Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość annasar
Zgadzam sie z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Lara jak twoje samoopoczucie dzisiaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Lara a jak twoje samopoczucie dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Aż z ciekawości przeczytałam tamten wątek ;) Ale się niektórym nudzi ;) Nie zrozumie nikt, kto nie był w takiej sytuacji jak my... Niech sobie piszą co chcą, mi to zwisa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
hmm jak narazie dobrze tylko mnie brzuch pobolewa... rano test negatywny ale @ mam miec 5.04... ale nigdy mnie jeszcze nie bolal brzuch przed @, a przynajmniej tyle dni przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
kochana przyjzyj sie mu dobrze,moze cien jest drugiej kreski ja tak mialam z pierwszym testem,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
nie... nic tam nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
kochane ja lece do pracy... bede wieczorkiem buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! :) Gratuluję upragnionej,maleńkiej fasolinki w brzuszku.A ja dzisiaj odebrałam wyniki krwi i są po prostu makabryczne...postępująca anemia :( Jak nie urok to sraczka,a teraz jeszcze to...Lara nie załamuj się,trzymamy kciuki by @ Cię nie nawiedziła :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lara moze jeszcze za wczesnie ,,,trzymam kciuki i przesylam ciazowe fluidy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
gosc to ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneczka8828 Aż z ciekawości przeczytałam tamten wątek oczko.gif Ale się niektórym nudzi oczko.gif Nie zrozumie nikt, kto nie był w takiej sytuacji jak my... Niech sobie piszą co chcą, mi to zwisa jezyk.gif __________________________________________ Mylisz sie wiele kobiet bylo na waszym miejscu, ale nie mialo tak nawalone w glowie zeby pisac o fasolinkach i przesylaniu ciazowych fulidow. Mozna rozmawiac po ludzku, piszac o ciazy i staraniach a nie jak jakies nawiedzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Gościu W naszym wątku nie widziałam żeby się pisało o fasolinkach i ciążowych fluidach, więc to chyba nie do nas... Staramy się wspierać i trzymamy za siebie nawzajem kciuki, a to moim zdaniem nie jest "sraczka" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
kochane forum sraczek zzostalo usuniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Do dziewczyn które biorą Castagnus - są jakieś efekty? Zamierzam dokupić sobie je dzisiaj i dołączyć do ziółek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej kochane :**** mam nadzieje ze mojemu sie cos zmieni jak zajde w ciaze. ja biore castagnusod tego cyklu razem z ziolami.poki co to tyle ze nie plamie miedzy miesiaczkami. powinnam miec cykl 30 31 dni niby skraca cykl ale watpie zeby u mnie zadzialalo. usuneli te sraczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dzięki Franka. Chyba jednak poczekam, ze dwa cykle popiję same ziólka, a później dołączę te tabletki... Tyle jest opinii w internecie, że nie wiadomo w co wierzyć... no i człowiek głupieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
O, to dobrze. A jak dzisiaj się czujesz? Znowu rewolucje czy już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Znowu popołudniu się spokój tu zrobił... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja też mam astmę, coś ciekawego na ten temat wyczytałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore castangusa od tego cyklu. Narazie zadnych zmian nie widzę ale to chyba tak szybko nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneczka8828 Gościu W naszym wątku nie widziałam żeby się pisało o fasolinkach i ciążowych fluidach, więc to chyba nie do nas... Staramy się wspierać i trzymamy za siebie nawzajem kciuki, a to moim zdaniem nie jest "sraczka" oczko.gif jak to? przeciez jedna z was ma nawet w stopce napisane o "fasolince".. wiele z nas stara sie o ciaze ale nie kazdej odbija i nie kazda staje sie od razu infantylna. topik usuniety? co z tego? i tak juz wiecie, ze mozna inaczej, normalniej starac sie o dziecko a nie jak infantylne dziunie czekajace na owulki, fasolinki, brzusie i srusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu ty chyba jakiś ból du***py masz. Jak Ci się niepodoba to zdup***czaj stąd i nie czytaj. Po ch**j tu wchodzisz i komentujesz skoro Ci to tak strasznie nie pasuje. Możemy sobie fasolkowac , brzusiować itp ile nam się żywcem podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Gościu, zwracasz się do mnie, więc wskaż proszę, gdzie ja taka "infantylna" byłam? Zresztą, jak komuś nie pasuje pisanie o "fasolinkach, przytulankach, owulce" itd, to niech po prostu nie czyta. Ja nikogo nie zmuszam do siedzenia na naszym wątku, dlatego jest on NASZ, bo my się dogadujemy. Sraczki usunięte - widać że nie był to tak cudowny i wiele wnoszący wątek jak się co po niektórym wydawało... A teraz kończę tą wymianę zdań i wracam do moich "staranek" bo niedługo "owulka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Chodź chodź, już mam bóle jajniczków :p dobra, starczy bo jeszcze nas usuną za nabijanie się ze sraczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×