Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam wrażenie że dla facetów liczy się tylko uroda

Polecane posty

Gość gość

Wybierają ładne dziewczyny i wpatrują się z miłością nie w nie, ale w ich urodę.. brat sobie znalazł bardzo ładną dziewczynę i nie mówi o jej cechach charakteru tylko że jest ładna i super zbudowana (a ma 26 lat). Jak to w końcu jest? Bo mam wrażenie że uroda to nie dodatek, a jedna z podstaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety glownie uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie ciekawi czy dla facetow atrakcyjne seksualnie nie są przeciętne dziewczyny, a tylko i wylacznie ładne? Takie typowo ładne, wtedy to jest oczywiste że będzie pociąg seksualny, nawet jesli taka laska jest nieśmiala i bez powera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda :-) Ważna jest inteligencja, zachowanie. Można się przecież kochać od tyłu, wtedy nie widać brzydkiego ryja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to prawda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.03.14 gadając o kochaniu się 'do tyłu' żeby nie oglądać 'brzydkiego ryja' sam potwierdzasz moją opinię. Nie szanujesz nawet ludzi o różnej atrakcyjności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Faceci tylko sie licytuja, ktory ma ładną laskę.. 'o jaka piekna zone ma, zazdroszcze mu' etc etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest oczywisty fakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo brat sobie znalazł dziewczynę, do zabawy, imprezowania, a nie potencjalną kobietę na resztę życia. Jak już zechce planować przyszłość to poszuka takiej która nadaje się na resztę życia. . Z większością kobuet jest dokładnie tak samo, najpierw szukają macho, super zbudowanego, przystaojnego żeby się bawić, a jak mach znajdzie sobie nową młodszą, a im zegar biologoczny zaczyna tykać, to szukają faceta do związku poważniejszego niż co-weekendowe imprezowanie. . Tak to już jest, że mniej urodziwe, ale inteligentne/zaradne osoby są szukane w "drugiej kolejnośći" jak się zaczyna myśleć o poważnym życiu i imprezowea laska/facet nie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki gość
jak facet lubi seks to liczą sie inne cechy kobiety, mowa ciała, spojrzenie zapach. Modelki np są zupelnie nieatrakcyjne bo sztuczne i maja taką kobiecość telewizyjną czyli wyćwiczona:-O. A tak naprawde to wy panie macie osstrego puieerdolca na punkcie urody, sprawnośc fizyczna, k***s etc. was nie interesuje, musi być ciacho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wcale że nie, to jest poważny facet, a ta laska jest mega spokojna, nie chodzi po klubach nawet, poukładana. jest bardzo ładna, ale na naturalniejszy sposób. Nie zmienia to faktu, że mam wrażenie, że leci na wygląd, ew. też chciałby ją mieć za żonę, ale ładną i miłą, uległą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja absolutnie nie mam. Ja wręcz nie cierpię typowej urody przystojniaczków, 2 razy w życiu takich olałam, a tacy byli przekonani, że są cudowni.. A mój pierwszy facet był wręcz brzydki i ludzie obgadywali, że za ładna jestem na niego :P (a dodam, że ja jestem przeciętna, nie jakaś ładna). so, twoja teoria u mnie się nie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety laska musi byc fajna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
uroda jest ważna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety tak samo, mój misio taki przystojny, mój misio taki bogaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie zauważyłam tego u kobiet, u młodych oczywiście tak, ale tak koło 25 roku życia to zanika. A u facetów mam wrażenie że nigdy :P prawictwo, jak ważna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myślę że chyba wszyscy mężczyźni patrzą na urodę kobiety bo są tak zaprogramowani genetycznie ;/ Wręcz dla niektórych samców kobieta jest czymś w rodzaju gadżetu który można prezentować innym samcom , żeby zazdrościli .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"też chciałby ją mieć za żonę, ale ładną i miłą, uległą." A co w tym dziwnego? Amerykę odkryła. Wiadomo, że facet patrzy na atrakcyjność seksualną, czyli wygląd kobiety. A jak jeszcze do tego jest miła i uległa to po prostu szczyt szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczyt szczescia bo ulegla? Wy szukacie partnerki czy ladnej marionetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego wlasnie ludzie sie po 3 latach rozstają .Uroda sie w koncu opatrzy i ... cechy charakteru stają sie zauwazalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kobiet tez wazna jest uroda!! no nie oszukujmy sie , kobiety nie chcą miec brzydkiej łajzy bo i wstyd sie z nim pokazac na miescie czy wsrod znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
pewnie ze jest ważna .. Wolałbym chodzić z dziewczyną która wygląda jak Marta żmuda trzebiatowska niż podobną do Magdy Gessler czy Małgorzaty Korzuchowskiej .. Korzuchowska i gessler mi nie odpowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne ze nie ale mowimy o sporych wymaganiach bo wiekszosc chce bardzo ladnej a na zwykle nie zwraca uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawictw6 to dlugo bedziesz sam jak dzielisz baby na gesler i trzebiatowskie a na te posrodku uwagi nie zwracasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy chcecie bogatego więc 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
kożuchowska jest brzydka moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaka przecietna laske bys mogl miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak kozuchowska jest brzydka to lol to sporo lasek to potwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×