Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość Aneczka8828
Chyba lepiej ograniczyć, ale czy to konieczne to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Najdluzej wytrzymuje do 5.30, bo wtedy moj maz do pracy wstaje, wiec na polspiaco bede robic ten test :D Aniu jak tam synek? Teraz ta grypa panuje, u mnie mama i tata choruja, siostra byla chora, babcia... nas na razie nie zlapalo i mam nadzieje ze tak zostanie, odchorowalismy po walentynkach ;) Ale leje u nas :/ i doslownie zasypiam na siedzaco... Dorotka Tobie chyba deszcz nie grozi no nie? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AniaAniutka ogranicz picie i nocne wstawanie na siusiu. Jak juz musisz isc do wc to idz o 5 rano i zrob od razu test. Ale nie pij przed snem - wtedy stezenie hcg bedzie najbardziej wiarygodne i nie bedzie wyplukane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Aniu, synek leży i odpoczywa :) U nas też brzydka pogoda, na szczęscie nie pada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Dzieki :) ja mam maly pecherz, w dzien chodze niezliczona ilosc razy do lazienki, w nocy budze sie i nie moge usnac bo mam wrazenie ze sie posikam zaraz :D Ciekawe co u Tuptusia i innych dziewczyn, cos nas opuscily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
To troszke sobie z nim poleniuchujesz :) Ja zaczelam czytac nowa ksiazke :) jestem okrooooopnym molem ksiazkowym, uwielbiam czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Aniu, ja niestety teraz w pracy siedzę, nie mogę poleniuchować :( Chyba że jutro mi się uda ;) Też rano będę testować, mam nadzieję, że dla nas obu będzie to szczęsliwy dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Czyli wszystko ok :) Cieszę się bardzo, dbaj o siebie koliberku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Koliberku to jeszcze raz gratulacje :* dbaj o siebie :) Aaaa Aniu to jutro moze troche odpoczniesz sobie :) Ja robie test w srode rano. Tak sie boje rozczarowania :( oby wyniki byly dla nas pomyslne! W ogole to moi rodzice nie moga sie juz doczekac kiedy im powiemy radosna nowine heh :) nie maja jeszcze wnuczka. Nie wspominajac o moich dziadkach ktorzy tylko mysla zeby dozyc prawnuczka, bo tez bylby dla nich pierwszy ;) oby wszystko bylo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Myślałam Aniu, że jutro testujesz. Trzymam mocno kciuki żeby Ci się udało i żebyś uszczęsliwiła rodzinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Koliberku to dobrze, ze masz tak troskliwego meza :) a to bedzie Wasze pierwsze dziecko? Sorki ale nie pamietam... Moj maz ostatnio mi powiedzial ze bedzie sie bardzo cieszyl, kiedy powiem mu, ze sie udalo :) az mnie wzruszyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koliberek 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Wczoraj pisalam ze korci mnie zeby juz we wtorek zrobic, ale wytrzymam do srody rano :) ale nie martwcie sie, nie zrobie tak jak Liwia ;) apteki mi nie zamkneli, testow nie wykupili ;D smieszne to bylo i zarazem wstretne z jej strony... ale nie ma o czym dyskutowac! Koliberek strzelam ze 15, chyba przegielam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
To jednak nie przesadzilam :D o ile sie pomylilam? No ale jak mialy lezec niewykorzystane to pewnie ;) A kogo byscie chcieli miec? Synka czy coreczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Wow :D to ladny zapas mialas ;) wazne ze pozytywne wychodzily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i powiem wam ze u mnie nie mialo znaczenia czy test robilam rano czy popoludniu jak miala sie pojawic kreska to byla i rano i po poludniu tak samo szybko i z taka sama intensywnoscia sie pokazywaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wazne zeby bylo zdrowe chociaz caly czas z mezem myslimy o corce bo imie tylko dla corki wybieralismy a chyba bedzie chlopak bo powstal w owulacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do testow nie kupowalam w normalnej aptece bo tam kosztuja od 7 do 15 zl a ja za ponad 20 testow w aptece internetowej zaplacilam 42 zl i to plytkowych z pojemniczkiem...wkurza mnie jak test nie ma pojemniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
No wlasnie, najwazniejsze zeby bylo zdrowe :) W tych co kupilam wczoraj testach, to tylko w jednym jest pojemniczek i od tego zaczne, bo faktycznie duzo bardziej funkcjonalny i wygodny. Ja jestem uzalezniona (w malym stopniu :D ) od zakupow na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
O jacie, ile testów. A ja myśłałam, że w poprzednim cyklu zrobiłam dużo (5), ale przy Tobie to jak nic... Aniu, nawet bym Cie nie podejrzewała o to co Liwia robiła ;) Myślę, że druga taka już się tu nie trafi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
koliberek gratuluje bety :D podaj mi link na allegro, tam gdzie zamówiłaś te testy, w mojej aptece 15 zł za jeden !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sporo tych testow ale grunt ze pozytywne wyszlyy :) no mi deszcz nie grozi teraz zaczyna sie lato wiec bedzie mega upalll tak jak mowilam wczesniej robilam mase testow no ale teraz staram sie nie :) obiecalismy sobie ze zrobimy pod koniec miesiaca ale ta owulacja to o d**e rozbic w tym miesiacu :D koliberek jeszcze raz gratulacje :) kiedy idziesz do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×