Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czaplinka

Jaka pościel dla dziecka?

Polecane posty

Gość czaplinka

Mam pytanie, jakiej pościeli używacie dla swoich dzieci? Moja Lenka ma 6 miesięcy i chciałam kupić jej pościel. Do tej pory spała, jako noworodek w różku, a później to już w śpiworku. Zdecydowałam, że czas na pościel, ale jak przeglądam internet to szczerze mówiąc już głupieje od nadmiaru informacji :/ Czy faktycznie ważne są te wszystkie atesty o których piszą producenci...a których np niektóre pościele nie mają wcale? Zwracacie na to uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy zakupie pościeli kierowałam się tylko tym by miała 100 % bawełny,odpowiednim rozmiarem i ..... żeby mi się podobała :D Nie ma co świrować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarekkkkk
Ja może szczególnie na atesty nie patrzę ale mi zależy na tym żeby to była pościel bawełniana i przede wszystkim dobra jakościowo! Zwracałam uwage na to czy bawełna jest gęsto tkana! Nie cierpię pościeli czy rzeczy niby bawełnianych a jak dotkniesz to tak cienkich że aż sa prześwity :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla tak malego dziecka to ja bym popatrzyla w sklepach, chcialabym dotknac czy nie za sztuczna i rozmiar jest wazny... poza tym chodzi o sama posciel czy tez wypelnienie? Bo wypelnienie przydaloby sie antyalergiczne i nie za grube bo dzieci nie lubia pod ciezkimi spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaMrozek
podpisuję się pod tym co pisze madziarek. Dla mnie najważniejsza jest jakość bawełny z której jest pościel dla dziecka i na atesty również patrzę, czy pościel ma. No oczywiście patrzę również na wzór/kolorystykę – bo te aspekty też są dla mnie istotne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaplinka
A w takim razie możecie polecić jakiś producentów, albo miejsca gdzie można dostać taką pościel z prawdziwej, porządnej bawełny? Najlepiej chciałabym zamówić pościel przez neta, ale z drugiej strony takiej nie dotkniesz przed zakupem i nie sprawdzisz jaki jest faktycznie ten materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowałam na allegro i raz kupiłam w biedrze :) prześcieradła kupowałam w specjalnym sklepie z akcesoriami dla dzieci :] używamy w sumie od 3 mca życia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaplinka
No i jak ta pościel z biedry? Bo ja to bym się obawiała o jej jakość... Bawełniana jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam niedawno na stronie Smyka . Wcześniej oglądałam ja w sklepie stacjonarnym, ale na necie była przeceniona . Jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bawełniana gęsto tkana, np. firmy matex albo coś takiego noo lepszego, niekoniecznie komplet za 20 zł bo znam to i raczej to takie cieniutkie. A już napewno nie kupuj żadnej welurowej czy polarkowej pościeli bo to nie oddycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarekkkkk
No ja Ci od siebie moge napisać że warto przejrzeć sobie pościel http://bebelini.pl/ Dla mnie, mają dziecięcą pościel z bawełny właśnie takiej jaką lubię i o jakiej pisałam wyżej! A co do wzorów no to już kwestia gustu, bo każdy lubi coś innego ale mi ich propozycj***ardzo pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze patrzę na to aby była 100% bawełna! dla mnie to najistotniejsze. A oprócz tego musi mi sie podobać i pasować do wystroju pokoju mojej małej. Ostatnio kupowałam od polskiego producenta, firma nazywa sie mulliculli, maja sklep online i chyba jakieś stacjonarne w krk i wwa. Mi sie bardzo podobają ich wzory. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaplinka
Dzięki. Bardzo chętnie sobie przejrzę. A co do wystroju pokoju to oczywiście to też kolejny ważny aspekt żeby pasowało hehe ;) Dlatego mi by coś w beżu fajnie grało z całością :P Ale jednak jakość najważniejsza!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonierkaaa
Tak czytam to co piszecie i zastanawiam się jak sprawdzić która bawełna jest gęsto tkana a jaka nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam w ikei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posciel feretti- fantastyczne kolory i motywy, mozna kupic komplet- poduszka, kolderka, ochraniacz na szczebelki i do wszystkiego poszewki i przescieradlo, mozna kupic same poszewki ktore pasuja do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytus
bombonierka no najlepiej to pomacać :D zazwyczaj jak bawełna nie jest gęsto tkana to od razu wyczujesz w dotyku. Będzie taka cienka. Czasem w niektórych materiałach to jak dasz tak pod światło to aż prześwity widać hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwaZielona
tutaj wyżej w postach już sporo dziewczyny polecały różnych pościeli. najlepiej z tych wymienionych to kojarzę tą pościel Bebelini, bo szwagierka ma 2 komplety dla swoich dzieci i tu osobiście macałam ;) można zawsze też sprawdzić czy np pościel ma jakiś atest/certyfikat itd. te takie marketowe to często są właśnie takie cienkie i nijakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ikeja, najtansza i 100% bawełny w dodatku. jestem bardzo zadowolona. poduszka i kołderka tak samo ikeja, poducha 10zł, kołderka 30, jak się zniszczy to nie będzie żal, kupię następną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100% bawełny? spójrz jeszcze raz: Tkanina: 65% poliester, 35% bawełna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tu coś znajdziesz fajnego http://www.kamkryst.pl/posciel-do-lozeczka-c-2_57.html Piszą, że te pościele do łóżeczka mają i atesty, i są ze 100% bawełny. Kiedyś kupowałam tu pościel, ale trochę dla starszych dzieci i jestem zadowolona z jakości tej pościeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza pościel to tylko z www.ekomaterac.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim bawełniana i antyalergiczna. Przejrzyj ofertę www.fro-tex.pl :) Mają ładne wzory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja dla dzieci zawsze wybieram 100% bawłnianą pościel a co do wzoru to zależy zależy od wieku dziecka. Ale tu gdzie ja kupuje http://www.elway.biz/33-posciel-3d znajdziesz coś i dla małych i dla większych pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wybór pościeli jest ogromny, trudno się zdecydować! Ja szukałam dla mojej córki czegoś klasycznego, bez żadnych misiów i baloników, znalazłam tutaj: http://pl.dawanda.com/shop/RAMPAMPONI . Śliczną beżową pościel z koronką. Ceny nie są niskie, ale jakość naprawdę dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×