Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magraret666

Czym zająć dziecko?

Polecane posty

Wszystkie mamy opiekujące się na co dzień pociechami na pewno wiedzą, jak trudno zająć czymś dziecko na dłużej! Ja mam sprawdzony patent – aplikacja La Mamba Party! Moja córcia uwielbia w to grać, najbardziej interesuje ją przebieranie bohaterów, a ja mam czas na domowe obowiązki czy chwilę dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapaczka
a nie lepiej dac kredki i kartke? ciastolina, wycinanki, w ostatecznosci bajka, granie na tablecie jest w nagrode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko jestvuzaleznione od tableta. Bawi sie zwyklymi puzzlami, rysuje, ale nic nie przebije tableta. Kiedy mam czas, to sie z nia bawie, zeby ja odciagac od niego jak najdluzej. Najgorzej, gdy widzi, ze ktos inny ma go w rekach. Nie zawsze da sie go schowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapaczka
a w jakim wieku jest dziecko? moj 3,5 latek tez chcialby tylko tym sie bawic, dlatego jest to forma nagrody- zabawa tabletem przez pol godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz czas na spamowanie reklamując tą beznadziejną tandetę . Tu piszesz o córuni, w innych watkach o suniuniu wklejając linki do tego szajsu Poza tym dziecko w wieku przedszkolnym powinno trzymać się zdala od gier elektronicznych, komputerowych. Wciąganie w nałóg tak małe dzieci betonując je w 4 ścianach. . Ma piłkę, rowerek, hulajnogę, podwórko ? cóż więcej dziecko do szczęścia potrzeba? i inne gadżety NIE ztechnologizowane które tez super dziecko rozwija Elektronika teraz wychowuje dzieci od najmłodszych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat powinno się usunąć. telewizror / tablet/ telefon to nie zabawka. zwłaszcza dla małego dziecka. W/w rzeczy niosą za sobą wiele szkód zwłaszcza w rozwijającym się mózgu dziecka. Byle lekarz Ci to powie a neurolog już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Silmana , ale to SPAMIARKA ,która ciągle reklamuje ta beznadziejna aplikacje, pisząc jak nie o synku to o córci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×