Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość gość
Hej Dziewczyny. Chciałabym zapytać doświadczone koleżanki, czy wynik hcg 1007,0 mIU/ml to jest ciąża prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3-4 tydzień ciąży: 9-130 mlU/ml 4-5 tydzień ciąży: 75-2600 mlU/ml 5-6 tydzień ciąży: 850-20800 mlU/ml 6-7 tydzień ciąży: 4000-100200 mlU/ml 7-12 tydzień ciąży: 11500-289000 mlU/ml 12-16 tydzień ciąży: 18300-137000 mlU/ml 16-29 tydzień ciąży: 1400-53000 mlU/ml 29-41 tydzień ciąży: 940-60000 mlU/ml X Tutaj masz wykres. Ale ten wynik to ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalcia pisz jak dasz radę. Normalnie jestem podeksytowana :D A moja mała ma już drugi raz dzisiaj czkawke :/ Gościu - nie wiem, czy to ciąża. Dziewczyny - aby ze szpitala zdawać Wam relację (myślę przyszłościowo), wykupiłam sobie pakiecik internetowy. Bynajmniej czas mi będzie szybko leciał. Ale się dzisiaj napracowałam. Ogarnęłam jeszcze łazienkę, pościerałam kurze, zrobiłam pranko nowych ciuszków dla małej i jeszcze mam ochotę podziałać tylko już nie mam siły za bardzo ;/ poskładam jeszcze pranie, zobaczymy jak dalej z energią. Zrobiłam sobie napar z liści malin i właśnie piję. W sumie już od około 2 tygodni piję te zioła. Ale są smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłamama pięknie odpowiedziałaś gościowi. Gratuluję gościu :) Ach, pamiętam jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży - cudowny dzień :D Jeszcze cudowniejszy będzie jak moja córcia będzie już na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba jestem przewrazliwiona i tak bardzo chce juz urodzic.juz nic nie cieknie,moze rzeczywiscie to sluz,a co do skurczy to mam ale nie takie straszne,tylko bardziej mnie boli dol plecow.poczekamjeszcze troche az sie mocniej rozwinie,a znajac moje szczescie bedzie to w nocy a tak bardzo sie zapieralam ze chce urodzic w dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalcia wiesz jak przy pierwszym porodzie. Lekarz mi mówił, aby założyć kilkugodzinny poród, a później najwyżej przyjdzie miłe zaskoczenie, że tak szybko. Więc ja się nastawiam na wielogodzinne męczarnie. Może akcja się Tobie w dzień zakończy? Póki co obserwuj siebie, nie stresuj się. Będzie dobrze! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mam pytanie... jak to jest z paznokciami na porodowce? Slyszalam ze nie mozna miec pomalowanych ale jak jest z dlugoscia? Ja mam dlugie i mocne. I powiem Wam ze chce obciac ze wzgledu na to ze boje sie zeby synka nie zadrapac ale z drugiej strony... szkoda mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłamamo, podobno nie wolno malować paznokci. Nie daj Boże - będzie cesarka - to podłączają do palca sprzęt, po 2 - na paznokciu lekarze sprawdzają zasinienie. Ja mam krótkie paznokcie, więc nie mam problemu, i na co dzień ich nie maluje. A krótkie paznokcie przy noworodku są wskazane, bo łatwiej pielęgnować dziecko. Z drugiej strony, jeśli chodzi o długość to myślę, że to indywidualna decyzja każdej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z paznokciami to slyszalam ze maja byc po prostu nie pomalowane a pozniej hm ja juz swoje skróciłam tak zeby bylo bez zadrapan. natalcia ja sie tam nie znam na skurczach ale jak to powiedziala mi polozna jak czegos nei wiesz to dzwon wiec moze to rozwiazanie :) ja pakietow nei mam ale mam laptopa z bezplatnym netem aero wiec o ile maz dowiezie lapka to tez bede wam na biezaco zdawac relacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo ty tez masz te bóle w krzyżu tak? Wiesz co jak chodzę ruszam się to tak nie boli jak tylko siade albo się położę to aż zaciskam zęby z bólu, tez tak masz? Ja w domku podłączam się pod WiFi a poza domem przelaczam się na 4G :) także jak juz zaczęło by się coś konkretnego Dziać będę pisać w miarę możliwości ;) A mi położna powiedziała tak: jeśli nie jesteś pewna czy to skurcze,to nie skurcze.. Jakaś mnie teraz wena na sprzątanie wzięła i przeglądam papiery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
A ja już dzisiaj nie mam siły. Położyłam sie i ogladam tv. Dla relaksu zapaliłam kominek zapachowy. Ślicznie pachnie mi w pokoju pomarańczą i wanilia hmmmm. A mała wierci sie w brzuszku :) Huanamaria ciekawe twierdzenie położnej z tymi skurczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi polozna mowila ze jak juz sa te wlasciwe skurcze to nie pomaga ani chodzenie,ani siedzenie,ani lezenie.ide rano na ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie kazdy mowi ze tego momentu nie da sie przegapic wiec to co powiedziala polozna huamamarii to tylko takie potwierdzenie... a ja mialam ochote na mleko z czosnkiem :D cala ciaze zadnych zachcianek a tu.... wiecie co? W nocy co raz czesciej chodze siku ale normalnie mi sie wstawac nie chce tak mnie wszystko boli... :(( normalnie jak w nocy sie budze to tylko taka mysl " nieeeeeeeeeee". Ja juz bym chciala 24 pazdziernika chociaz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to ma rację ta położna. Ja się tak wcześniej zastanawiałam. To skurcz czy nie? A teraz gdy już wiem co to skurcze to wiem ze tamto to nie były skurcze.:) Moja mała ma czkawke znowu, biedactwo moje :( No ja też w nocy co Godzinę wstaje do WC. A tak mi się nie chce.. Ja w nocy bardzo dużo pije wiec mmoze dlatego.. Kiedyś mąż mi mówi ze 'przebudzilam ' się w nocy, przechylilam butelkę z wodą, zaspokoilam pragnienie i dalej poszłam spać :D czyżbym tak Przez sen zrobiła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha :D maszka a to mozliwe :D moj maz mowil ze ja kiedys w nocy usiadlam na lozko, zrobilam sobie warkocza i poszlam dalej spac. Bo ciagle sobie wlosy z buzi odgarnialam. A ja tego nie pamietalam ! Wiec moze przez sen sie napilas :D jejciu. Poszlabym juz spac ale zapewne obudzilabym sie w nocy z oczami jak 5 zl :D poczekam jeszcze z godzinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedz dla PrzyszlaMama11 i Huanamaria! Cieszę się choć chyba jeszcze nie do końca to do mnie dotarło że się udało ;-) natalcia24 życzę lekkiego porodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki co sznuje Prawo Pacjenta.Nie wyprasza osobę bliska z badań pochwy ,bo nie jestescie zacofane by sie wstydzic meża a obcego faceta ginekologa nie?Gdy odmowi personel szpitala czy ginekolog prywatnie wystarczy by powiedział i go nagrac a masz Prawo jako pacjentka by Osoba Bliska mogla nagrywać.Tylko moze odmowic w szpitalu gdy jest Ogłoszone w placówce zagrozenie Epidemiologiczne jek ptasia grypa itp,nie wymysł lekarza.Po drugie podczas zabiego przy znieczuleniu ogólnym (uśpienie) i bezpośredniej reanimacji (elektrowszcząsy) w innych Parzypadkach Decyduje Pacjent nie personel medyczny.A może za ok 200 złoty przy Marszałku województwa złozyc przed sądowe zażalenie ne placówkę.Pisac do izby lekarzskiej skargę,do NFZ i na końcu przed sądowe wezwanie do ugody odszkodowawczej.Do Fundacji Praw Człowieka za ubezwłasnowolnienie Pacjenta( bo decyduje za pacjenta lekarz wypraszając osobę biska)Szpital Musi miec odziez ochronna dla Osoby bliskiej nawet na blok operacyjny.Gdy nie ma to jest Naruszenie i zaniedbanie szpitala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa jak jutro będzie u Ciebie natalcia. Jak coś będzie to życzę powodzenia! Idę spać. Do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc wczoraj 23,wez sie w koncu zamknij i nie zasmiecaj nam naszej dyskusji swoimi durnymi wywodami.dziewczyny a u mnie dalej nic,wczoraj byl kryzys a dzisiaj znowu dobrze,ehh kiedy ha w koncu urodze.ide na 8 na ktg zobaczymy co sie bedzie dziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ale mnie wczoraj zmiotlo o 21 juz spałam :D pare wizyt w wc ale ogolnie to noc super po prostu jak przed ciaza tak sie wyspalam :D tylko ze za oknem szaro buro i pada :( natalcia napisz jak wrocisz. do mnei na 11 przychodzi polozna to jak cos ciekawego sie dowiem to wam powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ale sie dzisiaj zaś wyspałam! Szok! Właśnie czekam w laboratorium na badania? Ludzi ogrom-pierwszy raz widzę tyle osób w poczekalni. A myślałam, że będzie jak zwykle tj. 5 min i do domku. A już jestem taka głodna :( Natalcia daj znać jak po ktg. W końcu nastąpi taki czas że alarm będzie prawdziwy. Ja nie nastawiam sie że urodzę przed terminem, który mam za równy tydzień. Póki co delektuje się tym, że mogę różne rzeczy porobić bez dziecka. Wiadomo, że chcę ją już mieć przy sobie ale doczekam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ale sie dzisiaj zaś wyspałam! Szok! Właśnie czekam w laboratorium na badania? Ludzi ogrom-pierwszy raz widzę tyle osób w poczekalni. A myślałam, że będzie jak zwykle tj. 5 min i do domku. A już jestem taka głodna :( Natalcia daj znać jak po ktg. W końcu nastąpi taki czas że alarm będzie prawdziwy. Ja nie nastawiam sie że urodzę przed terminem, który mam za równy tydzień. Póki co delektuje się tym, że mogę różne rzeczy porobić bez dziecka. Wiadomo, że chcę ją już mieć przy sobie ale doczekam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×