Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Klania sie czytanie ze zrozumieniem gosciu,maszka pisala ze jak bierze mala na rece to sie uspokaja wiec to nie kolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisałam do maszki nie do ciebie to po co ty się wtryniasz co? Widzę że oprucz ciebie nikt nie ma prawa nic doradzić,ja pisałam na własnym przykładzie i moje dziecko właśnie tylko było spokojne na ręcach bo miało potwierdzone przez lekarza kolki,także ogarnij się ja umiem czytać ze zrozumieniem ale ty chyba nie, idz się za robote weż,posprzątaj,poprasuj,ugotuj obiad a nie szukasz przygód! paniusiu a raczej dziecinko jak cię określono hehe Forum nie jest twoją własnością, wydoroślej dobra rada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulala natalcia24 masz tupet pusta lala z ciebie żal mi cię trolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goście co wy się czepiacie biednej natalci co?! przecież ona nie ma nic do roboty, to serfuje po forach i pisze ,,pani dobra rada'' wiesz co ci powiem że przeżywam cewnikowanie bo bolało mnie gorzej od porodu i każdy ból jest inny! mam 3 dzieci i jakaś małolata nie będzie mi tu wypisywała o przeżywaniu,ciesz się że cię nie bolało,pożyjemy zobaczymy czy będziesz taka mądra. jeszcze życie przed tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tiaa jasne z nudów odpirdala jej,ale debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj... widze ze tutaj jakies niepotrzebne klotnie sa.... po pierwsze dlaczego siadacie na Natalcie?? Co Wam zrobila ze az tak jej nie lubicie? X Maszka moj tez taki byl przez 2-3 dni i tez tylko na raczkach... moze mtwoja mala ma ten skok rozwojowy? Tylko ja za bardzo nie wiem czy nie za wczesnie... moj dzisiaj jakos dziwnie spokojny... bylismy na kontroli u lekarza wszystko prawidlowe maly prawidlowo sie rozwija i po wczesniejszych problemach nie ma sladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do cewnikowania.... ehh... wkladali mi to wszystko jak mialam skurcze wiec nie czulam ale wyciaganie... masakra. Taki dyskomfort okropny... :( nie wspominam tego za dobrze... potem balam sie oddawac mocz :D bo mnie nastraszyli ze boli jak sie sika. Owszem bolalo ale nie az tak. A potem juz nic nie czulam :D tylko dziwbie mi bylo sikac :D haha. Nie zapomnie swojego " pierwszego razu" w toalecie po cc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mamo nie one tylko ona,wiadom ze jedna osoba ze soba pisala i wyladowywala swoje frustracje na forum i akurat trafilo na mnie.ja sie nie przejmuje bo ze zdaniem idiotek sie nie licze.przyszla mamo a kiedy idziesz na szczepienie z malym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O prosze prosze niby że co? ja pisze jako gosć hehe smeszna jesteś ;-/ Do przyszłamamo więc wasza koleżanka napisała dzisiaj na forum że byśmy nie przeżywały tak cewnikowania a że dziewczyny się wkurzyły i wcale się nie dziwię /to ją pocisneły a ty natalcia idiotką to ty jesteś ładna kultura przez ciebie przemawia wpółczuje twojemu dziecku takiej nie okrzesanej i nie myślącej matki na drugi raz nie wepchniesz nochala gdzie nie trzeba a jeżeli brak ci zajęć to do roboty idz jak dziecko ci nie zajmuje dużo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymądrzam się
Na prawdę godne zachowanie matek tutaj przedstawiacie. Jestem ciekawa czy właśnie takie słowa i odzywki wasze dzieci od was podłapią i pójdą rozgłaszać do przedszkola. Jesteście dorosłe, matki, żony a zachowujecie się jak 13 latki, które w głowach mają jedynie swoją racje. Skoro uważacie się za dojrzałe to takie bądźcie. Nie obrażajcie się, nie nagadujcie, nie narzucajcie swoich racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymadrzam się zgadzam się z toba oczywiście ale z drugiej strony sama się też zdenerwowałam jak ta młoda napisała o przeżywaniu. Mnie bardzo bolało zakładanie a już wyciaganie to masakra także młoda na drugi raz myśl co piszesz bo kogoś to może zaboleć I dla jasności ja pisze z gościa jak i inni była bym głupia gdybym na internecie podawała swoje dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SAMA JEST SOBIE WINNA I TYLE W TEMACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraz sobie ze tez mialam cewnikowanie,tak przezywacie bo nie macie pojecia o prawdziwym bolu,spytajcie sie dziewczyn ktore przezywaly podwojne pordy za jednym razem i mialy pozniej komplikacje i spytajcie sie czy cewnikowanie bylo takie straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodziłam 17 godz podłączona pod okscytocyne bo byłam po terminie i o godz 2:30 wieżli nas biegiem na sale operacyjną bo dziecku tętno spadało! także co ty na to? cc to było zbawienie choć rana bolała lekarz kład mi się na brzuch bokiem bo dziecko było tak żle wstawione by je wydostać,żeby zjechało niżej w kanał to by się udusiło ! Także dla twojego info ja rodziłam 3 raz i ostatni poród przeżyłam razy 2, sn+cc cewnikowanie bolało przeokropnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:51 ona i tak zaraz ci wmówi,że przesadzasz.Ja miałam 12 godzin niemiłosiernych skurczy,bolało do tego stopnia,że traciłam przytomność.Zapadła decyzja o cc i mimo,że wkładali mi cewnik podczas koszmarnych skurczy to i tak pamiętam to okropne uczucie.Po wyjęciu też był dyskomfort.Więc natalko przeżyłam dwa porody i mimo,że sn to katorga ,to mimo wszystko nie zapomnę cewnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 19:01 mam gdzieś je zdanie dla mnie jest osobą zepsutą do szpiku kości,sama widzisz mamy te same zdanie odnośnie cewnika zaraz napisze że pisze gość sam ze soba rozbawiła mnie na maksa Ty chyba jeszcze nie powinnaś zostać matką bo zachowujesz się jak gówniara z podstawówki z 5 ciorgiem dzieci dświadczona mama że hoho,g****o wiesz i g****o widziałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia nie macie o co sie klòcić i obrazać ludzi,żal że takie kobiety maja dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc 19.08 nie tobie oceniac czy nadaje sie na matke,popatrz lepiej czy ty sie nadajesz a potem oceniaj innych.z goscia taka madra jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka mówią mi12
Dziecko,wydoroślej jeżeli zostałaś matką to się zacznij zachowywać jak matka a nie jak gwiazda z forum która rozumy pozjadała przecież dziewczyny i tak już z ciebię się śmieją :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za różnica czy gość czy zalogowana?Och natalko czujesz sie lepsza bo jesteś niebieska?:D bądź sobie,tylko pamiętaj ,że ten błękit juz niejedną tu zgubił bo zostały wyśledzone i zaszczute.Tym swoim niewyparzonym pyskiem doprowadzisz do tego,że i ciebie ktoś znajdzie .jeszcze się natniesz,zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie takie nie wyparzone pyski od razu na drzewo a ty dziecko uważaj bo koleżanka wyżej dobrze napisała tu jest tyle kobiet które mają po kilkoro dzieci i się nie pysznią jak ty bo ci jeszcze mleko z pod nosa wystaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech szukaja,myslicie ze sie ich boje,zal mi takich istot ktore czerpia przyjemnosc z gnojenia innnych ludzi i tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty mówisz o gnojeniu innych?Dorośnij dziewczynko i naucz się pokory bo mamusia chyba zapomniała ci jej wpoic do pustej główki.Oby mąż twój, był bardziej rozumny i waszą marcelinę( o zgrozo,co za imię)wychował na mądra kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie piszcie dalej a ja sie posmieje z takich idiotek.myslicie ze ja teraz siedze i placze bo jakies panny z anonimowego forum mnie obrazaja i moja niewinna corke oraz moja mame?mylicie sie mam was w glebokim powazaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipa24
20:07 racja!!!!!!!!!! A imię porażka skrzywdziłaś dziecko tym badziewnym imieniem no mamusia jej nie wpoiła pokory niestety ale może tatuś jej dziecka wpoi Marcelinie ;-) gnoju ty sobie sama narobiłaś smarkata gówniaro i nie fikaj tak bo twoje życie na forum może zamienić się w koszmar jak wrednej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poatrz na swoja mamusie i gowno wiesz co mi moja wpoila.a imie mojej corki jak kazde inne wazne ze mi i mojej rodzinie sie podoba a nie jakiejs pyskatej idiotki z forum ktora tylko potrafi walic z goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natlko ,naucz się interpunkcji bo fatalnie czyta się twoje posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do idealna mama natalcia24
biedna marcelina ma matkę ze zrytym łbem śmiej się śmiej z własnej głupoty i z siebie tyle ci pozostało ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×