Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

No brzuchem. Jest naprawde ogromny. Kazdy mysli ze tam dwojka siedzi. :D a co do nudow to ja juz nie mam co robic w domu. Popadlam w rutyne. Ciagle ksiazki czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak karmie mm.bo pokarmu dostala dopiero 2 tygodnie po porodzie a mala juz cycka nie chce bo przyzwyczaila sie do mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie wypytam troche bo niby nastawiam sie na kp ale roznie bywa :) pilnujesz mniej wiecej ttych regularnych przerw 3-4 godzinych czy na zawolanie a w nocy jak robisz dluzsza przerwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja je co 3 godziny czasmi co 2,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Dziewczyny moze macie jakies faj e przepisy na szybkie salatki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybka salatka to chyba grecka bo wszytsko gotowe prawie a jak nie to ja na szybko zawsze mam u siebie w domu "uszka" tzn te tortelini serowe z biedronki do tego cebula groszek marchewka fasolka ogolnie co jest w domu i ogorek kiszony do tego duzo kopeku albo pietruszki ogolnei zieleniki co kto lubi ale nam zeszlo bylismy przerejestrowac nr i nam zeszlo 3 godziny :/prawie sie poplakalam w kolejce :/ tak mnie brzuch i plecy bolaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
hello. Widze ze była dyskusja na temat tesciowych:) ja niezmiennie mam fajna tesciowa. Nie daje mi rad. No. Była 1 rada odnosnie dbania o piersi tj. by nie przewiało. Za to moja mama i siostra tyle rad daly ze w koncu powiedziałam ze miło mi ze sie troszcza ale te rady bede weryfikowała u połoznej bo teraz sa inne standarty opieki nad dzieckiem. A propo cmentarzy. Moj maz zdebiał dzisiaj jak powiedziałam mu ze jutro ok południa pojdziemy z mała na groby:) nie wiem co mi odbiło bo przeciez smrod zniczy tyle ludzi ktos moze popchnac. Odpusciłam... Alem głupia:/ dzieeczyny a Wy jak nie czujecie sie na siłach to po prostu nie idzcie. Słuchajcie własnego organizmu. Dzisiaj mała była na pierwszym spacerku:) spała cały czas. A wczoraj podczas kapieli wogole niepłakała. Jest coraz lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszka to super ze co raz lepiej jest :) za tydzien to juz jak w pelni doswiadczona mama bedziesz :D ja bym chciala zeby ten moj leniuch sie ruszyl ale jak tylko powiedzialam do niego leniuchu to dostalam kopa ze az zapialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barszczzuszkami a jakie maja byc? :D beda najgrzeczniejsze ze wszystkich. :D wprost za grzeczne cos tak czuje hehe :D nie no a tak na powaznie to moj urwis bedzie chyba. Spac mi nie daje juz teraz. Tak mi glowka napiera na krocze ze sie przekrecic nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze miec ze soba WSZYSTKIE badania ktore mialam robione w ciazy najwazniejsze to grupa krwi, gbs i ostatnie usg to w po 30 tyg. no i karte ciazy musisz miec ze soba a jak idziesz do szpitala to powinni ci zrobic swoje z krwi o ile jest na to czas ja jak mam planowane to beda mi robic dlatego ide dzien wczesniej tj 3 mam sie zgosic a 4 mam cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile to w tym samym szpitalu to moze tak byc ale nie koniecznie zalezy czy beda mieli miejsce jeszcze na 5 ;) ja sie czuje w miare a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem... jakos mialam dola... ale juz jest dobrze. :) jutro juz niedziela. Huanamaria cos sie nie odzywa. Czyzby.... :) X Natalcia a ta krew i mocz to tylko tak rutynowo czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie... przez ciaze zaczelam odczuwac wielki strach przed iglami przez to ze mi w trakcie ciazy zyly sie pochowaly i niektore panie "szukaly" ich na oslep... ile mozna. Chociaz moja mama od ponad 20 lat 5 razy dziennie sie kluje- ma cukrzyce. Podziwiam ja. Ja panikowalam jak mi ostatnio robila glukoze na czczo. Igielka 2-3 mm a ja rozhisteryzowana. Ale na szczescie strach minal, wynik 78 :) Huanamaria ty juz mamusia? Tak milczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Ja nadal w dwupaku kochana. Nie miałam wczoraj czasu wejść do was bo na cmentarzu byliśmy i u babci na rosolku. Potem kolejny cmentarz, goście u nas.. Ja wczoraj dwa razy miałam cała różowo- Beżowa wkładkę, póki co nic. A w nocy spać nie mogłam tak mnie brzuch bolał.. Przyszła mamo udało się nie Urodzilysmy pierwszego ;) Moja koleżanka co też miała termin jak ja na 30 wczoraj miała cesarke.. Trochę jej pozazdrościlam ze juz ale z drugiej strony ten 1 listopada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja to bym mogla nawet 1-go urodzic. Moze to plamienie to zapowiedz nadchodzacego porodu?? Ja juz bym chciala urodzic. Ciagle boli mnie wszystko od pasa do kolan. Zobacze co mi lekarz we wtorek powie. Dzisiaj jeszcze z mezem poszaleje. A co :D bedziemy szalec pol dnia :D tylko troche sie boje. Bo slyszalam ze jak czop odpadnie to nie mozna wspolzyc. Co wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) rany ale sie zaczynam denerwowac masakra przyszlamamo ja slyszalam ze jak odpadnie czop to juz nie wolno huanamaria wiec moze to w koncu juz u ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz zabronil wspolzyc po odejsciu czopa bo wtedy latwo o infekcje.a w szpitalu tak mnie pokluli ze mialam od lokci do nadgarstkow rece mialam cale czarne od nakluc igiel.tak pielehniarki potrafily pobierac krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×