest to, ze te testy POKAZALY dwie kreski u ciebie wiec nic tylko sie cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
W czwartek przyjdzie mi moj nowiusienki laptop(mezus zrobil mi niespodzianke) gdyz stary nie dziala... ,wiec wysle jakos zdjecie o ile nic sie nie zmieni. Dziewczyny udalo mi sie odkupic od dziewczyny luteine,mieszka nie daleko mnie jutro powinna do mnie przyjsc. Wiec jutro po pracy bede juz mogla wziasc... Nie wiem kiedy isc do tego lekarza... musze dojechac do innego miasta i za wizyte jak widzialam na ich stronie to od 100 do 130f kasuja za konsultacje z usg... wolalabym isc w momencie kiedy bede juz pewna,ze zobacze serduszko... jestem w 7 tyg... jezeli poszla bym w ta sobote to bylby to 8 tydz ,wiec serduszko by bylo juz widoczne,ale gdy owulke mialam pozniej to i ciaza wczesniejsza...wiec nie wiem czy w ta sobote czy jeszcze nastepna isc?? A pozniej do Gp bym poszla i wtedy w 12 tyg darmowe usg..co sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tydzień po terminie @ wyszły 2 tak samo mocne krechy. :) jutro miałam zobaczyć swoje maleństwo specjalnie poszłam prywatnie żeby było szybciej , a dziś zadzwonili , że lekarz na l4 do końca tyg :( muszę teraz pogadac z chłopakiem jaki dzień w przyszłym tyg .. ehh ja to mam zawsze szczęście .. mi to tylko piersi huśtawka i mam dziś mega ochotę na pizzę , ale. cały dzień dziś na reprezentowaniu szkoły spędziłam , a teraz na noc sobie odpuszcze :) Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
MalutkaOna lepiej idz teraz. Juz bedzie cos widac, a moze nawet bic serce :) ja ide jutro :) mam juz zdjecie 8,5 mm pecherzyka, a teraz dostane zdjecie na ktore czekam juz tyle czasu :):) Widze ze ochota na pizze dopada wiele kobiet w ciazy :D marysia nie zalamuj sie. Masz tam tylko jednego ginekologa? A skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Przyszla niedoswiadczona- rozumiem,ze bijacego serduszka nie widzialas?? To jak jutro pojdziesz to ktory tydzien ciazy to bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
7/8 cos w tym stylu :) dokladnie 7 tydzien i 5 dzien :) nie, nie widzialam by bykbm w 5 tyg 5 dniu ciazy (6), wiec to za wczesnie.:) a dzisiaj od 2 w nocy nie spie tak sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Jestem szczesliwa :) wlasnie widzialam swoje szczescie male :) ale serducha mi nie dali do posluchania. 8 mam wizyte nastepna. Mi dali na kazde badania ale na platne typu hiv i takie tam tez. Jestem pewna ze nic nie mam ale warto zrobic :) wg urg mam 9 tc a wedlug lekarza 8 tc. :):) i 8-go karte ciazy mi zaloza bo mowili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Przyszla niedoswiadczona mama- ale bylo juz widac serduszko? Ciesze sie razem z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Mi tez duzo dal badan. Moja dzidzia ma 12,7 mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
I jak wam dzien mija? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Ja odpoczywam po pracy...lekko brzuszek mnie ciagnie....zero mdlosci,zero zachcianek...nic.... ide zaraz chyba spac,bo spiaca jestem, a co tam u Was dziewczyny?? Was tez tak ciagnie brzuch,czasami pobolewa czy absolutnie nic nie czujecie?? ! Jeszcze jedno pytanko u Was tez tyle sluzu chwilami jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×