Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam wrażenie że dla facetów liczy się tylko uroda

Polecane posty

Gość gość
ty zebow ladnych nie widzialas, wiec chyba piszesz o sobie. oczy tez ma male i zapadniete i tylko makijaz ja ratuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty zebow ladnych nie widzialas, wiec chyba piszesz o sobie. oczy tez ma male i zapadniete i tylko makijaz ja ratuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu,jacy wy wredni jesteście...Pokażcie swoje,klasycznie piękne ,idealne twarze,hejterzy ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chyba nie rozumiesz slowa : hater to juz nie mozna sie grzecznie wypowiedziec na zadany temat i jak cos/ ktos sie nie podoba to wg ciebie hejtuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie... uroda jest wazna, nikt nie wezmie brzydkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uroda hmmm....licza sie glownie cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie nie az tak. Musi byc szczupla, miec cos cycka i na tym konoiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kazdego faceta p[iekna i sylwetka sa wazne nie oszukujmy sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda... głównie ona, z charakteur byleby była normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to nie jest tylko wrażenie, a fakty. Im dłużej żyję, tym bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu. Tylko ładna mordka, duże jędrne cyce, długie szczupłe nogi i tym podobne bardzo ważne ,,wartości" u kobiety mają znaczenie dla facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczyywiscie, sama prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uroda jest wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny dran
Dla mnie jest wazny udany sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tez, i to bardzo, ale co z tego, skoro jestem srednia z wygladu i pewnie nigdy nie bede specjalnie zachwycac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrjwuwruwgruu
Widzisz, jest tak, że zbytnio ufasz kolorowej prasie. I nie tylko jej, ogólna propaganda, kultywuje macho i lalkę barbie. A normalni ludzie, którzy szukają kobiety/mężczyzny na całe życie, nie będą wybierali dmuchanej lali, a kogoś z kim będą mogli żyć, kochać tę osobę. Ja np. jestem sam, czuję się wstrętnie, przez cały następny tydzień "pykam" nadgodziny żeby nie myśleć. Uważasz, że potrzebuję sex lalki do sexu tylko ? Nie. Potrzebuje kogoś. kto będzie blisko, dla kogo będę mógł żyć, wracać do domu, uszczęśliwiać. Jeśli ktoś patrzy tylko na wygląd, nie jest ta osoba warta naszej uwagi. Niestety w naszym kraju ludzie, w sporej części są podli. Łatwo dostać tu depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest tylko wrażenie... tak po prostu niestety jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzebiatowska miała operacje plastyczną nosa więc się nie liczy! -> ty sie nie liczysz srakotłuku paskudna zdziro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrjwuwruwgruu
Można mówić, że tak jest, kobiety mogą mówić, że faceci to *****cze, a faceci,że kobiety to zdziry, dla których liczy się kasa. Ale zastanówmy się głębiej, skąd w nas jest takie przekonanie, od kogo się tego dowiedzieliśmy. Ilu tak naprawdę socjopatów w życiu poznaliśmy ? Ja poznałem wielu facetów normalnych i wiele normalnych kobiet, które ni w ząb nie przypasowują się do schematów. Dzięki Bogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojny 26l
Uroda jest dla mnie tak samo ważna jak charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak was tak czytam ,to dochodzę do wnoisku ,ze ja nigdy nie bede kochana! :P bardzo mi brakuje do waszych standardów :D ale co tam ,trudno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli brakuje ci np do wagi, to jest to zmienialne wiec zaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobiepann
oczywiscie,ze uroda jest ważna.Ładna buzia no i... dla mnie długie nogi to podstawa :) do tego fajny tyłek i rewelacja :) na szczęście udało Mi się spotkać moją miłość,moją żonkę, która jest piękna(oczywiście jest też miła i inteligentna).I tak...uwielbiam jak się gdzieś wystroi na impreze,a wszyscy faceci wywalają jęzory i ślinią się na jej widok. Stoję przy niej dumny jak paw :) faceci już tak mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie gadanie: "facet nie patrzy na nią samą tylko na urodę". Uroda jest częścią jej, więc na nią patrzy, głupie gadania, zresztą my kobiety też ze Shrekiem byśmy iść nie chciały za bardzo. Biologii się nie oszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale swiat nie dzieli sie na pieknych i paskudnych. Chyba, ze zyjesz bajkami. Zwyklych ludzi czyli takich, ktorzy jednym sie podobaja, innym sa obojetni, jest najwiecej. Kazdy facet mowi ze jego baba jest madra jak i on sam xd zaden argument, moze miec inteligencje podobna jak jego a wiec wydaje sie byc madra.. co nie zawsze jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta marudząca bez faceta
,,I tak...uwielbiam jak się gdzieś wystroi na impreze,a wszyscy faceci wywalają jęzory i ślinią się na jej widok. Stoję przy niej dumny jak paw usmiech.gif faceci już tak mają..." - no tak, jakie to typowe, wręcz oczywiste. Żona jako zabawka do pochwalenia się przed kumplami. Dobrze, że przyznajesz, że jest to przypadłość typowa dla przedstawicieli waszej płci. Żywię resztki nadziei, że znajdą się odosobnione przypadki dla których życiowa partnerka to przede wszystkim człowiek a nie gadżet, którym można poszpanować w towarzystwie... Wiem wiem, biologia, ewolucja, geny, testosteron, bla bla bla... Zresztą sama jestem niestety ,,wyznawczynią" determinizmu biologicznego, ale nie z własnej woli. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobiepann
Ta marudząca nie traktuje swojej żony jak zabawki-jestem z niej dumny,jest piękna,wzbudza zachwyt. mam płakać nad tym? każdy z nas lubi się chwalić,nie tylko samochodem,domem,ale własnie też osobowością,innymi cechami "jestem taki pracowity" "jestem taki zaradny.." czyli jakbym napisał ",że żona świetnie gotuje" to ok. ale "że jest piękna i się nią szczycę" to juz typowe itd. itp i taktuje ją jak zabawke :/ ? Moja żona tak nie uważa,wie,że się nią chwalę,schlebia jej to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×