Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdeterminowana ślubobierka

ZACZYNAMY !!!! ODCHUDZANIE DO LATA !!!

Polecane posty

Gość paprotka2014
Dzien dobry dziewczyny. Chcialabym do was dolaczyc... rzucilam fajki i o zgrozo przytylam:/ do lata juz niedaleko a wybieram sie nad morze wiec ... no same wiecie;) przeczytalam was i stwierdzam ze bardzo pozytywne z was kobietki;) Terazcos o sobie. Mam 25 lat, 160cm wzrostu i 70kg wago. Wiem. Duzo za duzo;( gdybym zrzucila 10kg slakalabym juz tylko z radosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczypiorekKK
hej dziewczyny. chciałabym do was dołączyć. przez ostatnie dwa lata przytyłam 15 kg. kiedys wazyLam 65 i uważałam że jestem gruba. to jaka jestem teraz.... co kilka dni zaczynam i po dwóch dniach odpuszczam i sie obrzeram mimo iz nie jestem specjalnie glodna. skąd wziąć silną wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka2014
Matynka ogolnie chcialabym przestac podjadac i zrezygnowac ze slodyczy. Nie obrzeram sie, ale nie jem regularnie..i to mnie chyba gubi. Najgorsze jest to ze pracuje w sklepie spozywczym:/ ruchu mam sporo,choc mogloby buc wiecej. Sama nie wiem co z soba zrobic. Doradzcie prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny :) -te nowe i te obecne od początku :) dzisiaj jest naprawdę piękny dzień w Krakowie :) byłam już na godzinnym spacerze i bolą mnie nogi :) już pierwsze małe sukcesy za mną - pierwszy raz od dawien dawna kupiłam wodę mineralną zamiast słodzonego napoju :) oraz na śniadanie nie zjadła już 5 wielkich kromek z szynką, kiełbasą i majonezem :D o 10.00 zjadłam małe kromki z twarożkiem, a przed chwilką o 13.00 zjadłam drugie dwie małe kromki z chudą szybką bez masła :) o 16.00 będzie obiadek :) ale wiecie co, chyba nie umiem odstawić wody podczas jedzenia :( A co u Was kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odliczam godziny do wyjścia z pracy :) Taka piękna pogoda za oknem a ja muszę siedzieć w biurze. Ja dzisiaj na obiad miałam kanapkę z pomidorem i masłem:) zdeterminowana ślubobierka mi też na początku było ciężko nie pić po posilku, szczególnie jak jesz coś ostrego, ale dałam radę :) więc TY TEŻ DASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lata chudsza
Witam drogie Panie :) u mnie też piękny dzień, szykował się ciężki, a okazał się bardzo miły. Co do diety, to do tej pory było mniej więcej tak: 8.owsianka z jabłkiem, orzechami i cynamonem + kawa 11. jogurt owocowy z ziarnami zbóż 14. rybka z warzywami dalej pomysłów brak :) pewnie jakiś twarożek i koniec. wybieramy się wieczorem ze znajomymi i z dziećmi na basen, więc trochę się poruszam :) Co do picia - nie mam zadnych problemów, od zawsze bardzo duzo piłam wody mineralnej, niegazowanej, wiec u mnie ok 2 litrów samej wody to norma, do tego dochodzi jeszcze zielona/czerwona herbata, czasami herbata z pokrzywy. Przekłada się to niestety na wizyty w toalecie, ale coś za coś... :) j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyna mam nadzieję, bo generalnie ciężko mi się odzwyczaić od wody do posiłku :D a pogoda fenomenalna :) do lata chudsza- też fajna dieta na dziś :) ja muszę się jutro chyba wybrać z mężem na zakupy, bo lodówka pusta :) Macie może jakieś fajne zdrowe przepisy na dobre mięsko? I niekoniecznie gotowane :D to jak dla mnie takie potrawy nie mają smaku po protu :( najlepsze są smażone, ale chyba muszę od tego odejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, poszukując dobrych, zdrowych przepisów kulinarnych w celu odmienienia mojej kuchni znalazłam bardzo fajną stronę - http://www.zdrowenienudne.pl/przepisy/kategorie znajdziecie tam masę fajnych zdrowych przepisów, przekształconych z tradycyjnych dań :) muszę poprzeglądać i coś upichcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
cześć dziewczyny, idę szukać zdrowej żywności :) do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) ja dziś na śniadanko zjadłam starte jabłko + 2 łyżki płatków owsianych + 2 łyżki jogurtu naturalnego , drugie śniadanko: jabłko + mandarynka , obiady postanowiłam jeść normalne , tylko mniejsze porcje , dziś zjadłam : 2 ziemniaki + pół brokułu + kotlet , a na kolacje zamierzam zjeść serek wiejski + mandarynka ;) po śniadanku trochę poćwiczyłam: Miley Cyrus Workout - Sexy Legs+ 20 minutowy trening na seksowne uda i pośladki Natalii Gacki + boczki Tiffany :) , ale zamierzam robić 2 treningi dziennie , więc jeszcze jeden mnie czeka :) ze słodyczy i słodkich napoi całkowicie zrezygnowałam , tylko woda i zielona herbata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
łedwo żyję............wyczerpana i zmechacona, ale zakupy są. Oto co kupiłam : wody bardzo dużo, oliwa z oliwek ( 2 butelki), oliwki w słoiczku, kotlety sojowe, kaszę gryczaną, ryż brązowy, makaron pełnoziarnisty, sok pomidorowy, soki warzywne, 4 makrele, rybę do smażenia ( ale raczej w folii), jabłka, pomarancza, brukselkę, pieczarki, 30 jajów :) (domowych), śledzie w occie, chleb pumpernikel, czosnek, szpinak świeży, 5 serków wejskich light, kefiry 0%, mleko 0%, różne przyprawy, pomodory koktejlowe, ogórki i coś jeszce, ale już nie pamiętam...wydałąm majątek, ale jak odchudzać się , to muszę mieć co jeść...aha i 2 tabliczki czekolady gorzkiej :) dziewczyny a wy co gotujecie? ja będę ważyć się co poniedziałek, a teraz ważę 78 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się odchudzałam z dietetyczką to wszystko robiłam w parowarze albo grillu elektrycznym, teraz jem wszystko tylko inaczej łączone. chociaż dzisiaj nie zabrałam obiadu do pracy więc jadłam bułkę ciemną z masłem i pomidorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
i jak lepiej z dietetyczką czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam rozpisany program żywieniowy przez dietetyczkę,chudnę dość szybko.Kiedyś byłam na dukanie to chodziłam głodna.Teraz mam zapisany jadłospis na 10 dni,gotuję zupy i inne dania.Ważne żeby pewnych składników nie łączyć.Ja schudłam 10 kg w ciągu 3 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
to wszystko chyba zalezy od sily woli... nie jem i nie lubię również dużo rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelatomania
Witam :) Zaczynam od jutra. Waga-85 kg w zaokrągleniu przy wzroście 1,60 cm czyli makabra nigdy tyle nie ważyłam, nigdy ubrania na mnie tak źle nie leżały i nigdy tak źle się nie czułam. Odstawiłam w grudniu antykoncepcję ale zastanawiam się czy do niej nie wrócić bo mam wątpliwości czy to też było powodem tycia gdyż od pory odstawienia nic się nie zmieniło. Mam motywację, w połowie lipca jadę do Turcji i chciałabym dobrze wyglądać. Dawno nie ćwiczyłam i od jutra powoli zaczynam aeroby bieganie i rower, oraz Mel B pakiet na całe ciało. Do tego bańka chińska, eliminuje słodycze, fast foody, alkohol i słodkie napoje, mobilizuje się z piciem wody. Nie będę gotować sobie osobnych zdrowych potraw gdyż mi się nie chce i wiąże się to z dodatkową kasą i czasem a moje chłopaki chcą jeść normalnie. Będę po prostu jadła mniej, może uda mi się zrezygnować z ziemniaków, przerzucę się na ciemne pieczywo, postaram się jeść mniej ale częściej a nie dwa posiłki czy trzy dziennie jak do tej pory. Co do jakiś wspomagaczy to zastanawiam się nad Asuminem bo u mnie w domu często są słodycze i to nie ja je kupuje ale je uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelatomania
Małe sprostowanie: przy wzroście 1,68 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
Turcja jest super, dużo pięknych ciuchów mozna kupić...trzymam kciuki...jestem pewna, ze się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez zaczynam odchudzanie na lato i mam nadzieje na zawsze...kiedys 63 dzis 78 ;( dzis zjadlam kawa,herbata zielona,2 wafle ryzowe, jogurt z płatkami zytnimi,sałatka grecka ale bez sera za to z awokado, na kolacje bedzie reszta tej salatki i jablko. ogolnie ograniczam złe weglowodany czyli biale pieczywo,makaron,ziemniaki,słodycze i fast foody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od własnej silnej woli :) ja wolę odchudzać się sama, szkoda mi kasy wydawać na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lata chudsza
I tak jak mówiłam - wieczorem już tylko kawałek białego sera (chudego) i szczypiorek. Moja bratowa odchudzała się z dietetyczką. Ma mi jutro podrzucić jadłospis -bo ma niestety tylko w wersji papierowej. Zobaczymy co tam jest:) Byłam na basenie, szału nie było, ale troche się poruszałam, tak więc pierwsze koty za płoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotka, postaraj się jeść w równych odstępach czasu i np. ostatni posiłek o 18, zrezygnuj z słodyczy, ziemniaków itp. Jedz dużo warzyw, owoce staraj się jeść do południa:) Oczywiście dobrze jest też poćwiczyć, czekam aż się jeszcze troszkę cieplej zrobi i będę mogła rower z piwnicy wyciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelatomania
moniiaa Już byłam chyba z 6 lat temu i tak bardzo żałuję, że nie nawiozłam sobie ciuchów i torebek tym razem zamierzam to zmienić tyle, ze chciałabym te ciuchy kupować w rozmiarze 36 albo chociaż 38 a od dziecka mam nadwagę i nie wiem czy to się uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelatomania
do lata chudsza Mogłabyś może napisać nam jadłospis na jeden dzień ten od dietetyka, żeby tak zobaczyć z czym to się je i czego on nie zawiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lata chudsza
Jelatomania--- jasne, jak jutro dostanę jadłospis to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelatomania
Super dzięki :) Na pewno coś to nam zobrazuje. Ja byłam jakoś w grudniu w Naturehouse ale Pani nie chciała mi pokazać przykładowego jadłospisu dopóki nie zapłacę za kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiaa
oj napewno ci się uda i kupisz te ciuchy, rozmiar 38 tez spoko, ja wyjezdzam 4 razu do roku - Anglia, Turcja , włochy itp. ale co z tego, po co mam kupować jak mi nic nie pasuje...więc ostro biorę się za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dzisiaj zjadłam : 10.00 2 małe kromki z twarożkiem ze szczypiorkiem i plasterkiem ogórka(bez masła) + kawa bez cukru 13.00 2 małe kromki z chudą szynką i plasterkiem ogórka (bez masła) 16.00 mały półmisek zupy jarzynowej 18.00 1 kromeczka z chudą szynką (bez masła) 20.00 zielona herbata Wypiłam też 2 litry wody niegazowanej Byłam na 2 godzinnym spacerze, a za chwilkę mój serial i będę kręcić hula hop przez godzinę :) Myślę, że jak na pierwszy dzień to nie jest źle :) co sądzicie? Powinnam chyba zrezygnować bardziej z chleba, a jeść więcej sałatek warzywnych, greckich itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×