Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Gość weronikamalopolska1
ktos sie podszyl pod moj login...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
katarinka88 i ashuwariabbbb dopiszcie sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanea to że anoniy wypisują co chcą to rzecz normalna dlatego my z dziewczynami z topicu z 2012 r założyliśmy prywatne forum dostęp wysylalysmy sobie mailem Weronika zaloguj się na Nick stały żeby nie było takich akcji. Andzia jakiś dziwny ten lekarz... Masz rację idź do innego ja w pierwszej ciąży też zmienialam lekarza bp traktował mnie jak przedmiot a nie kobietę w ciąży gdy o coś zapytałam to mi odp że w necie mogę sobie przeczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama, ona tez do mnie czy czytałam cos w internecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
to ja andzia, wyzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o prace w UK to kazdy jakoś zaczynał. W innym kraku na początku każda praca jest dobra, żeby sie nauczyć języka i zdobyć doświadczenie. Ja akurat zaczynałam jako opiekunka osób z chorobami psychicznymi, ze szmatą też latałam dorywczo. Teraz koordynuję zespół ludzi, którzy dla klientów z przemysłu motoryzacyjnego robią sprawozdania finansowe i tego typu rzeczy. Je wiem skąd te stereotypu o głupich Polakach na zmywaku. Wiadomo, ze to tylko początkowo a jak tu sie pare lat posiedzi tomczllwiek jest obyty i powoli jakaś tam karierę robi. Ja akurat dostałam prace w biurze właśnie dzięki temu, ze znam i polski i angielski, czyli jestem w lepszej pozycji niż Brytyjczycy z jednym tylko językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
Masz racje Izzy, kazdy jakos zaczyna. A zwlaszcza poza Polską. Najwazniejsze jest to, aby nie skoczyc tak jak sie zaczelo. A rozwijać się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
tusia2014____Polska północna____24 lata____I ciąża____04.12.2014 katinka2931____Norwegia____29 lat____I ciąża____05.12.2014 Izzy1987____Wielka Brytania____26 lat____I ciąża____05.12.2014 Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____09.12.2014 weronikamalopolska1____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie____22 lata____II ciąża____21.12.2014 mamamusia____Dolnośląskie____21 lat____II ciąża____25.12.2014 _asienka_____Mazowsze____23 lata____I ciąża____OM 24.02.2014 andziaaaaaaaaa____Niemcy____25 lat____I ciąża____OM 01.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
Dziewczyny, czy was tez tak okropnie bolą piersi? Ja najgorzej mam rano, kiedy wstaje z łóżka to muszę aż je przytrzymać bo tak mnie bolą. W dzień kiedy chodzę w staniku jest w miarę ok, ale jak go ściągam to jakaś masakra:) zaznaczam, że mam rozmiar C, ale już stają się coraz większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
andziaaaaa na kiedy masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
6 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
tusia2014____Polska północna____24 lata____I ciąża____04.12.2014 katinka2931____Norwegia____29 lat____I ciąża____05.12.2014 Izzy1987____Wielka Brytania____26 lat____I ciąża____05.12.2014 andziaaaaaaaaa____Niemcy____25 lat____I ciąża____06.12.2014 Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____09.12.2014 weronikamalopolska1____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie____22 lata____II ciąża____21.12.2014 mamamusia____Dolnośląskie____21 lat____II ciąża____25.12.2014 _asienka_____Mazowsze____23 lata____I ciąża____OM 24.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka89
Tulipanea, napisałam przecież, że daleko mi do zdenerwowania... nie rozumiem czemu z moich wypowiedzi wnioskujecie, że się denerwuję... izzy, już pisałam, że się nie denerwuję. po kilku doświadczeniach nieprzyjemnych nauczyłam się nie podchodzić emocjonalnie do forum. więc nie pisz mi tutaj "Magda, coś Ci hormony szaleją, bo strasznie drażliwa jesteś", ok? to, że podejmuję dyskusję i mam śmiałość się z kimś nie zgodzić chyba nie jest dowodem mojego rozdrażnienia?... ani nie nazwałam swoich uczuć zdenerwowaniem, ani nie rzucałam przekleństwami, kulturalnie i spokojnie przedstawiłam swoje racje, a wy odczytujecie to jako zdenerwowanie. to co, o moim spokoju świadczyć może jedynie zgadzanie się z każdym i podkulanie ogona kiedy ktoś ma inne zdanie ode mnie??? w tym temacie chciałam więc tylko sprostować tę sprawę bo naprawdę ani nie jestem rozdrażniona ani nie denerwuje mnie ta sprawa zwolnienia lekarskiego czy czyjaś wypowiedź na ten temat. ja do lekarza będę się dopiero umawiać w tym tygodniu i będę chciała termin między 12 a 16 maja. coś mi się wydaje, że jestem jedyną dziewczyną na forum, która chce odwlec pierwszą wizytę zamiast iść jak najszybciej :D teraz właściwie żadnych objawów już nie mam. jakiś tydzień, dwa temu skończyły się pobolewania brzucha a poza tym nie miałam żadnych objawów więc teraz już czuję się zupełnie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki w tą piękną niedzielę. Dziś mam idealny nastrój i chyba nic nie jest w stanie mi go popsuć:D wczoraj po grillu moi rodzice zajęli się Wiktorkiem a my zrobiliśmy sobie romantyczny wieczór we dwoje :) czuje się jak po 2tygodniowym urlopie :) Magdalenka dlaczego chcesz odwlec wizytę? Ja najchętniej kupilabym sobie domowe usg żeby codziennie oglądać maleństwo :) następna wizytę mam 9maja ale przeloze ja o tydzien bo nie dam niestety rady przyjechać do pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka89 wyluzuj. Cały Twój esej ma wydzwiek typu: JA WCALE NIE JESTEM K***A ZDENERWOWANA!!!! Sorry, ja nie siedzę na forum o ciąży, zeby sie kłócić czy robić komuś przykrość itp., wiec jak coś napisałam nie teges to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
izzy, ale ty jestes p******** widac, ze wyzej srasz niz d**e masz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka89
mama po raz kolejny, zazdroszczę, że potrafisz w jeden wieczór tak wypocząć :) ja odwlekam wizytę z wielu powodów, m.in. nie przepadam za lekarzami;), jestem sceptycznie nastawiona do badania usg (obawiam się co do tego czy jest w 100% bezpieczne i wolę ograniczyć do minimum), nienawidzę być badana ginekologicznie szczególnie w ciąży, nie chce mi się fatygować do przychodni. gdybym źle się czuła, miała jakieś niepokojące objawy na pewno już dawno bym poszła, ale skoro nic mi nie jest to wolę iść jak najpóźniej. wiem, że jeszcze będę miała dość tych wizyt, badań, kłucia itp. Izzy, każdy mierzy swoją miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka wg mojego wczesniejszego i obencego lekarza badania usg w ciazy sa bezpieczne. Baa mozna nawet kupic sobie wlasnie domowe usg zeby podgladac malucha. Co do regeeracji po calym ciężkim tygodniu cłowiek nawet jeden wieczor spokojny docenia i ma wrażenie że jest się wypoczętym :) Mimo ze ogolnie nie moge narzekac na partnera, raczej tylko takie standardowe wady techniczne jak kazdy facet ma :P Fajnie się wypogodziło jak synek wstanie to jakiś spacerek sobie urządzimy poki mamy wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka89
e tam nawiedzeni, wcale nie. a jakie imiona. nawiedzona to ja jestem i mój mąż bo 2 dni po porodzie nasze dziecko jeszcze imienia nie miało ;p coś czuję, że tym razem będzie podobnie. a co do usg to ja wiem, że tak lekarze mówią. ale są wyjątki. ja najbardziej wierzę tym lekarzom, którzy mówią, że na dzień dzisiejszy żadne negatywne skutki działania usg nie są znane. jeśli usg powoduje jakieś skutki to okaże się za parędziesiąt lat, kilka pokoleń bo takich szybko następujących skutków nie ma na pewno. tak więc ja myślę, że lepiej nie ryzykować i nie nadużywać. sama w pierwszej ciąży miałam różne komplikacje i usg dość często w związku z tym miałam robione, ale jeśli wszystko będzie przebiegać prawidłowo tym razem to raczej będę się broniła przed robieniem usg tylko po to żeby dziecko pooglądać. ja z małym od rana na dworze. teraz też śpi, a jak się obudzi idziemy do babci w odwiedziny i na plac zabaw ją może wyciągniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co nas to obchodzi gdzie idziesz ze swoim dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktor nadal spi co rzadko się zdarza:p ciekawe co w nocy będzie robił:p my właśnie u dziadków jesteśmy :) uwielbiam swoj rodZinny dom cisza spokój duże podwórko. Żyć nie umierać :) my korzystając że synek śpi auto wypucowalismy i rur z tego wyszło że oboje mokrzy jak dzieci normalnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magdalenka przysluguje ci urlop macierzynski/rodzicielski.wczesniej jak nie bylo rocznego to urlop byl skrocony o 2tyg.zapytaj w zusie jak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinka 2931
dziewczynki, a ja mam takie pytanie, czy bedziecie robic sobie badania prenatalne? nie mowie tu o inwazyjnych metodach typu amniopunkcja ale o tych nieinwazyjnych jak test Niffty i USG genetyczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinka 2931
i test Pappa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idalia90
Hej, witam was :) Mam termin na 1 grudnia. Jestem z pomorskiego i mam 23 lata. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze wejść w wasz tor rozmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej idalia, zapraszamy :) dzięki za info na temat urlopu od gościa :) na razie tylko w internecie się orientowałam i dowiedziałam się, że żeby dostać z zusu kasę na macierzyńskim lub też na zwolnieniu lekarskim muszę przepracować jednym ciągiem minimum 30 czy tam 30parę dni... ale oczywiście racja - najlepiej jak zadzwonię do zusu, tam otrzymam pewne informacje. katinka, ja badań nie planuję robić. przy pierwszej ciąży robiłam te ok. 11 tygodnia. wszystko wyszło świetnie i po 20 tygodniu już nie czułam potrzeby więc odpuściłam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka89
to wyżej to ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka w pierwszej ciąży robiłam usg3D tym razem będzie tak samo sam moj lekarz stwierdził że lepiej zrobić i wiedzieć wszystko a że teraz jest to na wyciągnięcie ręki to zrobimy :) cholera przeziębienie mnie rozbiera przejdę się do lekarza co mogę w ogóle brać bo już z pierwszej ciąży nie pamiętam nic prócz prenalenu syropu dla kobiet w ciąży na przeziębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
ja mieszkam w niemczech u nas te badania są bardzo drogie:/ dzisiaj mam wizyte u innego lekarza bo tamten jest troche nawiedzony, a własciwie nawiedzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×