Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdeterminowana ślubobierka

ZACZYNAMY !!!! ODCHUDZANIE DO LATA !!!

Polecane posty

Gość do lata chudsza
To ja w takim razie zaczynam z Wami.. postaram się już od jutra, choć szykuje mi się ciężki i stresujący dzień, ale z doświadczenia wiem, że decyzji lepiej nie odkładać :) może spróbuję z Chodakowską i Mel B. poproszę też męża o "wiosenne" przygotowanie roweru.. wieczory coraz dłuższe i cieplejsze, można pojezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
moj jadjospis na jutro: sniadanie - sledz w occie z ogórkiem 2 rolmopsy + kromka pelnoziarnistego chleba, 1 szklanka soku pomidorowego II sniadanie - serek wiejski light + jabko ( bo to tylko mam) obiad - ryba 9 9znowu) pieczona w folii z ryżem brązowym podwieczorek - kefir + kromka chleba pełnoziarnistego kolacja - jajka 2 + spinak + 2 lyzki oliwy 9 dziwna ta dieta) ale nic na razie nie mam, jutro muszę zrobić zakupy no i woda...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widzisz mój problem jest taki, że ja jem do oporu ;/ dlatego wychodzą takie ilości ;/ dzień zaczynam zwykle o 9.00 więc wtedy będzie mój pierwszy posiłek, później o 12.00, później obiad o 15.00 , no i kolacja o 18.00 - a jak będę głodna w między czasie to jakiś lekki owoc i myślę, że będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
zdetermonowana, tylko nie za duzo owocków, bo bardzo apetyt pobudzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
a zupka jarzynowa to oki, byle nie za tlusta..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki55
Spróbuj wypić 20 min przed posiłkiem szklankę wody z 1 łyżką octu jabłkowego, naprawdę pomaga. Pytałam dietetyka czy to szkodliwe powiedział że jeśli się nie ma wrzodów żołądka to można stosować, Ale robić przerwy, od czasu do czasu. Ocet jabłkowy ogranicza apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
a ja zawsze uzywam octu balsamicznego, ale do sałatek..może dobry i do picia..moj problem to brzuch... oj lepiej nie mysleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki55
Ja też mam problem z brzuchem, myślę o jakiś ćwiczeniach typu brzuszki, ale szczerze mówiąc to rano jestem zalatana a wieczorem tak padnięta że mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mogę Wam udzielić kilku rad, które są mniej lub bardziej skuteczne, zależy to zawsze od organizmu, jest to kwestią indywidualną, ale warto choćby spróbować. - po przebudzeniu wypić szklankę wody niegazowanej (ja nie pijam kawy, więc weszło mi to w nawyk) - pić najpóźniej 20 min. przed posiłkiem i najwcześniej 1 godz. po posiłku - małe, ale częste porcje - białko podkręca metabolizm - włączyć do diety - owoce raczej w niezbyt dużych ilościach - za słodkie; chociaż w sezonie np. letnim sobie nie odmawiam - mam własne (eko) - zielona/czerwona herbata - zamiast zwykłego cukru - ksylitol (kosmicznie drogi!) - nie jeść późno wieczorem, a w nocy to już wykluczone (osobiście jem najpóźniej o 19) - można coś przekąsić między posiłkami, jak męczy potrzeba (bo to nie głód jest); ja przeważnie sięgam po kilka wafli ryżowych bądź jabłko, ale były kryzysy i sięgało się też po to, co zakazane - a o wyeliminowaniu cukru pod niemalże każdą postacią oraz zrezygnowaniu z fast foodów to już nawet nie będę pisać - to 1 przykazanie prawie że podczas odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki55
O balsamiczny nie pytałam tylko o jabłkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
pszczylaszczko, a ty ile ważysz? dobre rady...będę stosować, gorzej z ćwiczeniami, ale mysle ze rano okmolo 30 brzuszkow zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy wzroście 160 cm mam 58 kg, ale chcę być fit i takie zalecenia się mnie również tyczą. Poza tym ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszylaszka- dziękujemy za cenne rady :) Z tym piciem przed posiłkiem nie będzie problemu, ale jak ja wytrzymam z tym godzinę po posiłku to nie wiem :D ja jestem uzależniona od picia- piję ok. 4l dziennie, jednak najwięcej soków, napoi i herbat niestety z cukrem... więc we wszystkim co piję jest cukier i tu jest chyba problem duży! Muszę to koniecznie zamienić na wodę - jakąś muszyniankę czy coś z cytryną:) już nie mogę się doczekać aż zgubię ten tłuszcz z siebie i poczuje się lepiej! Kurcze- ktoś, chyba monia miała fajny pomysł z tym zeszytem i zapisywaniem co zjedliśmy i ile :) tutaj też piszmy, ale wiadomo dla swojej analizy lepiej mieć to usystematyzowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś piła te 4 litry napojów, tylko że pod inną postacią, to byłby cud :) przekonałabyś się. A jaką pijesz herbatę? Czarna nie jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
ja jak już mowilam to nawet znalazlam notatnik, w jednej polowie zapisalam co planuje zjesc, a w drugiej zanotuje co zjadlam, jesli jeszcze cos pozrę to tez zapiszę...bo inaczej n ie bedę mogła tego wszystkiego mkontrolować, bo silnej woli to mi brakuję..oj dziewczyny.. trzymajcie za mnie kciuki , a ja za was...jutro czeka mnie ciezki dzien w pracy i w domu..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
pszczylaszcko, to ty jesteś laska.....super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniiaa, hehe, daleko mi do laski, poważnie :) Niestety, dużo wiem w teorii, gorzej jednak z przeniesieniem tego na praktykę :( Ale podstawy są i przynajmniej wiem, gdzie robię błędy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
bede wazyc sie co tydzien i robić pomiary swojego ciala...brzuch, biodra , uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dołączam i ja :) Piszę też na innym topiku, ale jest tam mały ******* bardzo potrzebuje wsparcia :) Kilka słów o sobie: 23 lata, 73,7 kg 168 cm. Startowałam w grudniu z 80., ale przez święta i nowy rok odpuściłam sobie. Zawzięłam się tak na prawdę od początku lutego. Chciałabym ważyć 65 kg Aktualnie wprowadziłam zmiany w swoim żywieniu nie piję nic godzinę przed i po jedzeniu nie łączę mięsa / wędliny z ziemniakami, chlebem tylko z samymi warzywami. Ostatni posiłek jem o 18-19 zależy na którą uda mi się wrócić z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
witam nową koleżankę... myślę, że razem damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_95
Mam 21 lat .Moim celem i największym marzeniem jest pozbycie się nadprogramowych 30 kilo :) Mam nadzieję , że mi się to kiedyś uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
30 kg to nie malo, ale da się....trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
moim celem to schudnięcie do czerwca, inna ocja nie wchodzi w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczylaszczka- a czemu oceniasz, że byłby cud ? :) szczerze mówiąc, to ja chyba sama nie wiem do końca po co aż tyle wody jest zalecane podczas diety, aż wstyd się przyznać! Postaram się kupić wyciskarkę do owoców i jak najdzie mnie potrzeba na coś słodkiego, to napije się takiej szklanki świeżego soku :) myślę, że to będzie najlepsza opcja, a w ciągu dnia będę pić wodę niegazowaną ale mineralizowaną, bo czystej niegazowanej bez niczego jakoś nie znoszę ;/ Martyna- witamy i zapraszamy :) no i gratulację z pierwszych sukcesów, oby tak dalej :) trochę podziwiam, że potrafisz nie łączyć mięsa z ziemniakami, kaszą czy ryżem, dla mnie to chyba bariera nie do pokonania :O Asia 95- witamy i Ciebie :) dasz radę!!! ja też mam bardzo dużo do zrzucenia i wiem, że dam radę! Pamiętajmy o tym, że u grubszych osób szybciej spadają kilogramy niż u tych szczupłych- i niech to będzie naszą motywacją :) monia mój cel to 1 lipiec bo wtedy mam przymiarki do sukni :) i najchętniej ważyłabym wtedy 65kg byłoby cudnie!!!! DAM RADĘ, DAM RADĘ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
zdeterminowana, na pewno dasz radę..i ja tez będę wazyć tyle co ty!!!!! ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 litry samej wody to wg mnie za dużo, ale mówi się że należy przyjmować ok 2 l płynów dziennie, pod różną postacią, najlepiej oczywiście, by była to niegazowana woda. Jeśli nie możesz pić takiej "zwykłej wody", to pij nisko gazowaną, zawsze coś. Woda w organizmie jest niezwykle istotna, przecież składamy się w głównej mierze właśnie z wody. Jak jest jest w wystarczającej ilości, to wypłukuje toksyny z komórek, polepsza trawienie, jak ja zaczęłam interesować się dietami i zdrowym stylem życia 6 lat temu, to zauważyłam, że cellulit znika m.in. gdy pije się dużo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Dzisiaj z rana było ważenie, kolejny mały sukces- 73,5 kg :) Będę starała się ważyć raz na tydzień, żeby było widać większe efekty :) Jestem po śniadaniu musli z jogurtem, po godzinie napiłam się kawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×