Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama oskara

mieszkanie socjalne

Polecane posty

Gość mama oskara

poszukuje rady chcialabym sie starac o mieszkanie socjalne i nie wiem kompletnie gdzie z tym isc do kogo sie zgloscic czy mam pisac jakis wniosek jestem samotna matka i chcialabym miec swoj wlasny kat wiec moze ktos wie co i jak trzeba zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
tez jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba pracować, pracować i oszczędzać, oszczędzać i potem sobie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się, że zwykły człowiek nie ma szans. Dają tylko pijakom i innym menelom, matce z dzieckiem chyba mieszkania nie dadzą, ale możesz złozyć wniosek, tylko potem czeka się na takie mieszkanie wiele lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka watku
Sasiad po wyjsciu z wiezienia dostal kawalerke, placi 30 zl na miesiac. Sprawiedliwosc. Nigdy nikomu nie zazdrosc. Kazdy z nas ma to co mu potrzeba na dana chwile do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz, jest wyjscie - idz do wiezienia, a jak wyjdziesz, to dostaniesz "kawalerke" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no więc wlasnie, menelom i kryminalistom dają mieszkanie, a jak ktos porządny to juz mieszkania nie dostanie chocby się za przeproszeniem zesral... sama zobacz jak z trynkiewiczem sie obchodza, jak z jajkiem, papieroski ma za darmo, najlepsze jedzonko, ochrona, zeby nikt mu krzywdy nie zrobil. A doroslych ludzi nie stac na mieszkanie, wiec nie mogą zalozyc rodziny tylko musza mieszkac z rodzicami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×