Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość Huanamaria
Bez zmian przyszła mamo :( siedzę na piłce to mi lepiej ale jak tylko zejde to tak rwie w kroku.. Juz chyba wątpię że coś się rozwinie.. Maszka tobie przed odejściem wód tak coś strzeliło w kroczu? Możesz mi to bardziej przybliżyć? Bo mi dwa razy tak chruplo teraz ale nic się nie Dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejdę się jutro do położnej, niech mnie zbada bo to rwanie w kroczu mnie martwi. Chyba ze przy rozwieraniu taki ból towarzyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
natalcia od momentu wyjscia ze szpitala tj. w ciagu 3 dni powinna przytyc min 60 g. Tak połozna mowiła. Natalcia a napisz ile trwał Twoj pierwszy spacer z mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz pierwszy spacer trwal 15 min.w domu mam 22 stopnie,mala ubieram w pajacyk w domu.a na spacery np.pajacyk skarpetki na to sweterek i kombinezon no i oczywiscie czapeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huanamaria jak masz możliwosc to pewnie że idź do położnej, skoro cie to martwi. ze mnie sie śmieją że chodze jak kaczka ale co ja poradze jak mnie te pachwiny biodra i wgl bolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się, mi też tak mówią ze chodzę jak kaczka.. No ale co ja poradzę jak tak mnie rwie w kroku.. Zawału prawie dostałam, leżę sobie na łóżku a tu na ścianie taki wielki pająk!! No ale takiego to ja jeszcze nie Widziałam z 4-5 cm miał! Chyba jak balkon był Dziś otwarty to wszedł bo innej opcji nie widzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajaki fuj strasznie sie boje to wrecz panika bo od razu robi mi sie slabo i brakuje mi tchu wiec jakbym takiego zobaczyla to masakra. mala bryka dzis od rana w sumie to jak zawsze nic nowego u mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huanamaria w wieczor kiedy odeszly mi wody strzeliło, chrupneło w kroczu. Ja Ci mowie-szykuj sie dziewczyno na odejscie wod. Co do piłki ka podczas skurczy nie mogłam na niej siedziec bo tak mnir bolało ale cwiczyłam podczas porodu bo szybciej rozwarcie nastepowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męczyły mnie znów skurcze cała noc ale nic... Cisza jaj makiem zasial.. No uparla się moja córa i bie chce wyjść.. Przyszła mamo śniłas mi się Dziś ze urodzilas :) ale mam sny Hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kochane?? Ale bym sie smiala gdyby moj synek zechcial wyjsc jutro :D haha :D dzisiaj czuje sie ogolnie jakos inaczej niz zawsze. Nie potrafie tego opisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu mam temp. 19-21 stopni. Mała ubieram tak jak natalia w pajac, lub body dlugi rekaw i spodenki, połspiochy lub spiochy. Lezy w rozku i niczym wiecej jej nie przykrywam. Gdy kapiel to temp 23-24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde powiem wam ze nie stresuje sie porodem bo jakos przezyje ale tesciowa dzis wraca normalnei z nerwow spac nie moglam brzuch mnei boli plecy nawet nogi z tego stresu znowu sie zacznie grrrrrr oszaleje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barszczzuszkami powiem Ci ze ja akurat dzisiaj tez mam stresujaca sytuacje przez moja cudowna tesciowa. Maz dzisiaj wraca z pracy. Ja nie ide na msze na cmentarz jutro bo nie wystoje tak mnie bola pachwiny i biodra. Niestety jeden rok bede musiala odpuscic. A ona przylazla z wrzaskiem ze w takim razie nikogo nie bedzie w mojej rodzinie bo moj maz jedzie z nimi do jej rodzicow na grob. No ja myslalam ze patelnia ja walne. Ona nadal nie moze pojac ze on ma juz swoja rodzine. Mielismy odwiedzic kazdy grob zostawic kwiaty i znicze ale ja naprawde nie dam rady tyle wystac. Normalnie dosyc mam tej baby!! Nie wiem czy to prawda czy on z nimi jedzie bo nie odbiera- pracuje na wysokosciach. Lecz jezeli okaze sie to prawda to rozgniote go normalnie. Ona robi wszystko zeby on sie ode mnie odwrocil bo nie moze tego przezyc ze jej synus juz ma rodzine. Dzisiaj przyjedzie to tak sie z nim rozmowie ze popamieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ona planuje ze zostawi swoja ciezarna zone zeby sama sobie radzila a on wsadzi d*u*p*e w auto i pojedzie jakby nigdy nic z mamusia??? Potem spotkanie rodziny przy kawie i jak co roku o 22 powrot?? A ja sama ze wszystkim?? Jej niedoczekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze my tez sie jutro ani pojutrze nigdzie nie wybieramy dzis mamy skoczyc na chwile bo nie widze wiekszego sensu w przepychaniu sie meczeniu wystawaniu tam nie wiadomo ile tym bardziej ze to juz moj czas ze sie tak wyraze. kurde nei po to szukalismy mieszkania zeby dalej bylo to samo jak mieszkalismy z nimi. a najgorzej mnei denerwuje to co mowi juz przez telefon stwierdzila ze "wraca szybko zeby od poczatku dopilnowac czy sie dobrze mala zajmuje", ubranka jakies wyslala (bardzo sie cieszylam z tego bo myslalam ze bedziem miec mniej wydatkow wiadomo) a jak je zobaczylam to si ezalamalam tylko pare w miare sie znalazlo a reszta hmm w stanie znacznego zuzycia (wiem ze chciala dobrze ale bez jaj), no i jak byl taki czas ze miala te bole i skurcze to KAZALA MI NA NIA CZEKAC co mam ku**a zrobic nogi zacisnac?? i teraz juz planuje jak i kiedy pojedziemy WSZYSCY mnei zawiesc w poniedzialek noi jak bedziemy wracac a nie wyobrazam sobie tego scisku w aucie w 4 osoby dorosle + mala w foteliku a do tego tesc za kierownica!! a mistrzem kierownicy to on na pewno nie jest :D chcialabym miec z nia dobre kontakty zeby czasami przychodzila pomagala sluzyla dobra rada ale bez przesady jest bardzo apodyktyczna osoba musialam to wszystko z siebie wyrzucic bo ile mozna to dusic w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze dzis jak wroci to pewnie zaraz przyleci a jak dzis sie nam uda to jutro to juz na bank a ona nei siedzi tak zeby kawe wypic i do siebie tylko siedzi i trzeba "sie nia zajmowac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po o tu jestesmy zebysmy mogly z kazdym problemem napisac. Ale ci sie trafila tesciowa. No powiem ci ze nie zazdroszcze. Taki typ " wszystko wiem najlepiej". Rozumiem cie ze chcialabys miec z n lepszy kontakt. A moze warto o tym pogadac?? Ja swoja kiedys z kultura opirniczylam bo kupowala mi ciuchy. Rozowe- jak dla dziewczynki z podstawowki nie mialam nic przeciwko bo chociaz dalam duzo rzeczy do Caritasu... Co mnie bardzo zdenerwowalo? Gdy pewnego dnia kupila mi bielizne! Pantalony a'la modelujace sylwetkei szmaciany stanik bo ta moja figura... ( ok nie jest idealna ale 95 kg baba nie powinna mi robic wyrzutow o cos takiego) i jak zrobilam mine bo nie moglam uwierzyc ze posunela se do czegos takiego i akurat wszedl moj m to ona ( jest w tym mistrzynia) poplakala sie na zawolanie i do mojego - taka sobie wybrales chcialam jej prezent sprawic a ona wydarla sie na mnie, ublizala mi! No wiecie co? Myslalam ze wyjde z siebie. Ja nigdy nawet glosu nie podnioslam! A ze wzdgledu na szacunek nigdy nie ublizylam choc nie raz " nieswiadomie" ona ublizala mnie. Ale co w tym wszystkim bylo zabawne? Moj byl ciagle w sasiednim pokoju-wszedl przez balkon- i wszystko slyszal :D tak tez sama wpadla we wlasne sidla. I wtedy powiedzialam jej ze nigdy nie spotkalam sie z tak zalosna osoba ktora probuje zniszczyc zycie swojemu synowi ktory jest szczesliwy. Chyba myslala ze jak ciagle bedzie mi dopierdzielala to w koncu ja odejde bo po co jej synkowi taka nieidealna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nic się w nocy nie działo Maszka.. Juz taka zła jestem.. Jak wczoraj zobaczyłam tego pająka to zeskoczylam z łóżka jak poparzona aż mąż się Wystraszył :D a ja cała noc tylko patrzyłam czy aby jeszcze gdzieś jakiś nie chodzi. Mam uraz do pająków bo mój brat chodowal ptaszniki i skorpiony Bleeee.. I Też raz jeden wyszedł z terrarium i po firance chodził.. Jej ale macie z tymi tesciowymi.. Mnie też moja wkurza, we wszystko by się chciała wtrącić. Ostatnio mi mówi ze jak zacznę rodzic to ona z nami jedzie do szpitala, powiedziałam jej w prost ze nie chce jej w szpitalu i ze zdąży przyjechać. Albo że jak przywoeziemy małą to ona ja pierwszy raz wykapie. Niedoczekanie jej! To moje dziecko i sama ja wykąpe.. Ja tez się nie wybieram na cmentarz, jeszcze mnie ktoś popchnie, uderzy. A na co mi to teraz. Obeszlam wszystkie groby w środę i wystarczy.. Tez się śmieje ze pewnie jak na złość jutro urodę haha :D Ale cóż to by był wybór mojej córeczki nie mój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze niezle te wasze tesciowe,ja to chyba powinnam moja po nogach calowac bo mam tak fjna.tesc sie smieje ze moja tesciow lepiej mne traktuje niz swojego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde z tymi gaciami :D :D :D :D mnie tez probowala ubierac bo stweirdzila ze kobieta w ciazy nie moze chodzic w ciemnych rzeczach (lubie czarny, fioltowy, granat ale tez czerwien a ciuchy mam w roznych kolorach) i kupowala mi takie obrzydliwe koszulki i bluzki bo takie typowe plachty ciazowe a ja wtedy to nawet brzucha nie mialam bo to pierwsze mce byly ( w sumei to do tej pory te rzeczy sa za duze) jak mnei mama zobaczyla w tej jednej koszulce to sie zalamala ze wygladam jak lump :D strasznie sie staram zeby to jakos bylo w miare zeby mala miala na miejscu chociaz 1 babcie i dziadka bo moi rodzice mieszkaja b. daleko i rzadko sie widzimy ale jak bedzie tak szalala to czuje ze klotnia w powietrzu wisi i nastapi ona niebawem natalcia nie wiesz jak ci zazdroszcze tez bym tak chciala za to ja na tescia narzekac nie moge chlop do rany przyloz zlote serce huanamaria mam kolezanki jedna z 1 druga z 2 i zawsze byl klopot maly z urodzinami bo nie pasowalo zrobic ich w dzien ktory wypadaja i bylo kombinowanie ale pozatym to dzien jak co dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tesc jest cudowny jak nie ma tesciowej w poblizu. Bo jak jest- zamyka sie w sobie. Trzyma go kobieta pod pantoflem. No ale coz. Franca to franca. Ehh... laski co tu robic jak sie nudzi?? Potluklam szklanke- zwalilam ja brzuchem ze stolu. Ciagle cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlamamo jak mi sie nudzi to sprzatam chociaz juz nie ma co nawet czytam gazety ksiazki rozwiazuje krzyzowki ogladam tv ogolnie to spedzam czas bardzo bezproduktywnie ostatnie dni lenistwa natalcia to karmisz mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×