Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Ja dziewczyny ktg to chyba będą dopiero miała jak lekarz do szpitala mnie skieruje ;/ A z moczem to całą ciążę mam dziadostwo, mimo, że ja nic nie czuje. Ale lekarz powiedział, że tak jest w ciąży. Bakterie mogą być, ale żeby nie było czegoś tam - bo wówczas będzie zapalenie. W każdym razie badanie CRP :D (pamiętam nazwę!) wyszło mi dobrze, bo poniżej 5 (4 z drobnymi), więc stanu zapalnego nie mam. U mnie z ciśnieniem w ciąży jest ok. Całe szczęście :) Natalcia a Ty nas informuj na bieżąco jak tam u Ciebie - jak będziesz w szpitalu. Huanamaria przypomnij, który Ty masz tydzień. 39?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam pisać co się zmieniło, że dzisiaj szpital a nie jutro rano, ale już mam odpowiedź. Jeszcze raz powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak bylam w szpitalu robili mi badania i mialam bialko w moczu. Ale mowili ze to moze byc od tego co mnie tak bolalo... ze to od nerek.... bo nie puchne, cisnienie w normie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalcia trzymamy kciuki ;) Wszystko będzie dobrze. To będziesz pierwsza :) Kochana jutro zaczynam 39 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huanamaria ma starsza ciaze o tydzien :) czyli my zaczynamy 38( ja w piatek). Natalcia miala ciaze najstarsza. Bo z poczatkowych wypowiedzi wynika ze miesiaczke miala 15 stycznia. ( z tych jak jeszcse pisala jako gosc) Czyli ona jest w 40 tc :) wiec najwyszy czas na jej malutka !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas myślę o natalci, jak się ona miewa. Mam nadzieję, że jej zabieg pójdzie gładko i z dzidzią będzie wszystko ok. Ja w sobotę zaczynam 38 t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Tez spać nie mogłam, myślałam o niej. Pewnie już tuli core w ramionach ;) My z mężem nad ranem troszkę poszalelismy, ja zaraz wstaje biorę się za sprzatanko, gotowanko, herbatka i niech mnie coś rusza.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze nie tylko ja sie zastanawialam co u Natalci :) u mnei noc dzis byla okropna dostalam skurczy trwaly od 22 do 2 w nocy ale stwierdzilam ze skoro moge jeszcze wytrzymac to na pewno nie to i mialam racje bo potem przeszly jak reka odjal. dzs zaczelam dzien dosc inensywnie 2 pranie juz robie poodkurzlam posprzatalam meza do pracy wyprawilam i tak mysle co jeszcze mam do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny. Ech, to my wszystkie rozmyślamy o natalci. Ja niedawno wstałam, a Wy to poranne ptaszki :) Noc ładnie przespałam, 0 oznak, że cokolwiek ma się ruszyć. Zjadłam właśnie śniadanko i zastanawiam się co robić (poza sprzątaniem). Wczoraj namawiałam męża na zbliżonko i zaś lipa! "jesteś przecież w ciąży" - i co z tego, podawałam mu gotowe argumenty, że seks teraz jest wskazany itp. a on dalej boi się, że małej krzywdę zrobi!!!!! porażka!!! Stwierdziłam, że na jego laptopie ustawię stronę startową jakiegoś artykułu o "dobroczynnych właściwościach seksu po koniec ciąży". Chłop wykształcony a tak zaściankowe myślenie ;/ Przyszłamamo napisz jak wrócisz do domku jak po wizycie. Stanęłam dzisiaj na wagę i się przeraziłam!!! w ostatnich tygodniach to przecież waga idzie w górę jak potrzaskana!! już 14 kg na plusie. A nie mam żadnych obrzęków :o jem normalnie. Katastrofa! ale pocieszam się, że już niedługo problem zniknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny. Ech, to my wszystkie rozmyślamy o natalci. Ja niedawno wstałam, a Wy to poranne ptaszki :) Noc ładnie przespałam, 0 oznak, że cokolwiek ma się ruszyć. Zjadłam właśnie śniadanko i zastanawiam się co robić (poza sprzątaniem). Wczoraj namawiałam męża na zbliżonko i zaś lipa! "jesteś przecież w ciąży" - i co z tego, podawałam mu gotowe argumenty, że seks teraz jest wskazany itp. a on dalej boi się, że małej krzywdę zrobi!!!!! porażka!!! Stwierdziłam, że na jego laptopie ustawię stronę startową jakiegoś artykułu o "dobroczynnych właściwościach seksu po koniec ciąży". Chłop wykształcony a tak zaściankowe myślenie ;/ Przyszłamamo napisz jak wrócisz do domku jak po wizycie. Stanęłam dzisiaj na wagę i się przeraziłam!!! w ostatnich tygodniach to przecież waga idzie w górę jak potrzaskana!! już 14 kg na plusie. A nie mam żadnych obrzęków :o jem normalnie. Katastrofa! ale pocieszam się, że już niedługo problem zniknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu nie spałam od 2 do 5... Budzi mnie okropny ból bioder i potem już zasnąć nie mogę.. Ja tez zaczęłam dzień aktywnie, poukladalam w szafie wszystkie ubrania moje męża i Anielki :) Pranko się robi, posprzątam jeszcze pokoik małej i biorę się za robienie uszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przyszla nam jedna z paczek dla malej bo jeszcze ostatnie rzeczy mielismy do kupienia ale to juz przez neta zamawialismy bo u nas w miescie nie ma zbyt wielkiego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie nogi bola :( masakra. Ide teraz sie troche zdrzemna ... nachodzilam sie i mi nogi spuchly... a bo to zakupy, to tu sie pojdzie, to tam... padam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×