Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Franka ja tak mam tylko, że 3 ściany mam pomalowane na kremowo, a na jednej mam czarną tapete w tłoczone wzorki. Mysle, że jak dasz tapete na dwóch scianach to może ci to przytłoczyć pokój. Ale jak uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Jak tam nowy dzien dziewczyny? Mnie ten "moj" kregoslup cos sie daje we znaki :( ale uwazam mocno i moze przejdzie... ---- A co do remontu jeszcze, to my bedziemy robic sobie pokoj, taki sypialniano-wypoczynkowy ;) i planujemy czerwien i krem na scianach, z tym, ze czerwona bedzie tylko jedna, bo tak jak mysza napisala, inaczej byloby po prostu za duzo tego ;) ---- A tak w nawiazaniu, to wszystkie mieszkacie "na swoim"? Bo my z moimi rodzicami jestesmy. Mamy duzy dom, bo 3 poziomy w uzytku, za jakis czas rodzice chca calkiem przeniesc sie na jeden, osobny poziom i my bedziemy osobno. Jestesmy tylko we 4, bo siostra wyprowadzila sie do miasta, gdzie ma prace, bo od nas dojezdzac to jest masakra... ---- W ogole to ja jestem z lodzkiego, ktos tez moze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
Czesc dziewczyny. Poczytuje was od jakiego czasu i chetnie sie przylacze do staraczek 2014 :) Mam 26 lat i mozna powiedziec ze dopiero zaczynamy starania aczkolwiek od kilku dobrych miesiecy sie nie zabezpieczamy. Hormony mam w normie, ale na stale przyjmuje progesteron w drugiej fazie cyklu. Mam problemy z owulacja i wybieram sie na monitoring zeby wiedziec kiedy w ogole wystepuje. Jestem z mazowieckiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja jestem "na swoim". Mieszkaliśmy w bloku w 50m2, w grudniu przeprowadziliśmy się do większego mieszkania, teraz mamy 100m2 i cztery pokoje :D No i bez kredytu, co mnie bardzo cieszy :) -------------------------------------------------------- Bardzo zastanawia mnie mój wykres temperatur, przed @ temp powinna spaść, niestety tak się nie stało :( Mam cały czas podwyższoną. Zapytałam na forum ovufriend, tam dziewczyny w tym obeznane, pewnie to problemy hormonalne jakieś...ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Witaj Birdy :) Pierwszy dzieciaczek będzie, czy już masz? I kiedy masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
Witaj Aniu :) Pierwszy i dlatego pewnie troche mnie to niepokoi... Dziwne ze tak mlode dziewczyny jak my maja problemy z zajsciem :/ Jak to moja znajoma mawia: kiedys czlowiek sie modlil zeby byla jedna kreska a teraz placze - cos w tym niestety jest. A tak z innej beczki, to zazdroszcze braku kredytu bo my z mezem niestety na lasce banku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
A i z @ to u mnie roznie bywa, bo mam bardzo nieregularne cykle. Ostatnio mialam 34 dniowe, wiec jesli tym razem tez tak bedzie to mialabym dostac 10 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja już mam 6 letniego synka (tamta ciąża była "wpadką"), więc wszystko dobrze działało...kiedyś. Teraz staram się przestać tak bardzo chcieć, ale same rozumiecie, że jest niezwykle trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Witaj birdy :) No dokladnie jest tak jak mowisz :( ---- Aniu nie martw sie na zapas, moze to nic nie znaczy. A jak bedziesz o tym myslala, to tylko gorzej dla Twojej psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
Aaa to super, ze synek juz jest. Teraz tylko czekac na corke :) Kiedys chyba zylo sie bardziej beztrosko i nie chcialo sie dziecka swiadomie, wiec pewnie podejscie duzo zmienialo...Uciekam do obowiazkow, ale bede tu zagladac :) Milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Bo my to chyba zle dzialamy dziewczyny! Jakbysmy myslaly ze teraz to nie jest odpowiedni moment to moze szybko by nam poszlo ;) Ale to wszystko pokrecone... moja mama to mowi ze ona chciala zajsc w konkretnym dniu i zaszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Tak Aniu, trzeba zacząć myśleć, że teraz nie jest dobry czas na dziecko, wtedy zajdziemy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM birdy :) u mnie kregoslup sie odzywa czuje @ w kosciach przyjdzie na bank :) ja juz wrocilam z zakupow teraz maz gotuje i bedziemy sie byczyc piatek to jego jedyny dzien wolny :) Ja z racji ze nie mieszkam w pl to wynajmujemy mieszkanie drogo tu jak cholera za rok placimy 25000 :D bez oplat no ale coz jakis czas trzeba zagrysc zeby.Jak sie przeniesiemy to pewnie zamieszkam w domu rodzinnym mamy taki duzy 3 poziomowy :) moja siostra ma swoje pietro rodzice swoje a na poddaszu mieszka dziadzio sam bo babcia mi zmarla w styczniu :( takze kiedys pewnie tam sie wprowadze :) moze i w moim przypadku obedzie sie bez kredytu.Niestety nasze panstwo jest tak chore ze 80% ludzi zaczyna zycie z bonusem kredytowym :D coz zrobic trzeba kombinowac :) Powiem Wam ze tu mam wszsytko ale bez rodziny tonie jest zycie :( i tak wroce do pl chociaz wiem ze to bedzie baaardzo ciezkie na poczatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam na swoim w domu właściwe dwurodzinnym, ja mieszkam na górze ale ogólnie wszystko jest osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Dorotka ja tez czuje, ze lada chwila moge dostac @. A musze Wam dziewczyny powiedziec, ze przed slubem pisalam tez z dziewczynami na kafe i teraz mamy swoja tajna grupe (tylko my tam jestesmy i widzimy co piszemy) na facebooku, na prawde sie zaprzyjaznilysmy :) a co najlepsze, to okazali sie, ze z jedna dziewczyna to mieszkamy tylko 40km od siebie :) zamierzamy sie w koncu spotkac w tym roku :) Fajnie by bylo, gdybysmy tez tak sie zakumplowaly :) ja jestem taka emocjonalna, uczuciowa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
O jacie, nawet nie wiedziałam że tak można :) Ja też bym tak chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez :-) tylko tyle osob wchodzi i czyta ze nie wiem jak podac dane ale ja jestem za noii chcialabym zobaczyc jak wygladaja nasze przyszle mamuski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Witaj Birdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Poczekajmy dziewczyny jakis czas, na razie jedne przychodza, drugie odchodza ;) jak nam sie sytuacja ustabilizuje, to wtedy zadzialamy ;) co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
AniaAnutka masz racje ja podobnie jak ty tez jestem emocjonalna uczuiowo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Dorotka jeszcze nawiazujac do Twojej wypowiedzi o imionach, podalas Nadia. Jest cudowne! Zawsze mi sie podobalo :) ale moj maz cos marudzil na ten temat... :D Ja caly czas marze o Lenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Annasar bo Ty tez Ania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Tak tak Ania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jak bedzie dziewczynka najprawdopodobniej bedzie OLA a jak chlopiec to BŁAŻEJ lub PAWEŁ lub TOMASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
No bo my Anie chyba takie sentymentalne :D --- Ola tez mi sie podoba, tylko jak kiedys pisalam, chce imie, z ktorego sie nie zrobi, jak w tym przypadku Olki :/ ladnie Oka, Aleksandra, Olenka, ale nie Olka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
:) ja z kolei dam zagraniczne imę :) mąż jest obcokrajowem.Bardzo chcialabym coreczke i pewnie była by Lia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×