Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość Aneczka8828
A czy któraś z Was dziewczyny mierzy codziennie temperaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
O, to widzę że przed owulacją jesteś jeszcze :) Pytam, bo nie wiem, czy tylko ja taka "nawiedzona" jestem i zastanawiam się czy nie przesadzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak z ciekawosci bardziej. powinien byc duzy skok na owulacje?? nie znam sie n tym. ja to nawiedzona testy owulacyjne mikroskop oulacyjny termometr obserwacja sluzu ziola castagnus folik mgb6 i zakupuje zel conceive plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wczOraj pierwszy raz w zyciu uzylam depilatora bol masakryczny.oczywiscie nizej nie zjezdzalam bo wargi b.delikatne myslalam ze sie posram z bolu. dzisiaj tak boli jakby mnie ktos skopal i duzo ranek mam. nie polecam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Jak prowadzisz ten kalendarzyk na ovufriend (a z tego co pamiętam to tak) to napewno zauważysz skok :) Aż z ciekawości sprawdziłam jaki ja miałam (+5 kresek) Co do depilatora, to też kiedyś wpadłam na ten pomysł. Myślałam że umrę w trakcie i po też... Nigdy więcej się nie odważyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Ale mam dzisiaj dzien do niczego.Od rana zalamka. Jeszcze nie zaczelam stazu a pracodawca zaczal sie czepiac.Skad sie tacy ludzie biora. I nie zalamywac sie prosze,Do lata wszystkie zdazycie zaciazyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Mąż mnie pociesza, mówi że jak nie zajdę w ciążę to na wakacje polecimy do ciepłych krajów (najprawdopodobniej Egipt). Może to dobry sposób, żeby odpuścić i się nie spinać tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do depilatora to ja sie jeszcze nie odewazylam tam :-) mam problem z werasytajcaymi wloskami ogolilam nogi ostatnim razem i masakra teraz wrastaja jak nie wiem coz musze odpuscic na jakis czas czytalam ze peeling kawowy jest dobry moze wyprobuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Przyjęłam Cię do przyjaciółek :) Tak jak mówiłam, wydaje mi się, że bez problemu zauważysz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja po depilatorze też miałam problem z wrastającymi włosami. Dlatego na stałe zaprzyjaźniłam się z maszynką do golenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam depilatora i bylo ok ale wloski wrastaly;/ wiec przeszlam na kremy a dzisiaj przyszla mi golarka damska i powiem wam ze jest rewelacyjna a w ciazy napewno bedzie mi bardzo przydatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REMINGTON WDF4830C DAMSKA GOLARKA BIKINI WET / DRY (wklej sobie to na allegro) nie moglam wyslac linka bo jako spam to lapalo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Koliberku, a jak Twoje samopoczucie? Spokojniejsza jesteś po wizycie u gin.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawia mini mini wloski? ze czuc jakby tarke?? tak jak po jednymwoch dniach po goleniu zwykla maszynka czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki jestem załamana :-( :-( :-( Żyć mi się nie chce :-( :-( :-( Powód wiadomy- @@@ :-( :-( :-( "Znowu w życiu mi nie wyszło" :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ta nasadke jak golarka:-) jesli chodzi nam o to samo i jak sie dobrze przyloze to skora jest gladka jak po golarce noi bez podraznienia skory:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×