Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Gość aniusia31
No tak! Według naszych Mężów to my zawsze mamy problem, bo cos wyolbrzymiamy. Pamiętam jak urodziłam pierwsze dziecko jak przychodziła do mnie siostra to oczywiście było, a dlaczego tak a powinnas inaczej . Po pierwsze ona wtedy nie miała dzieci a po drugie jest młodsza. Nie wiem dlaczego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Moj Mąż też jest z 15 grudnia i nic mu nie brakuje. Zresztą różnice wiekowe bardzo widoczne sa do 3-4 roku życia. Moj syn poszedł do przedszkola jak miał 2 lata z trzylatkami chodził do grupy i był bardziej spostrzegawczy niż niektóre 3 latki. U mnie jeśli bede w ciazy to termin będzie krótko przed świętami. Jak przenoszę ciaze to Na nowy rok się zlapie. Chyba że zrobię Mężowi prezent na urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Mila mila nie przejmuj się może malas dni płondne późno a przypatrzylas się po czasie temu testowi? Magdalenka co u ciebie? A jest tu jeszcze trufla 33. Mam nadzieje że jak któras z nas dostanie @ w tym cyklu to nie zniknie z naszego tematu i będzie tu zagladac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka89
u mnie @ brak, objawów ciąży poza przeczuciem też brak. nikt mnie nie pyta, ale skoro na temat dzieci przeszło to ja mam synka - rok i osiem miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Mam syna który ma 5 lat! Więc już pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Tulipanka to szybko ci poszło! Mialas chyba grzecznego syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, a ile Ci sie @ spóźnia? Mi juz dwa tygodnie plus pozytywny test wiec jak ciaza sie utrzyma to ja tu raczej zostanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj syn jest cudownym bezproblemowym i radosnym dzieckiem wiec nie potrzebowaliśmy lapac po nim oddechu. Druga ciaza jest świadoma i przemyślana. Marzyliśmy o przynajmniej dwójce dzieci bo oboje jestesmy jedynakani. Liczymy ze z niewielka roznica wieku dzieci sie dogadają a my sprawnie wyjdziemy z pieluch :) oby tylko malenstwo zdrowe bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie jestem przerażona bo praca, ciaza i maluch to wyzwanie ale jest plan dzialania i moze jakos to ogarnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka89
ciężko mi określić ile się @ spóźnia bo mam nieregularne, ale tak ok. tygodnia. a Tobie życzę powodzenia z tymi wszystkimi obowiązkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
nie słucham tej dziewczyny bo jakbym miała brać sobie jej słowa do serca to już dawno bym zwariowała, mam bratanicę z 20 grudnia ma 10 lat fantastyczny inteligentny dzieciak nigdy nie miała jakiś problemów np w nauce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
to wy dziewczyny doświadczone mamuśki;) dla mnie to pierwsza ciąża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
aniusia31 nie przejmuje się :) mnie się nie spieszy, nie planujemy jeszcze maleństwa, po prostu myślałam że kilka razy bez zabezpieczenia jest jednoznaczne z zajściem w ciąże ale okazuje się że to nie jest takie proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
tusia2014, kurcze nieładnie ze strony twojej bratowej, że tak się zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mila_mila no nie ładnie, kurde w życiu ma wszystko męża, odchowane dziecko, może to zazdrość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
tusia2014 może trafiłaś ? kto wie czy ona też nie chciałaby teraz drugiego maleństwa i dlatego jest taka niemiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
Dziewczyny ja właśnie wróciłam z wc i okazało się, że plamię więc pewnie @ się rozkręca ;) ale zostaję z Wami i będę czytać co u Was i Waszych pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka89
mila, to starajcie się już na całego w tym cyklu. tak czy siak fajnie, że będziesz pisać, ale fajnie byłoby gdybyś pisała jako styczniowa mamusia :) ja jeśli jednak teraz się nie uda to będę się dalej starać i może właśnie będę na styczeń. ale na razie czuję, że to już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
Hmm, dziewczyny a kiedy dostajecie @ to macie najpierw plamienie a dopiero później normalny okres ? ja zawsze od razu miałam miesiączkę na całego a teraz trochę poplamiłam i już od kilku godzin cisza. To normalne ? skoro nie jestem w ciąży to może coś nie tak z hormonami ? kurczę, nie znam się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka89
ja też zawsze miałam od początku na całego. bez żadnego plamienia na początku. może jednak jesteś w ciąży... zrób w czwartek rano znów test jeśli nic się nie rozwinie do tego czasu, a jeśli znów będzie negatywny to radziłabym iść do lekarza bo może to plamienie świadczy o jakimś problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
U mnie cisza@ nie dostalam.zrobiłam oczywiście test bo przecież ciekawość mnie zżerala i niepewność zabijala.a tu znów jeszcze gorsza niepewność zamiast drugiej kreski jakas plama!i znów jakieś szare myśli że to znów pusty pęcherzyk albo ciąża pozamacicZna. Wiem że źle myśli przyciągaja źle rzeczy :( a co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
Aniusia31, spokojnie, najważniejsze to się nie denerwuj bo to nic nie zmieni a może zaszkodzić ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A U CIEBIE jak? Rozkręca się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
anusia, pała z ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyżej to ja! Mila dzięki za wsparcie! Staram się myśleć dobrze ale czasem nie idzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
aniusia31, nie rozkręca się, zobaczymy co będzie jutro rano ;) PS to wcześniej to nie ja tylko ktoś się posłużył moim nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila_mila i jak tam Twoja @?rozkrecila się? Jeżeli nigdy tak nie miałaś to takie chwilowe plamienie w terminie @ może świadczyć o ciąży . Kiedy planujesz zrobić test? Aniusia31 test musial byc jakis wadliwy, na pewno nie swiadczy to o pustym jaju czy ciazy pozamacicznej. Nie martw sie na zapas!!! Ja też wczoraj mialam niemila sytuacje, bo zobaczylam na papierze różowy śluz! Od razu się przestraszylam że to plamienie, że coś się dzieje, ale polezalam i więcej się nie pokazało. Myślę że to było z nadzerki która niestety posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za słowa otuchy, dziewczyny. Z lubym już wszystko gra, tylko wtedy akurat oboje mieliśmy zły dzień. Mam nadzieje, że te z Was, ktore nadal próbują i wyjdą na tyczniowki pozostaną tu z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×