Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdeterminowana ślubobierka

ZACZYNAMY !!!! ODCHUDZANIE DO LATA !!!

Polecane posty

Hej dziewczyny! Początkowo muszę Was bardzo przeprosić za zaniedbanie- i muszę otwarcie się przyznać, że dałam sobie na luz w ostatnim czasie... no ale cóż, wracamy do gry!!! Dzisiaj dzwoniłam do mojej krawcowej i na moje życzenie przesunęła mi przymiarki na połowę lipca co daje mi jeszcze większą motywację :) Dzisiaj cały dzień roiliśmy porządki koło domu, jutro powtórka z rozrywki, bo jest dalej co robić. A przed chwilą byliśmy z mężem na rowerach, jestem mega padnięta i zmęczona! ale jest dobrze. Hula hop znowu wraca do gry! Boże jak się cieszę, że tu jesteście bo chyba bym już odpuściła!! Kochane co polecacie jutro na obiad bo mam ochotę na coś zdrowego i dobrego, po tych tłustych i smażonych rzeczach :D a jutro się zważę i powiem co i jak, ale na pewno poszłam w górę, no cóż. Są wzloty i upadki :) jak się czujecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie z tego co widzę, to każda wrzuciła ostatnio na luz, niestety kilogramy poszły w górę ale spokojnie! Walczymy od nowa, ja jestem już na ścisłej diecie od jutra do połowy lipca i nie będzie zmiłuj się... bo jak nie dotrwam to będzie zagłada na ślubie... a tego nie chceeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musba
Tylko jedno zdanie- z braku czasu slubobierka- scisla dieta to juz brzmi zle!!!!!! Uwierz starej wyjadaczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ale dzisiaj upalny dzień, całe popołudnie byłam na polu i kosiłam, grabiłam wyrywałam chwasty :D jestem mega zmęczona ! Mąż jeszcze mnie namawia na rower, ale jakoś cienko to widzę, bo już się ruszać nie mogę :D Moja waga dzisiaj pokazała 82,2kg... więc wróciłam do punktu z przed miesiąca, no ale cóż coś za coś... chwila rozpusty i już efekty są..niestety. No trudno, dzisiaj zjadłam tylko jednego tosta rano, nie miałam czasu nawet jeść, zaraz zrobię jakąś zupę bo umieramy z głodu :D co tam u Was moje drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) W Krakowie dzisiaj kolejny śliczny i słoneczny dzień :) Właśnie zjadłam lekkie śniadanko, mała śpi a ja się chwilę obijam :D Zastanawiam się tylko co dzisiaj robić, bo aż szkoda siedzieć w domu :D może jakiś spacerek, wieczorem rower a w ciągu dnia poprzesadzam kwiatki :) A wy jakie macie plany ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wczoraj tak zastanawiałam się co robić i w konsekwencji jakoś nic mi się nie chciało robić :D Siedziałam na polu i wytapiałam tłuszczyk na tym upale, ale fajnie to na mnie zadziałało :) trochę się zrelaksowałam i pobawiłam z dzieckiem :) Wczoraj zjadłam niewiele, bo rano koło 10.00 tylko jedną bułkę z serem twarożkowym, a później o 18.00 rybkę i to tyle, jakoś nie miałam ochoty w ogóle nic jeść na tym upale. Właśnie dlatego lubię lato :) dużo mniej chce mi się jeść niż w zimie. A jeszcze jak mam zimną wodę z lodem i cytryną obok to jestem w siódmym niebie :) Dzisiaj też na pewno będę na polu ale jeszcze nie mam planu co robić :) A Wam jak mija czas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musba
Witajcie dziewuszki :) Malo sie odzywam bo z powodu tej bolacej nogi troche sie zdolowalam. Dzisiaj jednak czuje, ze wracaja mi sily do walki. Mam tabletki, mam masc, naga mniej spuchnieta, bylam u innego lekarza. Wczoraj kupilam wkladki i specjalne, ortopedyczne klapki, wloskie. Tak to zrobili, ze wcale nie widac, ze one zdrowotne. Wiecie co, chyba powoli wracam do rozdzielnej. Oprocz efektow jest rzecz najwazniejsza, wczesniej zapomnialam o tym napisac- nie mam na niej zadnych wzdec, gazow - fe :) no ale w koncu to ludzka rzecz. Siedze w domu, licze, ze przez te 2 dni wylecze noge ale jednoczesnie bede dzialac bo znowu straszne zaleglosci, pranie sie nie miesci. Slubobierka, fajnie, ze jestes. A reszta? Co tam u was? A moze lezycie sobie gdzies na plazy? Oj, chcialabym siedziec w cieniu na dzialce przy zimnym piwku ale coz... Kurcze, rzeczywiscie, woda z lodem i cytryna ale po cytryne musze wyjsc do sklepu. To bedzie moje piwo bo przy tabletkach ktore mam, zakaz chlanka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musba
e, nieladnie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś słyszał o ActivSpa, Saunie IR lub bieżni alter-g?? tutaj znalazłam różne oferty z tymi urządzeniami np. http://emotions.net.pl/usluga-zid-1-19 nie wiem czy warto, ale wygląda zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×