Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość przyszla niedoswiadczona mama
Co tak milczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz isc do lekarza jak bedą miejsca bura locho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Czesc dziewczynki widzę że dziś spokojnie na forum. Niewiele dziś się udzielam bo zmęczona jestem okropnie. Narobilam dziś krokietow żeby domownicy mieli jak w jutro i pojutrZe na uczelni będę kurde i to od rana do wieczora do tego dojazd jakieś 1.5 godz w jedna strobe samochodem ciekawe jak siw będę czuła tym bardziej że kierowca będę ale mój pojdzie ze mna do towarzystwa chociaż tyle vp mówi że nie puści mnie samej "w tym stanie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
No martwi sie w koncu :) wiec powinnas sie cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
A ja sobie lezalam bo dola zlapalam :( dopiero teraz sie za obiad biore, robie risotto, chce ktoras? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Ja nie przepadam za zupami dlatego sobie urozmaicam :) moj mi nakupil bananow, pomaranczy, winogronu, kiwi, rzudkiewki, pomidorki mmmm pycha.. Beda zdrowe kolorowe kanapeczki, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Czeć dziewczyny. W końcu mam dzisiaj czas dla siebie. Czytałam Wasze posty. Huanamaria musisz być dobrej myśli! Nie zamartwiaj się bo to wpłynie na maluszka. Będzie dobrze, jesteśmy z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Maszka a ty jak sie czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Czuje się dobrze. Nie mam żadnych mdłości i jestem szczęsliwa, a to już 6 tydzień ciąży. Mam wrażenie jakbym non stop miała stan podgorączkowy, ale wiem, że to normalne, nie doskwiera mi ta "dolegliwość" na codzień. Rozmawiałam z mamą i siostrą. Powiedziały że przy jednej ciąży miały tylko mdłości, mama przy pierwszej (a była w 4), a siostra w 3 miesięcu w jednej ciąży (a miała 2). WIęc myślę że to rodzinne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
A to super :) hehe. Cale szczescie ze takie rzeczy mozemy odziedziczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Dzisiaj powtozylam tescik bo snilo mi sie ze okres dostalam. Ale sa dwie soczyste kreseczki :) uff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Huanamaria jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Przyszla mamo ale jestes niedowiarek.. Ja dopiero sie obudzilam, dobrze sie czuje, poki co wszystko ok kochana. Zobaczymy czy jak wstane tez bedzie ok. A Ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
A ja sie czuj***ardzo dobrze :) po za wrazliwoscia piersi i siusianiem nic nie mam :) bylam niedowiarek ale juz wierze :) wiesz. Nie moglam uwierzyc ze sie udalo :D ale juz to do mnie dotarlo. Wczesniej test robilam, byly dwie kreski ale jedna bardzo slaba, nie z porannego moczu. Ale teraz., jest baaardzo mocna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
ja pierwszy test robilam dzien po spodziewanej @, wyszla taka tylko widoczna pod swiatlo niteczka, nastepnego dnia zrobilam i jak sie przyjzalam pod swiatlo dzienne bylo cos widac, odczekalam dwa dni zrobilam tes i juz byla druga dobrze widoczna, potem jeszcze za dwa dni powtorzylam i juz byly dwie piekne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja zrobilam tylko dwa :) ale i tak jestem szczesliwa :) bo mam dwie pamiatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Ja tez zostawilam tylko dwa :) Co tu tak dzis cicho? Natalcia, barszczykzuszkami, maszka, jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Dzisiaj piekna pogoda, to kazda chyba na dworze :) ja wlasnie wrocilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Ja leze caly dzien, troszke lenistwa tez trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja teraz cos za bardzo leniuchuje. Az mam wyrzuty sumienia ze tak sie obijam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Cześć dziewczyny. Jest sobota, więc trzeba nadrobić zaległości tygodnia w sprzątaniu :) właśnie skończyłam, a wcześniej byłam na zakupach. Tak właśnie się dzisiaj zastanawiałam, wiem, że to długi okres do porodu, co założyć do tego wydarzenia. Patrzyłam dzisiaj na koszule nocne - i kupiłam 2 :) ale nawet teraz mi sie przydadzą do spania :) Dzisiaj jest ładna pogoda, u mnie samopoczucie bardzo dobre, a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem,dzisiaj na zakupach bylam a pozniej z narzeczonego bratanica ogladalysmy filmy i tak zlecialo.a czuje sie w miare dobrze,jeszcze mdlosci mam ale jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Nie ma co miec wyrzutow sumienia, tak juz jest ze w ciazy jestesmy bardziej senne i potrzebujemy wiecej odpoczynku. Oj ja tez dzis sprzatalam cala lazienke i wc, sypialnie.. meczylam sie bardzo. Wiecie co dziewczyny. ? Zaczelam dopiero 7 tydzien a mi sie juz brzuszek robi, to bardzo dziwne. Jak sie staralismy o dziecko to mowilam: kochanie uceluj tak zeby blizniaki byly to sie tylko raz bede meczyc :-) Moze sie udalo :-). Tym bardziej ze w rodzinie z mojej strony byly blizniaki maja juz 26 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Huanamaria a moze faktycznie bd blizniaki, dlatego twoje objawy sa tak silne :D usg ci powie :D a ja dzisiaj bylam dlugo na dworze a teraz najchetniej poszlabym spac. Jutro niedziela, najgorszy dzien tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja zauwazylam ze mam twardy brzuszek :) i ciagly dyskomfort w macicy :) takie uczucie jakby... czasem jakby mial nadejsc okres a czasem jakby ktos mi rozciagal tam cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Tez mam takie objawy w dole brzuszka. Usg mam miec w 12 tc ale pojde w przyszlym tygodniu do mojego gin prywatnie tak kontrolnie, powiedziec ze jest lepiej ze poki co nie wymiotuje i niech mi zrobi usg, bo tak to to chodze do niego na nfz. Ale tak sobie mysle za wizyte razem z usg bierze 80 zl wiec nie tak duzo a priv to zawsze lepiej sie mna zajmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×