Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meble do biura

Polecane posty

Gość Klarysa

Ja z KJK polecam. Bardzo dobra firma, meble na zamówienie robią. Zamówiliśmy meble do sali konferencyjnej. Solidnie wykonane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Moja znajoma ostatnio wymieniała meble w swoim laboratorium i z tego co mówiła to firm, które robią takie meble na zamówienie ze świecą szukać.  Znajomej się jednak udało i zamówiła super meble z Polon Labor  z Torunia.  Widziałam nowe meble  i są naprawdę super i cena też okej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol923

U mnie wszystko jest pod wymiar. Nie wyobrażam sobie inaczej. Mam dużo półek i regałów takich, jak chciałem. Meble zrobiła dla mnie firma z Wyszkowa 'Wiór-Płyt'. Jestem zadowolony z realizacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Myślałam żeby zlecić komuś pod wymiar, ale w ofercie Kieleckiej Fabryki Mebli znalazłam taką perełkę że się na nią zdecydowałam. Kompletnie nie żałuję, to była dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zajrzeć na https://biuromarket.com.pl/ .Mają tam duży wybór w niskich cenach.Poza samymi meblami znajdziesz tam również sejfy,kasy pancerne i temu podobne.Cały asortyment wykonany w doskonałej jakości.Sam urządzałem swoje biuro w tamtejszym sklepie, także mogę ci go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilwolx

ja polecam KJK, super solidne meble

na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada12

polecam MEBLE MERDA mają kilka lokalizacji np Poznań, wyposażyłam biuro, meble są solidne i naprawdę dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrtt

W biurze mamy StowShelf od www.mag-complex.pl i dobrze się sprawdza. Mocne obciążenie przyjmuje. Jak coś nietypowego trzeba wprowadzić to bez problemu. Antykorozyjna powłoka doszła. Bardzo konkurencyjne warunki cenowe i podobnych nie znalazłem, chociaż oferty porównywałem. Co jeszcze? A no gwarancja pięcioletnia dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem największą ofertę krzeseł biurowych posiada sklep Kreis https://kreispolska.pl/255-fotele-biurowe w tym linku możecie sobie na przykład przejrzeć jakie są tam krzesła obrotowe. Oferują fotele najlepszych producentów ( jak fotele Interstuhl z ponad 10 letnią gwarancją na ich wykonanie). 
Uważam,że warto jest zainteresować się zakupami mebli przez internet ponieważ jest to o wiele tańsze niż meble w sklepach stacjonarnych. Sam jestem w temacie ponieważ jakiś czas temu ukończyłem remont. Naprawdę sporo mebli i artykułów kupowałem właśnie w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duże znaczenie ma tutaj rozplanowanie biura -  Projekt musi zostać tak przygotowany by każdy pracownik miał dość przestrzeni, aby wydajnie i bezpiecznie wykonywać swoje obowiązki. Jak również kiedy pracujemy w nim my - trzeba przyznać, ze w pracy spędza się sporo czasu tak wiec miejsce pracy musi być wygodne.  Ergonomia to także samo stanowisko pracy – dlatego meble biurowe muszę być komfortowe – odpowiednia wysokość biurka, wygodnie wyprofilowane krzesło zapewniające właściwe podparcie.

Jesli szukacie dobrej klasy mebli, polecam postawić na meble metalowe. Są bardzo wytrzymałe.  Na solidnej klasy meble możecie liczyć tutaj:

https://polinskimeble.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anness

Nie tak dawno bo raptem parę miesięcy temu robiłem przeprowadzkę całego biura. Meble były już dość zużyte, więc stwierdziłem że warto zainwestować w nowe. Zakupiłem od omegaoffice.pl i nie narzekam. Dużo nie zapłaciłem a jakość wykonania naprawdę porządna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chciałam odświeżyć wygląd mojego biura niedużym kosztem. Zamiast kupować całe nowe meble zdecydowałam się na zakup metalowych stelaży do mebli biurowych od firmy Miladesign. To była świetna decyzja. Moje biuro prezentuje się teraz znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MebleTeo

A czy zastanawialiście się może nad wyborem mebli metalowych do biura? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do nas na MebleTeo, gdzie będziecie mogli liczyć na profesjonalne wsparcie, dobry zakres cen i do tego profesjonalne wsparcie obsługi klienta która zdecydowanie ułatwi Wam podjecie dobrej decyzji zakupowej. Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×