Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Widzę, że mieliśmy leniwy dzień. Ja poza rosołem to nic dzisiaj w domu nie zrobiłam - nawet naczyń ze zmywarki nie zdążyłam wyjąć. Siedziałam na necie i oglądałam TV. Byłam też 2 razy na krótkim spacerku z psiakiem. Żeby wykorzystać jeszcze niedzielny wieczór to pooglądam Tv i przy okazji poprasuję trochę. Mężuś z pracy wraca dopiero po 22, także do jego przyjazdu porobię coś konstruktywnego :) Dziewczyny macie już łóżeczko przygotowane dla dziecka, czy jeszcze nie? ja w tym tygodniu będę skręcać z mężem. Niech sobie już stoi :) zastanawiam się czy dawać baldachim czy też nie, a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś lenia zlapalam ;) spałam pół dnia, mała tak się wścieka, d**eczke wypina przeciąga się ;) ja juz rozłożyłam łóżeczko poscielalam także tylko małej brakuje ;) baldachimu nie mam.. Jej dziewczyny takie mam dziś bóle w krzyżu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam już długo te bóle w krzyżu ale dziś jakby się nasiliły :( aż je w ty*ku czuje :( Juz bym tak chciała urodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy lozeczko drewniane bez baldachimu rozlozone juz od przeprowadzki ogolnie wszystko jest juz na swoim miejscu materacyk itp czeka na mala ja na szczescie nie mam bolow plecoe no chyba ze stoje chwile mnei meczy za to bol kosci ogonowej i nasila sie przy kazdym twardnieniu brzucha a pozneij troche przechodzi. i zgaga mnei znowu dzis dopadla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na szczescie nie mam bolow plecow,a lozeczko rozlozy maz jak ja bede w szpitalu bo posciel jeszcze sie zakurzy.tez nie mam baldachimu bo to tylko zbieracz kurzu.na lato kupie moskitiere zeby chronila mala od komarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze Wam braku bolu krzyza. To jest horror czasem :( ja tez bym chciala urodzic bo nawet przekrecanie sie na lozku sprawia mi trudnosc... naprawde wygladam jak wielka beka a tylko 10 kg na plusie. Mowie tylko bo liczylam sie z tym ze wiecej utyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,nie wiem ale chyba na dniach urodze.strasznie mni rwie w kroku i czuje taki bolacy ucisk w kroku,juz od wczoraj mam caly czas mokro w kroku,nie wiem czy to sluz czy co,ale to taka jakby woda.dzisiaj zaczely mi sie takie dziwne skurcze promieniujace z gory brxucga az do krocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach no i boli mnie brzuch i dolna czesc plecow jak na okres.mogloby sie w koncu zaczac bo chce miec jyz toza soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) dopiero teraz mam moment aby coś napisać. Jasię cieszę, że nie mam bóli krzyżowych. Dzisiejsza noc była bajką, nic nie bolało o dziwo. Wyspałam się :) szkoda, że na zapas nie można się wyspać ;/ ... i najeść. ja mam 13 kg na plusie ;/ wczoraj leniuchowałam, a dzisiaj mam powera do wszystkiego. Byłam na małych zakupach w zielarskim po liście malin bo mi się skończyły i z psiakiem na spacerku. Wypucowałam piekarnik i dokładnie płytę gazową. Pranie się pierze, a ja zaraz będę dalej porządkowała mieszkanko. Mała jak zwykle się rozpycha :) ale przynajmniej wiem, że jest ok. Jutro pomykam na ostatnie badania - krew i mocz, do tego jeszcze, czy mam jakiś stan zapalny (cps - czy jakoś tak się nazywa to badanie). Natalcia, wierze Ci, że chcesz mieć już poród za sobą. W końcu już masz 39 tydzień. Głowa do góry. Za niedługo będziesz już w jednopaku, a nie w dwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszka a może to badanie to CRP a nie cps..? ;) Ja dziś się bardzo źle czuje mam bóle w krzyżu i podbrzuszu.. I nie wiem czy mi się czasem wody nie Sącza bo tak mi leci po nogach.. No chyba ze to taki wodnisty śluz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłamamo tak, masz rację. Mam słabą pamięć do nazw badań ;) Natalcia, ja już trzymie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszamamo, może nie warto tego "wycieku" lekceważyć. Może udaj się do szpitala, tam sprawdzą czy to wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłam prysznic póki co sucho.. Zobaczymy co Będzie dalej.. Natalcia wydaje mi się ze Ty to masz już takie prawdziwe bóle Porodowe. Bo jak mówisz ze ci od góry brzucha w dół promieniuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huanamaria sorki :) ech, miała być wypowiedź do Ciebie a napisałam do przyszłęjmamy ;/ Dobrze, że masz juz sucho, pewnie jestes spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mialam mokre majtki i wkladke,wzielam przysznic,polozylam sie w lozku i czekam co dalej.zobaczymy czy na lezaco cos pocieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huanamaria ja tez mialam takie cos jakby " wycieki" teraz jest sucho ale uplaw mam duzo.... X natalcia powodzenia :) skoro masz konkretne skurcze to to na 100% akcja porodowa. Do szpitala na ktg idz :) X Maszka ja mialam to badanie CRP robione :) i nic sie nie stalo ze sie pomylilas. :D a to CRP mialam 24 potem spadlo do 12. Bo bylam chora jak wiecie. I robili mi je w szpitalu. Ale juz wszystko oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem,mam jako takie skurcze i jeszcze brzuch mnie boli jak na okres,moze to znowu falszywy alarm ale cos czuje ze bede musiala do szpitala jechac.dzisiaj jestem caly czas glodna,nie moge sie najesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba to jednak śluz.. Bo to nie taka konstrukcja wody tylko gestsze trochę.. Natalcia informuj nas na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nawet na wkladce ni grama sluzu,tylko taka woda,najdziniejsze ze te skurcze mam z prawej strony najwieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalcia ty smigaj do szpitala!! Nie czekaj. Jestes w 39 tc. Czas najwyzszy. Nie zwlekaj. Jezeli saczy ci sie woda to biegiem na szpital!! X Huanamaria ja teraz mam ten sluz. Kilka razy miapam taki wodnisty a teraz jest taki bialy. To nie infekcja bo przy infekcji jest serowaty a ten jest gladki. Nie wiem juz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze... jestem w stresie.... Natalcia ty sie trzymaj i zycze ci szybkiego porodu :D bo vos czuje ze urodzisz :) ahhh... ja jakas nieogarnieta jestem dzisiaj... niby wszystko oki a ja jestem taka.... dziwna... synus sie wierci, mnie wszystko boli... ciagle sie zastanawiam kiedy nadejdzie ten dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×