Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Gość mila_mila
U mnie się rozkręcilo ale to chyba lepiej dlatego, że aktualnie nie mam pracy więc teraz mam czas żeby jej poszukać a dopiero potem dzidziuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ktoś tu w ogóle jest w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, moze stwórzmy sobie taka tabelkę jak na innych wątkach. Wiecie- nick, wiek, skąd jestesmy, która ciaza i ptp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Gosciu nie zauwazyles, że te dziewczyny które nie sa w ciąży już się nie odzywają!jak cie temat nie interesuje to nie pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanka 86
Dziewczyny to ja. Nie moge sie zalogowac na swoim nicku, ktos wie dlaczego?? Aniusia, dlaczego to co Ty napisalas jest zaczernione a jak na to klikam to odsyla do mojego profilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Dziewczyny nie martwcie sie, ja poszlam do lekarza 2tyg temu 5kwietnia. Miesiaczki nieregularne ,dlugie. Jak poszlam do lekarza to od ostatniej@ wychodzil wtedy 8 tydzien ,a z usg wyszlo ,ze to 5. Kolejna wizyta 26.kwietnia i wtedy wszystko sie okaze. Jestem po 2 poronieniach. Testy wychodzily roznie nawet slaba kreska w zeszlym tyg ,3 dni pozniej z innego testu krecha mocno czerwona,wierze ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
ja jestem za tabelka :) tylko niech ktos zacznie :) reszta sie bedzie dopisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
dlaczego zawsze jak ja cos napisze to temat znika? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska
dlaczego zawsze jak ja cos napisze to temat znika? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipanea
Dziewczyny to ja tulipanka pod nowym nickiem. Na stary mi sie ktoś wpierniczył i już nie będę z niego korzystała. Zapomniałam już jakie chamstwo się szerzy na kafeterii i że trzeba tu używać zaawansowanych szyfrów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ostatnia miesiaczka 20.03 :) zrobilam test wczoraj i dzisiaj rano i DWIE KRESKI!!!! :) strasznie sie boje żeby tylko wszystko było dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może niech tabelkę zaczną dziewczyny, które już mają ciążę potwierdzoną przez ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamamusia - termin porodu 22.06? z***biscie szybka jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamusia, widzę po Twojej stopce, że masz już jednego malucha! Tym razem też damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość- a wiec, na ten dzien miałam termin porodu swojej pierwszej ciąży którą poroniłam pod koniec listopada... nie wiem czy na miejscu była twoja uwaga... zostało już to przeze mnie zmienione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanea- niestety ale nie mam mojego maluszka:( ale chce wierzyć w to że tym razem bedzie dobrze, jestem przeszczesliwa ze zobaczyłam dwie kreski :))) ciagle nie moge w to uwieżyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
To wyżej to oczywiście nie ja ,ktoś użył mojego nicka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusia31- może zastrzeż sobie nick :)) chyba bedzie bezpieczniej, chociaz jak widać niektórzy idioci i hasło potrafią rozszyfrować i ukraść nick, bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę zabezpieczcie swoje nicki, bo bedziemy tu miały zawsze ataki debili!!! Mamamusia, bardzo mi przykro :( Naprawdę, jak słyszę takie historie to wymiękam... Tym razem musi być dobrze, dbaj o siebie jak tylko możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanea- chyba tak po prostu musiało być, do dzisiaj nie potrafie sobie tego wytlumaczyc... o poprzedniej ciazy dowiedziałam się bardzo szybko, własciwie juz po 5 dniach jak spozniła mi sie miesiaczka bylam u lekarza, pozniej bylo bijące serduszko, piekne ruchy na usg i w koncu ciąża obumarła.... pozniej szpital, koszmar... ale teraz napewno bedzie dobrze!!!! drugi raz przez to samo nie przejdę.. nie dam rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zacznę tabelkę z zastrzeżeniem, że czekam na wizytę u lekarza i wpisuje OM zamiast ptp :) Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____OM 2.03.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamusia, niestety takich histrorii jak Twoja słyszałam bardzo wiele. to bardzo przykre, ale widocznie poprostu niestety "się zdarza" i nikt nie ma na to żadnego wpływu :( Wierzę, że wkrótce zostaniesz szczęśliwą mamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____OM 2.03.14 tusia2014_Polska północna_24 lata_I ciąża_ 04.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamamusia, to po co taka stopke mialas? trzeba bylo wczesniej zmienic, a najlepiej usunac. po co to komu wiedziec, ze stracilas ciaze? nie rozumiem po co baby na kafe obnosza sie ze stratami i uwazaja sie za ''aniolkowe mamusie''. to takie glupie... i mozesz po mnie jechac, ale sama mialam termin na 05.06.14 i stracilam tak jak ty w listopadzie. teraz jestem w 14 tc i mam termin na pazdziernik. nie spinaj posladow, nie ty jedna stracilas dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka89
wiecie co ja chyba jestem bardziej porąbana niż te wyżej co głupoty wypisują... do takiego doszłam wniosku przeglądając na allegro podkłady poporodowe... w sytuacji kiedy to tak wcześnie, a ja nawet testu jeszcze nie zrobiłam jest to zachowanie przynajmniej nienormalne ;/... :D @ dalej nie mam. a jutrzejsze testowanie odwołuję. nie wiem kiedy to zrobię w końcu. chyba mnie mąż będzie musiał zmusić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu powyżej, czemu plujesz jadem? Zakładamy sobie stopki, żeby każdy wiedział w jakiej sytuacji są inne dziewczyny i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama po raz kolejny
Witam dziewczyny dziś zrobiłam test dwie kreski. To moj druga ciąża mam 2 letniego synka. Mam nadzieję że temat się rozkreci i będziemy wspólnie przezywaly te chwile do porodu i po porodzie. Przy pierwszej ciąży też pisałam z dziewczynami na kafe i kontakt z niektórymi do dnia dzisiejszego jest :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
w takim razie witamy mama po raz kolejny i serdecznie gratulujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×