Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doriii90x

Dylemat, gdzie mieszkać po ślubie?

Polecane posty

Gość Doriii90x
Chce Wam powiedzieć po tych Waszych wypowiedziach. Że rodziców jak i teściów mam wspaniałych. A teściowie nie wtrącają się do nas i wtrącać nie będą napewno. U nich w domu mamy dużą swobodę. Góra jest dla nas a oni nawet tam nie wchodzą. Jest pełna samodzielność i Ich i nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam swoje marzenie, żeby mieszkac pozami miastem, wedlug mnie to idealne dla rodziny jak i zdrowia. Mieszkam w szczecinie i moim celem jest kupno dzialki tutaj www.dzialki-szczecin.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam spoko teściów, ale NIE WYOBRAŻAM SOBIE planować z nimi mieszkać. Skoro nie stać Was na dach nad głową to jednak nie stać Was na utrzymanie. Bo to się wyklucza. Zresztą, postanowiłaś więc rób co chcesz. Tylko ciekawi mnie ta "góra" to reszta braci gdzie? Gdy któremuś z nich nie wyjdzie plan i będą chcieli wrócić to gdzie mają zamieszkać? Może ten 23letni wpadnie jednak na taki pomysł jak Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej sobie kupić jakieś mieszkanie, nie mieszkać z rodzicami czy teściami, bo na dłuższą metę to może okazać się nie do zniesienia. Teraz od deweloperów można kupić ladne, nowe mieszkania. My np. wybraliśmy z mężem od http://www.osiedle-parkowe.net os. Parkowa i cieszymy się spokojem we własnym lokum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×