Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość maszka18
czesc dziewczyny. Widze ze jestescie zniecierpliwione:) teraz dopiero pisze. Wczesniej to nie ja. W szpitalu byłam ok. 3.30. Juz miałam skurcze co 5 min ale słabe. Rozwarcie 2 cm, szyjke zgładzona. 2 h chodziłam ale akcja nie postepowała. Ok. 8 dostałam oxy i sie zaczeło. Dziewczyny urodziłam sn o 12.00. Mała wazy 3230 g i mierzy 54 cm. Trudno mi uwierzyc ze to moje dziecko. Bol niesamowity. Musieli mnie naciac i popekałam. Mam kilka szwow ale nie wiem ile. Mimo znieczulenia bardzo bolało. Jak sobie pomysle o tym porodzie to płakac mi sie chce. Tak mnie bolało. Ale przezyłam:) jestem szczesliwa. Dzisiaj juz nie bede pisac. Musze odpoczac. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Maszka gratulacje kochana! Dzielna jesteś!! Ja się tak właśnie boje wywoływania kroplowka bo po niej może i jest szybszy poród ale boli jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Weszłam na wagę i zdebialam!! :O 15 Października jak mnie ważyli w szpitalu ważyłam 73kg, i miałam wtedy na plusie 19kg. (strasznie dużo)... A teraz wchodzę na wagę a tu co mi się wyświetla, --> 68kg!!!! Schudłam w 10 dni 5 kilo! Aż z niedowierzania trzy razy się ważyłam.. Nie wiem czemu mi tak waga spadła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Weszłam na wagę i zdebialam!! :O 15 Października jak mnie ważyli w szpitalu ważyłam 73kg, i miałam wtedy na plusie 19kg. (strasznie dużo)... A teraz wchodzę na wagę a tu co mi się wyświetla, --> 68kg!!!! Schudłam w 10 dni 5 kilo! Aż z niedowierzania trzy razy się ważyłam.. Nie wiem czemu mi tak waga spadła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do lekarza, mówi ze max spadek wagi przed porodem jest o 2 -2,5kg.. Kazał mi się obserwować bo mogą mi się minimalnie wody sączyc.. A ja się tak właśnie słabo czuje od kilku dni może to przez ten duży spadek wagi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jem normalnie jak zawsze.. Fakt juz z tydzień mam biegunkę ale to chyba nie od tego -5kg.. Boziuuu taka dziś wściekła jestem ze chyba mnie rozniesie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziś wszystko złości, a najbardziej to ze teściowa gdzieś mi moje kozaki schowała i nie mogę znaleźć, a to nie byle buty bo ponad 300zl za nie dałam. Oczywiście jej nie ma to się na mężu wyżylam.. Biedny tez on. Ale ona wiecznie tak sprząta ze nic nie można znaleźć. Na rozładowanie nerwów piekę sobie ciasto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczyny. Mała juz ma juz ponad dobe. Wszystko z nia ok. Jutro prawdopodobnie wyjdziemy do domu. Ale to bedzie zalezało od tego czy krocze mnie bedzie bolało. Tej nocy spac nie mogłam bo tak mnue rwało mimo lekow. Teraz to przerzuciło sie na o***t. Kurde chciałabym by juz ten bol minał. Mała jest w miare spokojna. Czesto ja do piersi przystawiam i suty mnie bola. Biedactwo czesto nie potrafi dobrze zassac i denerwuje sie. Dzisiaj miała pierwsze szczepienia. Az płakałam jak widziałam ze ja boli. Huanamaria ja dzien przed porodem tez chodziłam podminowana. Hormony buzuja, a jak Ci jeszcze waga poleciała. U mnie nic nie poleciało z waga przed porodem a jeszcze w ciagu 2 tygodni przytyłam 2 kg. Dziewczyny ale piekne chwile przed Wami. Juz niedługo zobaczycie swoje malenstwa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszka ja wczoraj latalam wkurzona nikt nie mogl sie do mnie odezwac. To juz 39 tydzien wiec moze... a dzisiaj boli mnie brzuch tak jak na okres..... wiadomo ze krocze cie bedzie bolalo jak cie porozrywalo. Moja siostra byla rozerwana az na tylku. Przez dluzszy czas siedziala na poduszkach bo nie mogla nic. I masz malenka przy sobie... super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej ja aż się zaczęłam bać tego porodu,.. Ale do przeżycia jest.. Sama to nam udowodniłas Maszka :* Ja juz do córci wczoraj powiedziałam ze przez weekend daje jej spokój, ale jak do poniedziałku nic się nie będzie działo to zaczynam chodzić po schodach, seks codziennie i może jeszcze raz ten olejek spróbuję.. Ale zobaczymy czy coś córa do poniedziałku wymyśli.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huanamaria ja wyczytalam ze jezeli szyjka nie jest gotowa to sperma nie pomoze :( a ja ci zycze zeby nawet dzisiaj cie ruszylo. :) bysmy mieli nastepna mamusie :) ja cos czuje ze po terminie urodze. Malemu sie nic a nic nie spieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapewne na czwartkowej wizycie sie pojawie u mojego ginekologa :( a mialam taka nadzieje ze jednak sie nie pojawie. Ale oprocz takich " zapowiedzi" NIC sie nie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co sie ze mna dzieje :( dzisiaj bylam od rana radosna, potem taka... zamulona a teraz wlaczylam sobie plyte z 4D synka i poryczalam sie jak dzidzius!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany ale caly dzien sie olatalam bylismy na ktg lipa ani pol skurczu mala twardo siedzi w srodku potem bylismy na cmatarzu w paru sklepach i teraz dopiero w domu odpoczywamy tzn maz polecial po pizze a ja pale w piecu bo ziab. musimy teraz odpoczac bo strasznie mi sie brzuch napina ale po tak intensywnym dniu to si enie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę barszczyk ze i u cb nic nie rusza. Ehhh Przyszła mamo ja też mam w czwartek iść do gina jeśli nic się nie wydarzy.. Kochana moja szyjka jest gotowa do porodu i mała tez a nic w tym kierunku nie Idzie.. Jeszcze jutro odpoczywam ale w poniedziałek juz biorę się za chodzenie po schodach i inne rzeczy.. Moja mała jak była spokojna tak dziś tak mi daje popalić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie wczoraj mloda dala tak w kosc wieczorem ze az sie martwilam czy cos aby sie zlego eni dzieje ale dzis wszystko ok dalej taka leniwa jak byla to jest. ale mnie zaczelo teraz meczyc strasznie wymiotuje i ogolnie strasznie zmeczona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×