Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andrzej4873847

Sanatorium Kasztanowy Dwor Rymanow Zdroj

Polecane posty

Gość Andrzej4873847

Mam wyjazd do sanatorium Kasztanowy Dwór do Rymanowa - Zdroju 16.05.2014 roku. Proszę o opinie o tym ośrodku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaw1234
Witam - spotkamy się, bo ja też tam będę. Myślę,że to od nas zależy jak spędzimy czas wolny. Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam skierowanie do sanatorium Kasztanowy Dwór od 20.08.2015r - czy z Krakowa jedzie ktoś samochodem pozdrawiam El żbieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam też mam skierowanie na 20.08.2015 nie wiem czym jechać bo wyczytalem ze parking platny czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej...... czy z Krakowa ktoś jedzie do Kasztanowego Dworu w Rymanowie od 20 sierpnia 2015r ??? pozdrawiam E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie namiary na tanie kwatery w Rymanowie lub okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,wybieram się do Kasztanowego Dworu w Rymanowie od 8.X.2015 z Radomia ,może ktoś wybiera się w tym terminie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki jeden z Dęblina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się wybieram do Kasztanowego Dworu 08.10.2015r. Krzysztof z Dęblina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To do zobaczenia na zbiegach ? :) Ja muszę dotrzeć tam busem z Radomia,mam nadzieję że uda mi się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuję wyjazd busem z Lublina, mam rezerwację. Planowany przyjazd 12:50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę trochę wcześniej,bo planuje podroż nocą .To do zobaczenia w Zdroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę z Białej Podlaskiej na turnus do Kasztanowego Dworu dnia 08.10.2015 mam dwa miejsca wolne w aucie mogę zabrać po drodze tel. 517 917 439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam pytanie czy wybiera się ktoś do Kasztanowego Dworu na turnus od 02.11.2015r. Może ktoś powie jak tam jest z opłatami za co trzeba płacić chodzi mi o takie opłaty jak parking, telewizja i opłata klimatyczna ilu osobowe są pokoje i jak faktycznie jest z tymi zabiegami jak daleko trzeba na nie chodzić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę 2.11, z tego co wiem internet płatny, parking płatny. Może jakiś kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedziemy 9.wrzesnia 2016 z Lublina do sanatorium Kasztanowy Dwor w Rymanowie Zdroju możemy wziąść 2 osoby tel. 500441325 pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! 1-go marca wróciłam z Kasztanowego Dworu i chciałabym podzielić się opinią na temat tego ośrodka. Sam budynek bardzo ładny, klimatyczny, ale ciągle zacinające się zamki w drzwiach, wypadające klamki i buczące światło faktycznie mogą doprowadzić człowieka do szału. Zdecydowanie zbyt mały personel sprzątający ( 1 osoba lub dwie). W łazienkach brodziki bardzo brudne, pajęczyny i kurz. Ręcznik jeden (mały) wymieniany na prośbę kuracjusza. TV ( 5 kanałów w tym jeden kanał to podgląd na parking:)) - płatne 48 zł, WiFi płatne 50 zł, parking - 100 zł, basen - 5 zł za godz. (nieczynny w czasie mego turnusu), żelazko w recepcji, deska do prasowania na holu, suszarka na holu, czajnik na holu. Jest możliwość skorzystania z pralki - oczywiście odpłatnie :) Jedzenie bardzo słabe. Nie, nie należę do osób wymagających i narzekających, ale zupa kminkowa (woda, ziemniaki i kminek) powaliła i mnie na kolana...Chleba do śniadania i kolacji nie brakowało, ale do zupy już go nie było... Na śniadanie i kolacje ciągle 3-4 plasterki mielonki, jedna rzodkiewka (chyba dekoracja :)), 0,5 jajka na twardo ( 4 razy w ciągu turnusu ) i troszeczkę twarożku. Na początku wydawało się bardzo mało, ale już pod koniec turnusu nasi panowie czuli się najedzeni, a panie jak zwykle na diecie, więc wszystko było ok. :) Teraz rzecz najważniejsza - zabiegi. Zabiegi tzw. suche wykonywane są na miejscu. Panie rehabilitantki bardzo miłe i profesjonalne. Masaże p. Ani, Kasi i Magdy - SUPER :) Na zabiegi tzw. mokre (hydromasaż, kąpiele, wirówki) trzeba niestety chodzić do Eskulapa, a na basen dowożą do Zimowita. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie bardzo słaby plan zabiegów. Np. 8:30 Eskulap (koleżanki rezygnowały ze śniadania aby być na czas, po czym, bardzo często niedosuszone, wracały biegusiem do siebie, aby zdążyć na 9:10 na inne zabiegi, już u nas. Konsekwencją tego były liczne przeziębienia, anginy itp. Jeżeli chodzi o personel, to panie recepcjonistki i pielęgniarki - bardzo sympatyczne i życzliwe kobiety. Pani doktor prowadząca - dr Marta -rewelacyjna, kompetentna, po prostu cudowna, a lekarze dyżurni ? Pozostawiam bez oceny... A teraz trochę miodu...:) Wszystkie, te małe minusiki rekompensują fantastyczni ludzie, z którymi miałam okazję przebywać w Kasztanowym Dworze. Pozdrawiam Was Kochani bardzo cieplutko, a także znajomych ze Stomilu ( Arletka - buziaczki szczególnie dla Ciebie :*), Zimowita i Eskulapa, z którymi bardzo milo spędzałam prawie wszystkie wieczory... :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS.w sprawie wyjazdu do Rymanów Zdrój do Kasztanowy Dwor jeśli ktoś dzwonił w sprawie wyjazdu z Lublina to proszę kontakt 500441325 pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×