Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

witam dziewczynki:-) u mnie do d**y taka wysypkami wyszla ze jutro ide do lekarza ehh i jak tu sie starac kiedy caly czas cos dolega..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Witam nowe dziewczyny :) Zamówiłam sobie te zioła ojca Sroki :) Może one pomogą ;) Trzeba je zacząć pić pierwszego dnia cyklu i nie wiem co zrobić, bo przyjdą mi ok. 5 dnia. Jest tu kilka dziewczyn, które je piją. Jak myślicie? Mogę zacząć pić je w 5 dc? Szkoda mi czekać cały miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dorotko, nie przejmuj się. Może jadlaś coś innego niż zwykle, albo zmieniłaś proszek/płyn do płukania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dziewczyny,jeżeli kogoś brakuje na liście to też proszę się dopisać ;) I nowe dziewczyny też ;) CIĘŻARNE 🌼 Tuptus_111___________ 33___________ ❤️ 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________ ❤️ ojtamojtam____________ 29___________ ❤️ STARACZKI 🌼 Aneczka8828__________26___________@15.04 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 Katarina1987__________ 27___________@3.04 dorota_dubaj__________ 26___________@30.03 (c 21 dni) lub @5.04 (c 27 dni) rubelka_______________ 27___________@17.04 AniaAniutka ___________ 26__________ @ 21-25.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłby mnie ktoś dopisać? Mam internet tylko na telefonie i nie da się skopiować tabelki. Będę wdzięczna :) termin @ mam na 3.04. Lat 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
CIĘŻARNE 🌼 Tuptus_111___________ 33___________ ❤️ 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________ ❤️ ojtamojtam____________ 29___________ ❤️ STARACZKI 🌼 Aneczka8828__________26___________@15.04 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 Katarina1987__________ 27___________@3.04 dorota_dubaj__________ 26___________@30.03 (c 21 dni) lub @5.04 (c 27 dni) rubelka_______________ 27___________@17.04 AniaAniutka ___________ 26__________ @ 21-25.03 pati1920_______________23___________@ 3.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Liwia nas opuścila...chyba. Więc usunęłam ją też z aktualnej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ania miala testować jutro, a następna chyba Dorotka będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja juz mam stresa:-) wlasnie chodzi o to ze nic niezmienilam :(a to dziadostwo mam tydzien wapno lykam smaruje i dupa wiec jutro lekarz troche mam tego dosc ze odkad tu mieszkam caly czas cos :-) ja jeszcze 4 dni i powinno byc no chyba ze sie pozmienialo :-) ale czuje ze nic w tym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Daj nam znać, jak poszła wizyta :) na usg to jeszcze za szybko, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dorotko, a kiedy planujesz testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Koliberku, a który to tydzień? Sorki nie pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote tak mysle choc zobaczymy co lekarz jutro powie bo i tak mialam robic badanie krwii po tych lekarstwach na bakterie i w sumie juz minely 2miechy to jakbym robila to i tsk z krwii cos wyjdzie jesli cos :-) boje sie tak lykac te lekarstwa acnoz cos jest na rzeczy:-) koliberek ale to takie dopochwowe bedzie nie?ale fajnieee dowiesz sie co tam i jak tam moze nawet jaka duza dzidzia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sookojnie ziola mozesz pic od 5 dc. CIĘŻARNE Tuptus_111___________ 33___________ 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________ ojtamojtam____________ 29___________ STARACZKI Aneczka8828__________26___________@15.04 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 Katarina1987__________ 27___________@3.04 dorota_dubaj__________ 26___________@30.03 (c 21 dni) lub @5.04 (c 27 dni) rubelka_______________ 27___________@17.04 AniaAniutka ___________ 26__________ @ 21-25.03 pati1920_______________23___________@ 3.04 Franka_________________23___________@ 15.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
Hej dziewczyny mogę do Was dołączyć ? Przeważnie trudno jest dołączyć do tematu, bo dziewczyny się dobrze znają i trudno jest się 'dogadać' ..my staramy się od 7miesięcy :) jeszcze okolo 12 dni do testowania.okres powinnien byc 6-7.04. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
O Franka, widzę że będziemy razem testowały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
paradisee Witaj :) U nas staramy się dogadać z wszystkimi nowymi :P Mozesz skopiować tabelkę i się do niej dopisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
To koliberku może być jeszcze nie widać na USG. Piszę, żebyś się nie martwiła ewentualnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Koniecznie daj znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×