Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Wlasnie co nieco poczytalam.matki karmiace nie moga imbiru i miety,bede pamietala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Powiem wam ze ciekawy artykul to warto wiedziec. Moja znajoma juz 15,5 godziny sie meczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
O rany wy już wózki oglądacie :D to jestem w tyle :D a z ta szalwia dobrze wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Jej biedna tyle sie meczyc. Moja kolezanka tez miala bole ale nie bylo rozwarcia, podawali jej leki na wywolanie i nic, w koncu odeszly jej wody i musiala miec cesarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Rumianek dziala cuda. Juz mnie tak nie boli :) a jak sie czujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Ja dziś bardzo dobrze tylko zmęczona jestem i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Ja to chyba dzis bede spala w lazience, prawie z niej nie wychodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Huanamaria az tak zle To super ze z innymi nie jest najgorzej :) mi juz troche piersi przechodza, ale wiem ze jak sie juz do lozka poloze to bedzie nie za ciekawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
My tak piszemy, a reszta co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Ciekawie nie jest, wlasnie leze sobie w wannie, zrobilam sobie ciepla kapiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Obys dobrze to wszystko zniosla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko za dlugo nie lez.bo czytalam ze kobieta w ciazy nie powinna brac kapieli tylko prysznice.nie pamietam dlaczego ale tak bylo napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
witam po całym dniu. Chętniej bym więcej pisała, ale pracuje i większość dnia nie ma mnie w domu. Byłam dzisiaj u mojej pani dietetyk. Proponowała aby większość posiłków była zaopatrzona w białko i węglowodany złożone. Wprowadzić powinnam ryby (które jem rzadko). Spożywać owoce nie jako oddzielny posiłek lecz w tandemie np. z kanapką. Pilnować aby spożywać produkty z wapniem. Dużo przyjmować płynów. Zaleciła również picie świeżego soku np. marchew, burak, jabłko, jak również zaleciła przygotowanie soku z kiszonych buraków i picie pół szklanki dziennie. Co do upprawiania sportu np. basen to nie ma przeciwskazań ale proponowała aby zasięgnąć opinii lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
też czytałam, że ciężarna nie powinna korzystać z sauny, brać gorących kąpieli bo to grozi poronieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Spokojnie to byla tylko taka letnia kąpiel, i dlugo nie lezalam, po prostu przygotowywalam sie do jutrzejszej wizyty u gina :-) w koncu upragnione usg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Napisz jutro jak po wizycie. Huanamaria przypomnij mi, który to tydzień jesteś w ciąży? Czuje że mam zgagę, czyżby objawy ciąży zaczęły się nasilać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Maszka a ty w ktorym jestes tyg? Z tygodnia na tydzien bedzie gorzej ale po 3 miesiacu przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
6 tydzień - tak wychodzi. Za tydzień idę do lekarza. ja jestem dziwnym przypadkiem klinicznym :) Mimo, że cykl zaczął mi się 31.12.13 tydzień temu lekarz stwierdził, że jestem w 4/5 tyg. Według bety w piątek był 5 tydz. Więc drogą dedukcji powienien być obecnie 6. Byłam dzisiaj na kontrolnej becie. Zobaczyny jaki wynik. Huanamaria, powodzenia jutro na wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Maszka dziekuje. Oczywiscie ze dam znac jak tylko wroce do domu :-). Zaczelam dzis 7 tydzien :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Huanamaria ja tez nie moge sie doczekac az wrocisz z usg i nam opowiesz :) ja we wtorek tez dam wam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Jestem taka podekscytowana ze nie wiem czy zasne Dzis :-) a musze wstac przed 7 :p moj kochany tez widze ze przezywa czy wszystko bedzie ok, niestety nie jedzie ze mna bo musi jechac do krakowa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja przed swoja wizyta tez zapewne nie zasne wiec cie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wsciekla ,zla i plakac mi sie chce bo okazalo sie ze moj jednak nie pojedzie ze mna do lekarza i nawer na ten weekend nie przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Natalcia nie denerwuj sie kochana bo to sie na malenstwie odbija :-( A dla mezczyzny to i tak tam nie bedzie nic widac, jak bedzie na 2 usg bedaie slyszal serdusako widzial raczki nozki, jak sie dzidzia rusza wtedy to bedzie dla niego przezycie :* ;-) prosze mi sie nie denerwowac dziewczyny! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem poprostu zla na ta jego prace niby rozumiem ze pracowac trzeba ale ostatnio w jego firmie przesadzaja.na dodatek ze w tygodniu go nie ma to przyjedzie w sobote w nocy spi zmeczony do poludnia i pozytku zadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Natalcia ja tak samo. Ale teraz nie mozesz sie denerwowac. Musisz byc spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Niestety nie tylko u was tak jest mój też całymi dniami w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×