Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oj sypie się nowe małżeństwo mojego ekas

Polecane posty

Gość gość
Oj! NIE ZAWSZE. Czy gorsza jest suka która zagryzła? Czy ta która krew chłepce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczyjej krwi nie chłepce, bo nie jestem wampirem,nawiedzony człeku. A pisać mi wolno, bo od tego jest właśnie forum. Błagam, tylko nie odpisuj, że to ja mu krew wyssałam, dlatego krótko po ślubie z nową żoną dostał zawału. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszysz się z nieszcześcia, a nawet (prawie) śmierci = chłepcesz krew. Metafora taka, nieszczęśnico ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z niczego się nie cieszę tłumoku z wybujałą wyobraźnią. Ja mu serdecznie współczuję takiego spapranego życia, a z jego śmierci to ucieszyłaby się jego obecna żonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z niczego się nie cieszę tłumoku z wybujałą wyobraźnią. Ja mu serdecznie współczuję takiego spapranego życia, a z jego śmierci to ucieszyłaby się jego obecna żonka, bo wtedy mogłaby się jawnie łajdaczyć. Za szybko mi się post wysłał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby coś dotarło do wywłoki? No to mam + do świętości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no jednak nie dotarło. Hojnia z plusa ;) A nie wydaje ci się że spaprane życie to on ma głównie dlatego bo na ciebie kiedyś trafił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw mysle sobie: ha, ma satysfakcje kobieta, skoro maz ja zostawil i to jeszcze z dzieckiem. Lecz po doczytaniu, ze to ty go zostawilas, a teraz masz radoche, ze mu sie nie wiedzie, mam inne zdanie o tobie - zle. Skoro go nie chcialas, to co ci do tego, jak mu sie uklada w nowym zwiazku? Cos mi sie widzi, ze pomimo tego swojego domu na tej swojej wielkiej dzialce i nowego swietnego malzonka wcale nie jestes szczesliwa, skoro szukasz takich podniet i w dodatku oglaszasz to na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi Ciebie, ex i córki . Jednak żal , kiedy malzenstwo sie rozpada . Zawsze stratne sa dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby coś dotarło do wywłoki? No to mam + do świętości cool.gif A no jednak nie dotarło. cH*jnia z plusa oczko.gif A nie wydaje ci się że spaprane życie to on ma głównie dlatego bo na ciebie kiedyś trafił? xxx Wywłoka to coś takiego jak ty, co niszczy życie niewinnym ludziom, a następnie oskarża ich za własną głupotę i niepowodzenia życiowe. xxx Najpierw mysle sobie: ha, ma satysfakcje kobieta, skoro maz ja zostawil i to jeszcze z dzieckiem. Lecz po doczytaniu, ze to ty go zostawilas, a teraz masz radoche, ze mu sie nie wiedzie, mam inne zdanie o tobie - zle. Skoro go nie chcialas, to co ci do tego, jak mu sie uklada w nowym zwiazku? Cos mi sie widzi, ze pomimo tego swojego domu na tej swojej wielkiej dzialce i nowego swietnego malzonka wcale nie jestes szczesliwa, skoro szukasz takich podniet i w dodatku oglaszasz to na necie. xxx Odezwał się kolejny sfrustrowany debilek, który w żaden sposób nie łapie do czego służą fora w internecie.:D Jak będę chciała to założę kolejny temat o zbiorowym seksie żab skaczących co roku po mojej wielkiej działce :D a ty możesz założyć np. temat o bezpłciowym rozmnażaniu się prusaków i ich nocnych wędrówkach w kanałach wentylacyjnych twojego bloku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niech powyższe będzie podsumowaniem tego tematu założonego przez biedną i ubogą (bardzo) kobiecinę. I jej "wspaniałego" życia na WkosmosWyj...nejDziałce z WkosmosWyj..nym "mężem" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda twoja kolejna wypowiedz potwierdza teze, ze byly maz mimo wszystko ma szczescie, bo wprawdzie teraz schodzi na zawal, ale co sobie pozyl w spokoju, to jego, przynajmniej nie zmarnowal calgo zycia u boku takiej kretynki, jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak żal , kiedy malzenstwo sie rozpada . Zawsze stratne sa dzieci . xxx Moja corka tylko zyskała na tym rozwodzie: szczęśliwa, zadowolona mama, fajne i niesamowicie zżyte z nią przyrodnie rodzeństwo, oraz miły i troskliwy ojczym, którego do dnia dzisiejszego sama nazywa tatą, a do biologicznego ojca zwraca się po imieniu, bo słowo tata nie może jej przejść przez gardło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"słowo tata nie może jej przejść przez gardło." Zdajesz sobie sprawę że to TWOJA zasluga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze w twoja bajke. Nikt prawdziwie szczesliwy w zyciu nie jezdzi po bliznich tak, jak ty po swoim eksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli to prawda, ze ex nie chcial utrzymywac swojego dziecka, to nie ma go co zalowac, jednak nie zmienia to faktu, ze koles wygral los na loterii, uwalniajac sie od takiej zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda twoja kolejna wypowiedz potwierdza teze, ze byly maz mimo wszystko ma szczescie, bo wprawdzie teraz schodzi na zawal, ale co sobie pozyl w spokoju, to jego, przynajmniej nie zmarnowal calgo zycia u boku takiej kretynki, jak ty... xxx A ja odnoszę wrażenie, że jesteś albo zapyziałym qrwiszonem ze sumsowatej norki, albo przygłupim rozwodnikiem, któremu żona kopa zasoliła i bardzo się dziś nudzisz, skoro co kilka minut piszesz post za postem, pogrążając się jak przystało na bezmózga. No to pisz sobie dalej sam/a, bo u mnie już rodzina się pobudziła, ja poranną kawę wypiłam i czasu dla ciebie nie mam. Jutro jak znajdę wolną chwilkę, to poczytam twoje zabawne wypociny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz że te wszystkie odpowiedzi pisze jedna osoba? No, to wiele wyjaśnia ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też uawżam ze te posty pisze jedna osoba bo co chwilę powtarza że mąż autorki umiera albo schodzi na zawał a facet chyba jeszcze calkiem nieźle sie trzyma skoro bez problemu kontaktuje się z corką i jeszcze ma siłę użerać sie z obecną żoną. facet jest głupi i tyle bo gdyby miał odrobinę rozumu toby po rozwodzie żył sam albo związał się z normalną kobietą w zblizonym wieku do niego i też z dorastającym dzieckiem. taka kobieta raczej nie skakałaby mu na boki i nie walczyłaby z jego dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franciszek papiez
tak mi sie wydaje ze to wszystko pisze jedna i tasama sflustrofana osoba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" facet chyba jeszcze calkiem nieźle sie trzyma skoro bez problemu kontaktuje się z corką i jeszcze ma siłę użerać sie z obecną żoną. " OHO! Głupy sie złażą ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozi bobek spod ogona
a ja bym sie z nim zaczela umawiac i wszystko nagrywala, rozmawiala bym o tym jak dobrze wam moze byc, cos o milosci tez wymus a najlepiej niech powie czy cie jeszcze kocha i nagrywaj to wszystko, powiedz ze corka za nim teskni i ze wlasciwie nie wiesz dlaczego sie rozstaliscie skoro sie nadal kochacie - i czekaj co powie ! a jak powie ze cie tez kocha to z tym nagraniem idz do jego zonki - to sie nazywa ZEMSTA - a nie wypisujesz tu swoje zale do takich samych przegranych depresow ktore chetnie by cie utopily we wlasnych problemach - ech zycie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sypie sie jego małżeństwo? niech sie sypie,a ty wyjedż sobie do Grecji ze swoim mężem i miej go w d***e juz sie pogubiłam w tej słownej walce słów,kto kogo z was zostawił-wygląda,ze on ciebie,to tym bardziej olewka,umarł dla ciebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OHO! Głupy sie złażą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek polnocy
a to jest dobre co wyzej - wyjedz na majorke na tydzien i po powrocie wyslij corke z prezentem dla niego, od corki /np lancuszek na szyje albo na reke z malutkich muszelek koszt 1-3 / jest przy kazdej plazy taki sklep/opowiedz swojemu ex jak wam dobrze bylo na majorce / goraca plaza, jakuzzi, drinki/ tak aby wiedzial co stracil - i niech go teraz szlag trafia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek polnocy
1-3 euro -mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny topik, hehe... Autorka pogrąża się coraz bardziej, niby wie, po co są fora, ale mnożące się krytykujące ją komentarze podsumowuje tym, że pisze je jedna i ta sama osoba :) Nie ma to jak poprawiać sobie sampoczucie, nie przyjmując do wiadomości, że twój wredny charakter nie zyskał tu poklasku :) Wmawiaj sobie dalej :) A o kiepskim stanie zdrowia sama napisałaś, więc nie ma się co dziwić, że ludziska opierają się na tym, co sama zasugerowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zastanawia, dlaczego zadowolona z drugiego męża, domu, ogrodu i nowego życia kobita spędza poranki na babraniu się w moralnym błocie, bo czymże nazwać te jej wypociny?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko miłosierna co za zjadliwy temat co wy się tak czepiacie autorki? z jej wypowiedzi wynika że dowiedziała sie tych rewelacji od córki i podzieliła się na tym forume a wy wyzywacie ją od wywłok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×