Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam wrażenie że dla facetów liczy się tylko uroda

Polecane posty

Gość FUHFVUBH
ale prawda jest też taka że kto ma ładną dziewczyna to ma bo nie każdego na taka stać albo czy wlogule masz dziewcz a co dopiero mieć modelke kto ma wiedzieć kto wie o co chodzi mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FUHFVUBH
teraz to na dziewczyne to cie musi stać i jeszcze zależy jaką bo jak jakaś barbi to napewno każdy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zwracam uwage na wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chwali sie drugim człowiekiem.. To dziecinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziecinne? ja się np. chwalę,że moje córki skończyły studia i wyszły dobrze za mąż.co w tym dziecinnego?to,że się cieszę z ich sukcesu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobre masz wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy wzrokowcami czy jak to ktoś nazwał i szukamy tej jedynej wśród ładnych. Żeby można było na czym przez cale życie "oko zawieszać". Często one znajdują się jednak w tej drugiej grupie. A co jest ładne to co nam się podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie wrażenie to rzeczywistość. każdy z nas lubi komplementy,lubi miłe słowa,więc fajnie jest też słyszeć "ładną masz żonę",tudzież "fajnego masz męża",czy nawet "twoja żona ma extra poczucie humoru".nie jest wam wtedy miło??oczywiście,że jest... i teraz kłamcie,że wolelibyście,aby za waszymi plecami gadali.."ale sobie znalazł paszteciare,ni to ładne,ni to fajne". wiem,wiem..nikogo nie interesuje "co ludzie gadają",jednak żyjemy w społeczeństwie i często szufladkujemy takimi poglądami. "ładna" "paskuda" z resztą to widać nawet po tym jak róznie tutaj oceniacie Marte Żmudę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy się nie znacie na urodzie. Wystarczy, że przeciętniara rozjaśni włosy, ubierze kieckę i się uśmiechnie a samczyki już by chcieli stare żony zostawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jest tak,uroda to sprawa końcowa a już na pewno podrzędna.Też macie wrażenie że te typowo ładne są pyszałkowate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Nie, nie maMy takiego wrazenia. Mam 27 lat i nigdy nie mialam faceta pomimo iz natura mnie hojnie obdarowala m. In. Uroda :-P Moje znajomosci konczyly sie zawsze na drugiej randce, tak jakby faceci rezygnowali kiedy widzieli ze nie dostana szybkiego sexu bez zobowiazan. Tacy normalni porzadni raczej mnie unikali. Dopiero dwa tyg temu poznalam faceta z ktorym mialam juz cztery randki i pierwszy seks, swobodnie sie ze soba czujemy, jest normalny (dla mnie, bo pewnie dla ogolu dziwny), on powiedzial ze wlasnie nie boi sie uderzac do tych ladnych bo wie ze czesto sa w takiej sytuacji, ze nie maja faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 latko a to w jakis sposob przeczy teorii przedstawionej w temacie? chcieliby, ale sie boja. Mniej urodziwych sie nie boja, ale i nie chca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
No nie wiem, jakos widze wokol siebie mnostwo mniej urodziwych i w zwiazkach ... A nawet juz takich o ktorych co bardziej niepowsciagliwe osoby wyrazaja sie "ale brzydactwo" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no,bo wlasnie Ci faceci co nie mają jaj i boją sie ładnych ,wiążą się z pierwszą lepszą.stad takie wnioski,a nawet wolą taką brzydką,bo myśli,że taka ich nie zdradzi,nie oszuka itd. co w praktyce zazwyczaj jest na odwrót ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Wiec ostatecznie chyba wybieraja to czego sie nie boja a nie to co by skrycie chcieli. Takie maja jaja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
No wlasnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Wiec wniosek - nie tyle liczy sie uroda konkretnej kobiety, lecz to, co ma w glowie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby wszyscy ladnych sie bali to finalnie bylyby starymi pannami a nie sa poza tymsorry, zwiazek sie tworzy z zakochania, nie z chlodnej kalkulacji.. ale w dzisiejszych czasach jest wiele pseudozwiazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paszczury do gazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
No przeciez to zalezy tez od tego co ta kobieta ma w glowie... Gdybym tak strasznie chciala byc z kims ze zrezygnowalabym z wlasnych potrzeb , to tez juz bym miala jakis zwiazek za soba, z jakims roszczeniowym narcyzem. No ale sorry... To chyba nie na tym polega. Ale wiem ze kobiety tak robia... Byle tylko nie byc "stara panna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×