Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość annasar
Aneczka zgadzam sie z Toba w 100 % / Ksowka nie trac nadzieji , wydaje mi sie ze dołaczysz do listy ciezarnych :D zycze ci tego z calego serducha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Własnie się dowiedziałam, że znajoma nazwała synka MAJKEL. Tak się pisze jak napisałam... Co lepsze ma też syna, który nazywa się SAJMON ;) Co myslicie o takich spolszczeniach w imionach? Jak dla mnie to wygląda śmiesznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko jedyna... SAJMON, MAJKEL.... wkurza mnie jak ktoś robi się taki zachodni na siłę... Jak już ma być zachodnio, to niech nazwą Michael i Simon, a nie jakieś głupie spolszczenia... Z całym szacunkiem dla rodziców :) A z innej beczki, moja siostra jest w 12tc teraz i zastanawiam się jak to zrobić, żebyśmy jeszcze rodziły w tym samym roku hahaha :) Byłoby bosko, w jednym czasie z wózkami spacerować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Rubelko, jak by się w tym cyklu udało, to jeszcze na grudzień byś się pewnie załapała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tez uwazam ze jak juz dawac zachodnie to nie spolszczac :) brzmi to troszke smiesznie :)no ale wybor nalezy do rodzicow tak czy inaczej jak ktos bedzie wolal to nie bedzie widac pisowni :P tylko w dokumentach :) ale ciesze sie ze teraz w polsce mozna zarejestrowac nie tylko polskie imiona to na + oczywiscie :) sama bede musiala takie dac :P jedna z moich kolezanek tez dala jessica nie wiem czy spolszczone czy nie :) tak czy inaczej zauwazylam ze wracaja stare polskie imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Też zauważyłam modę na Jasiów, Antosie, Marysie i tego typu "stare" imiona. Ja bym nie chciała, żeby w grupie z moim dzieckiem były trzy czy cztery dzieciaczki o tym samym imieniu. Moje imię jest tak popularne, że zawsze miałam w klasie co najmniej 3 inne Anie. Oskar w grupie w przedszkolu jest jeden, choć wiem, że imię nie jest rzadkie. No ale 3-4 Oskarów się pewnie w klasie nie znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi co roku przychodzi taka fala popularnych imion :) tak sprawdzilam imiona dla dziewczynki i wybralam z tych zagranicznych meza 1.Amala 2.Amina 3Hana 4Lina 5 Nadia a teraz popatrze za chlopcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie jestem zwolenniczką dziwnych zachodnich imion. Chociaż znam Dżesikę, Dżenifer, Dżordana i Brajana - według mnie to okropnie wygląda :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dżenifer i Dżordan wygrywają :D Ja przyznam że dla chłopca nie mam absolutnie żadnego pomysłu na imię, musi być dziewczynka i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często imiona są też niekonsekwentnie dobierane do nazwisk. Z moim bratankiem do przedszkola chodziła Tania Kapustka :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :* hahahaha ksowka oplulam tableta... ja sie narazi nie zastanawiam nad imieniem no mam jakies swoje faworyty, jednak teraz sie patrzy na to jak spoleczenstwo zareaguje na imie. strasznie bym chciala zosie,no ale gdzie w tych czasach juz to widze jak na przerwach chlopcy E ZOCHA CHO NO TU... no nie przekonuje mnie to;) co do orgazmow,no tez mam z tym problem, dlatego od razu po,trenuje miesnie kegla:D Franka tez mi sie podoba smieszne takie ale no nie dam corce tak na imie. a tak apropo franka to tylko nik,ja mam na imie magdalena, i strasznie podoba mi sie dla cory gez imie lena no ale dziwnie Lena corka Magdaleny hehehe:) mam zagwostke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się podoba imię Zosia dla dziewczynki i Zofia też jest ładną formą. Dużo moich znajomych dało na imię córkom Zosia, więc nie wydaje mi się to jakimś staroświeckim imieniem :-) :-) Najważniejsze, żeby Wam się podobało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) podczytuje was trochę i postanowiłam od was dołączyć jeśli pozwolicie :) opowiem coś o sobie. Mam 28 lat. staramy się o dzidziusia już 9 cykl. Od tego cyklu rozpoczęłam szczegółowe badania - na razie jestem na etapie monitoringu cyklu i badania hormonów. @ przewiduje na 16.04 a raczej go nieprzewiduje. Najważniejsze to się nie poddawać. Zawsze myślałam ze ciąża to jeden numer i już a tu niestety tak łatwo nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mysza! Starasz się o pierwsze dziecko czy masz już jakieś szkrabki w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będzie moje pierwsze :) jeśli się uda. Na razie wspomagam się jakimiś witaminkami przepisanym przez gina. Jak już będę mieć wyniki to zobaczymy co tam słychać. A ciąże urojona to już chyba z 5 razy miałam, wszystkie objawy bolące sutki, brzuch, zgagę, mdłości itp. :P mój lekarz powiedział, że 70% sukcesu leży w głowie i niestety im bardziej chcesz to przysadka mózgowa wysyła jakiś bodziec który staje się blokadą i nie można zajść. Tylko jak tu nie myśleć o tym i wyresetować mózg. chyba się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Witaj Mysza :) Będziemy testować w podobnym czasie, ja @ mam mieć (raczej nie mieć) 15.04. A z tą ciążą urojoną to witaj w klubie :D Co prawda ja mam za sobą dwa nieudane cykle dopiero, ale w obu objawy ciążowe jak ta lala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Przepraszam za off top, ale właśnie dostałam w pracy zadanie - do poniedziałku mam wymyślić sposoby na reklamę, rozkręcenie biura ubezpieczeń... Chciałabym zabłysnąć jakimś super pomysłem, ale nie jestem w tym niestety dobra. Będę bardzo wdzięczna jeżeli któras z Was mi coś doradzi, może w Waszych miastach były jakieś fajne kampanie itp sprawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak w urojonej ciazy tez juz bylam. a raczej jestem co miesiac:D faktycznie Mysza bedziemy razem testowaly. aneczka pomoglabym ale slaba jestem w te klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Madziu, no ja właśnie tez słaba, szukam pomysłów w internecie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety też nie pomogę w tym temacie. Fajnie burza hormonów będzie w połowie kwietnia. To co mam nadzieje ze robimy sobie wielkanocny prezent ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Oj Mysza, oby tak własnie było :) Prezent na zajączka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka wujek google zawsze pomocny;) oczywiscie mam nadzieje ze bedzie jajo niespodzianka:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Jajo niespodzianka :D Mi się podoba też określenie "w dwupaku" na ciężarne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×