Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

witaj annasar:-) mam nadzieje ze i tobie sie uda szybciutko:-) koliberek chyba nas nie opuscisz??? mi juz troche lepiej nic wczoraj nie zjadlam od 15:-) tylko troszku suszonych owocow:-) uff oby dzis przeszlo ale jak tak bedzie na poczatku ciazy to wooohooo :-) :-) ale pewnie i tak to pokocham i stwierdze ze mdlosci sa wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Witajcie dziewczyny :) Koliber serdeczne gratulacje !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Ja mam juz synka w tym roku konczy 6 lat ,wiec czas na rodzenstwo dla niego :) Niestety czuje ,ze ta cholera przyjdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) NIe było mnie jakiś czas, bo @ który nadszedł, zniechęcił mnie nawet do myślenia o ciążach i staraniach. Mam pytanka do Was. Jak długo już się staracie? I... ile prób w cyklu podejmujecie średnio? Zastanawiam się, czy nasze 1-2-3 próby na miesiąc można nazwać staraniem się :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Ja w sumie staram sie dopiero od grudnia,ale w lutym i marcu bardziej intensywnie, Tzn. licze sobie dni plodne i obserwuje sluz. W tym miesiacu byly tylko 2 dni starania.Mysle,ze na to nie ma reguły. A ty ile juz sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annasar: my dopiero od lutego, czyli teraz leci drugi cykl starań :) Narazie jesteśmy na etapie nie liczenia co do dnia dni płodnych, nie kupowania testów i w ogóle w pierwszym cyklu to się staraliśmy ze 2 razy, ale poza dniami płodnymi, bo tak mieliśmy ochotę, więc nic dziwnego że nic nie wyszło :) Teraz mój by się już postarał znowu, ale go trochę przetrzymuję na przyszły tydzień, żeby siły trzymał na dni płodne hehe :) Myślę, że pewnie jak nam kilka cyklów z kolei nic nie wyjdzie, to zacznę obserwować swój organizm i wyliczać, ale narazie nie chcemy się spinać, bo to dopiero początki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Dziewczyny ja sie chyba wykoncze :/ najpierw ponad tydzien bol jajnikow, od wczoraj czy przedwczoraj caly brzuch mnie boli na dole, jak przy @, i to wcale nie taki slaby bol. Najgorzej jest przez wieczor i noc... no i skoro nie jestem w ciazy to "baaardzo ciekawy" objaw przedokresowy mam w postaci bolacych sutkow o_O ekstra dodatek... Dzis 34dc i @ nie ma, ale pewnie jutro przyjdzie :/ ale my mamy atrakcje :( Rubelka zastanawialam sie gdzie sie podziewasz ;) nawet po 1 bzykanku mozna zajsc, wiec to chyba nie zalezy ile bedziemy sie staraly. U nas jest 2 cykl staran, w nastepnym postanawiam troche poszalec i zaczac po okresie od razu i caly czas, co 2 dni, no chyba, ze nue bedziemy mieli ochoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
AniaAniutka badz dobrej mysli i pamietaj nadzieja umiera ostatnia :) u mnie jest podobnie z jajnikami i pobolowaniem dolu brzucha ,ale piersi wogole nie bola, Do @ mam jeszcze 4 dni,ale czuje ze sie nie udalo,,,ale nadzieja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka, może za wcześnie test zrobiłaś i jeszcze nic nie pokazał? A ja właśnie zniknęłam na trochę, po tym jak dostałam @ musiałam chwilę nie czytać i nie pisać o staraniach, żeby się uspokoić i wyluzować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Ale nawet jesli jutro dopiero mam termin @, to i tak test chyba powinien zalapac, nie? No chociaz moj organizm od zawsze jest inny ;) Jesli jutro nie dostane @ (chociaz watpie, ale malusienka nadzieje mam :) ) to w sb jeszcze bym sobie zrobila testa :) Kurcze dziewczyny, ale baaardzo nam wszystkim zycze, abysmy mialy w tym roku Dzien Mamy :) w brzuszku, ale jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Ja tez juz nie moge wytrzymac i chyba w niedziele sobie zrobie testa. AniaAnutka czytalam na wielu forach ze czasami 2 kreski pojawiaja sie kilka dni po spodziewanej @ takze dopoki nie przyszla szanse sa :) trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie staramy dokladnie ok 14go lutego :) hehe wiec wypada teraz drugi cykl no my sie kochamy praktycznie codziennie :) chyba ze maz jest bardzo zmeczony i zasypia.Ale co mnie zmarwtilo wczoraj pierwszy raz naprawde nie mialam ochoty :D nie zdazalo mi sie to wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Rubelka, ja mam dwa cykle nie udane, będę zaczynać trzeci. W każdym z nich kochałam się po ok. 10-12 razy (mam cykle krótkie, no i mąż co trzeci dzień ma dobę w pracy) więc nawet częste starania nie zawsze dają rezultaty :( Annasar też mam 6 letniego (w tym roku) synka ;) A tak poza tym to chyba mnie jakaś depresja wzięła... Wczoraj to zatrucie czy co tam, dzisiaj już trochę lepiej, choc nie do końca. Płaczę średnio 3 razy dziennie. I to nawet jazda samochodem mnie potrafi wzruszyć. Gdyby nie @ to bym hormony ciążowe podejrzewała, a tak... Na szczęscię @ się już konczy i trzeba zacząć starania od nowa. Pierwszy cykl z ziółkami, zobaczymy czy pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Wow Dorotka, zazdroszcze takiego libido :D Ja tez bym chciala czesto, ale ja chyba psychicznie sie nastawiam na nie, bo wiem, ze bedzie mnie zawsze cos tam bolalo :/ moja Siostra ma tez tylozgiecie i tez mowi, ze w niektorych pozycjach jej niewygodnie i ja boli, ale ja to mam chyba jakias "wypasions" wersje niewygody :/ nauczylam sie juz, jak jest fajnie, no ale... mam nadzieje ze po ciazy bedzie lepiej, bo z tego co czytalam, to w wiekszosci przypadkow tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Aneczka napewno w koncu sie nam uda i bedziemy mieli rodzenstwo dla naszych pociech. Juz nie moge sie doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dizewczyny a mam takie pytanie jesli nie macie ochoty to nie odpowiadajcie :) chodzi mi o orgazm...bo u mnie straaasznie ciezko z tym,czytalam ze to ze sie niema wcale nie swiadczy o tym ze kobieta nie moze zajsc w ciaze.Jest to jednak lekkie utrudninie bo niema tych skurczow macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
No u mnie takiego pochwowego to tez nie widac bardzo :D ale przy pomocy meza to lechtaczkowy jest, sorki za ta bezposredniosc :D no ale czego tu sie wstydzic :) Wcale to nie ma wplywu Dorotka, pomaga tylko ale na pewno brak nie uniemozliwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Ja tez ostatnio tez mam z tym problem... ale czy to ma jakis wplyw nie wiem niestety ,chociaz gdzies kiedys czytalam ze podobno jak nie ma skurczy macicy to ciezej sie zachodzi ,ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja z tego co wyczytałam gdzieś w internecie (więc czy prawda to nie wiem), to z zajściem w ciążę orgazm nie ma nic wspólnego. Jednak po zapłodnieniu może utrudnić zagnieżdżanie, właśnie przez te skurcze macicy, więc wtedy lepiej go nie mieć. Ile w tym prawdy to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff myslalam ze ja tak tylko mam :) no u mnie z tym drugim tez nie ma problemu :) moja siostra ma to samo co ja :) i ma juz 2 synow :) takze mysle ze azz tak bardzo nie utrudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
annasar a powiedz, Twój synek chce rodzeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Aneczka tak bardzo chce ,ciagle mi mowi ze wszyscy w przedszkolu maja braciszka albo siostrzyczke a ja nie mam. A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Kobieti musi nam sie udac :) z orgazmem czy bez heh :D Na razie uciekam, zajrze pozniej do Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Mój jeszcze z 3 miesiące temu absolutnie nie chciał, aż zobaczył mają przyjaciółkę w zaawansowanej ciąży. Zakochał się w jej brzuchu i teraz o niczym innym nie mówi. Cały czas pyta kiedy ja będę miała duży brzuch. Nie wiem czy bardziej mu o ten brzuch chodzi czy o rodzeństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Kogo jeszcze nie ma niech skopiuje i dopisze się do tabelki :) CIĘŻARNE 🌼 Tuptus_111___________ 33___________ ❤️ 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________ ❤️ ojtamojtam____________ 29___________ ❤️ STARACZKI 🌼 Aneczka8828__________26___________@15.04 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 Katarina1987__________ 27___________@3.04 dorota_dubaj__________ 26___________@30.03 (c 21 dni) lub @5.04 (c 27 dni) rubelka_______________ 27___________@17.04 AniaAniutka ___________ 26__________ @ 21-25.03 pati1920_______________23___________@ 3.04 Franka_________________23___________@ 15.04 Ksówka (Ania)__________ 31___________ @ 28.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Tuptus_111___________ 33___________ serduszko.gif 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________ serduszko.gif ojtamojtam____________ 29___________ serduszko.gif STARACZKI kwiatek.gif Aneczka8828__________26___________@15.04 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 Katarina1987__________ 27___________@3.04 dorota_dubaj__________ 26___________@30.03 (c 21 dni) lub @5.04 (c 27 dni) rubelka_______________ 27___________@17.04 AniaAniutka ___________ 26__________ @ 21-25.03 pati1920_______________23___________@ 3.04 Franka_________________23___________@ 15.04 Ksówka (Ania)__________ 31___________ @ 28.03 annasar________________31____________@01.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
pewnie i o brzuszek i o rodzenstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Musimy poprawić statystykę, bo staraczek coraz więcej a ciężarne tylko trzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatalnie się dzisiaj czuję psychicznie. Obawiam się, że ta wredna @ chyba jednak przyjdzie :-(( :-(( :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×