Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość Aneczka8828
nie wiem dlaczego wycenzurowało słowo *********.m.i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
r / u/ c/ h/ a/ m/ i może teraz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Cholerna cenzura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
heh ******* pomysleli o czyms innym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Zboczuszki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no ja tez slyszlam o kotach :) ale jak moja siostra byla w ciazy to i tak mielismy kota :P i nic sie nie dzialo wiadomo ze trzeba unikac kontaktu :) ale u nas kotek sam pchal sie do siostry bo wyczuwal ze jakies dzidzi jest w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Kiedyś gdzieś czytałam o kotach, że jeżeli jest w domu, nie wychodzi, nie ma kontaktu z kotami podwórkowymi to nie ma się czym martwić. Ale tak myślę, że chyba pierw by trzeba było takiego kota przebadać... Ja nie mam żadnego zwierzątka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj przeczytalam, ze jesli kot jest w domu od wielu lat, to i tak juz ma sie pewnie w sobie te "bakterie" i nic sie nie stanie, gorzej, jakby dopiero bedac w ciazy sie zarazil tym. Ja mam koty od zawsze :) no i tu przewaznie chodzi o ich odchody, a nasze kociaki, to na dworku sie zalatwiaja :) w domu nie ma kuwety. Zalety wsi :) heh Dorotka kiedyś właśnie czytałam, że jak się jest w ciąży to kociaki wyczuwają i strasznie się przymilaja ;) ja jestem strasznie zwierzatkowa, wszystkie bezdomne bym brala do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
To bylam ja :) A! I napiszcie mi co z ta krwia, co w tych badaniach jest wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje sa z nami odkąd skończyły 2 miesiące, nie wychodzą są czyściutkie i zdrowe, ale tesciowa (z resztą położna) powiedziala mi ze jak tylko zajdę w ciążę pierwszym badaniem jakie powinnam wykonać to wlasnie na toksoplazmoze. Nie wnikałam głębiej w temat ale chyba z nią pogadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
No wlasnie podobno to jest bardzo powazne... Ale jak juz sie ma przed ciaza, to lepiej, niz w trakcie sie zarazic. Chyba pomysle o tym badaniu, najwyzej lekarz mnie wysmieje ;) Ale masz fajnie, tesciowa polozna :) duzo Ci pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fakt :)ale nie wiem czy chce żeby np. byla przy porodzie, nie rozmawialiśmy jeszcze na ten temat wydaje mi sie to trochę krępujące, ale tez zdaje sobie sprawę z tego że jak juz dojdzie do porodu to będzie mi wszystko jedno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
:) ja sie obawiam, ze nie bede sobie mogla "poradzic" z moja mama... ja lubie robic wszystko sama, nie lubie jak ktos doklada swoje 2grosze do mojego... a moja mama jest taka, ze uwaza, ze zawsze wie lepiej. Ja cos ugotuje, ona musi chociaz ziarenko pieprzu dosypac, a mnie apopleksja wtedy dopada! :D i juz sie boje, bo jak rozmawiamy o czyms zwiazanym z ciaza czy dzieckiem, to zawsze musi cos dopowiedziec. Mieszkamy razem, wiec klotnie beda nieuniknione, juz to wiem. Kocham moja mame, ale mamy obie silne charaktery i czasem jest ciezko... tylko sobie nie pomyslcie, ze jakas niewdzieczna jestem, albo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja jz mam upatrzonego lekarza w polsce i szpital tez :) wiec pozabieram wszsytkie dokumenty stad i sruuu :)ide lezec bo cos mnie brzuch dziwnie boli dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja bede miec spokoj przez jakis czas a jak przyjade to pewnie tez tak bedzie chociaz wie ze jestem teraz niezalena od niej :) wiec moze opanuje szallll dam kase na utrzymanie i sie nie bedzie doczepiac :P no a po porodzie to max 2 miechy i wylatuje bo moge byc tylko pol roku poza granicami emiratow bez anulowania wizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Ja mam super ginke, ale bede musiala zmienic, jak zajde, bo ona nie ma usg nawet w gabinecie... zawsze chodzilam do niej na badanie i cytologie, a na usg dawala mu skierowanie do innego. Raz w roku mozna sobie pozwolic, ale w ciazy co miesiac prywatnie do 2 lekarzy... tu 80 i tam 50 zl... juz mam upatrzonego lekarza z super gabinetem i on fajny :) szkoda tylko, ze facet ;) wiem, ze to ich nie interesuje, bo widza tyle na dzien, ze pewnie maja dosc :D ale i tak jakos mnie to krepuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Fajnie jak ma kto pomoc, ale niezaleznosc, to jest to co tygryski lubia najbardziej :D czlowiek przeciez musi sie sam uczyc, nawet na bledach :) No, az mi ulzylo :D Dorotka odpoczywaj, niech Cie brzusio nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety na moja rodzinę nie będę mogla liczyć (po pierwsze jest daleko,a po drugie nie mam mamy) wiec taka teściowa jak moja to skarb. Nie wtrąca sie do niczego nawet nie przychodzi bez zapowiedzi a ma dwa kroki do nas no i jest położną :) sama jestem ciekawa jak ona by się zachowywała przy moim porodzie (w końcu rodziłby sie jej wnuk lub wnuczka) wogule ciekawa jestem czy to dopuszczalne żeby to ona odbierała poród. Nie zapytam jej bo pomyśli jeszcze ze tego chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Guerka to pewnie wszystko wyjdzie "w praniu" :) Ja na tesciowa liczyc nie moge. To jest dluzszy temat, moze kiedys pogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat teściów to osobny wątek trzeba było by założyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Na moich to nie wiem, czy jeden by wystarczyl :D Uciekam na razie, milego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Oj teście... faktycznie wątek rzeka. Moja teściowa nie żyje, ale teściu ma drugą żonę...i bliźniaki 4 letnie ;) A tak mi się przypomniało odnośnie rodziny mojego mężą. Jak urodziłam Oskara, to jego babcia przyszła do nas, wiadomo, żeby obejrzeć dziecko. Miał ok.2-3 tygodnie wtedy. Od razu do mnie z pretensjami - dlaczego mleko nie jest ciepłe tylko letnie (pił mleko modyfikowane i musiało być letnie, inne wypluwał), a dlaczego mu się ulewa (jak by to była jakaś anomalia...). No ale przeżyłam jej wizytę. Po chyba 3 dniach przyszła do mnie kobieta z opieki społecznej. Okazało się, że ta babka zadzwoniła i powiedziała, że nie potrafimy opiekować się dzieckiem i je zaniedbujemy... Wydzwaniała też do mojej mamy, żeby zrobiła porządek, bo my się nie potrafimy dzieckiem zająć, ale dostała z/ j/ e/ b/ y od mojej mamy. Tak to właśnie z rodziną jest... Kobieta z opieki oczywiście nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheh to moja mama az tak sie nie wcina :) przynajmniej ze siostra tak bylo no ale wiadomo ze to bedzie moje pierwsze dziecko :) to kto wie pewnie bede potrzebowala troszke pomocy :) ja juz zjadlam obiadek o dziwo nie czuje zadnych mdlosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
To dobrze Dorotko, obyś wogóle tych mdłości nie miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah ale ludzie mają pomysły : f.kafeteria.pl/index.php/temat.php?id_p=5885731

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Nie wierze :D pewnie to jakiś troll, ludziom się nudzi, często takie idiotyczne wątki na kafe są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
hej :D wczoraj miałam objaw ciążowy, bolały i swędziały mnie sutki :P sama się z tego śmieje, w końcu ja też chcę mieć jakieś objawy :D drugi dzień mam jeszcze lekką biegunkę ale chyba to nie objaw :P Boje się dostać tą głupią @ ja jej nie chceeeeee !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:* ale zescie nabazgrolily znowu:) jak sie mamuski czuja??? Ania mi of polazywal juz 4 dni temu plodne a test owulacyjny wcOraj troche pokazal wiec nie sugerj sie zabardzo.i kup testy owulacyjne beda ci pomocne. co do kwasu foliowego mam za soba juz jedno opakowanie folika i biore mgb6.casagnusa no i ziola pije. co do tesciowych jeezu matka mojego faceta. wszystko wie lepiej i najlepiej ona jest najmadrzejsza aaaaaa nawet mi sie do krojenia pjersi z kurczaka potrafi wpieprzyc. jak bede w xiazy to bedzie marudzix ze za wczesnie ze za szybko itp itd,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze ja mialam dosc fajna tesciowa ale umiala mojemu mezowi nagadac i byly problemy, zmarla w czerwcu a tesciu zalezy od dnia raz jest ok a raz by po katach ustawial...mowie wam jak strasznie sie martwie czy wszystko jest ok...nie wiedzialam ze jak juz okaze sie ze jestem w ciazy bede takie stresy przechodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×