Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość annasar
ale tu dzisiaj cichutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
Cześć dziewczny, byłam dziś u gin i dostałam skierowanie na ponowne sprawdzenie prolaktyny, progesteronu i estradiolu. Dodatkowo na usg żeby ocenić endometrium i myometrium a także strukturę jajników. Dopiero jak zrobię te badania będzie wiadomo co działać dalej i co z tą moją nieszczęsną owulacją. Niestety muszę poczekać na @ i badania zrobić w 22 dniu cyklu, więc jeszcze długi czas niepewności przede mną... Gin zasugerowała też aby zrobić badanie nasienia, żeby potwierdzić że wszystko z partnerem ok. **** Mysza jeśli chodzi o twoje pytanie, to ja do tej pory szłam od razu do łazienki, ale gin mi mówiła że najlepiej jest leżeć na plecach przez 20 min i kochać się w pozycji klasycznej, to wtedy chłopaki mają łatwiejszą drogę do przebycia :) AniaAniutka ja kupowałam te testy na allegro ale nigdy nie pokazały mi owu. Być może jej nie mam wcale dlatego nie pokazują :/ Ksówka współczuję braku wody, wiem jakie to uciążliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
Kurcze nie wiem czemu nie dodało mojego postu, a trochę się napisałam... Byłam dziś u gin i dostałam skierowania na progesteron, estradiol i prolaktynę. Do tego usg żeby ocenić endometrium, myometrium i jajniki. Niestety z badanami muszę poczekać na 22 dzień cyklu, więc jeszcze długi czas niepewności przede mną... Mysza ja zawsze "po" szłam od razu do łazienki, ale moja gin zaleca leżeć na plecach około 20 min. Mówi że nie ma potrzeby robić świecy, wystarczy jak miednica jest na równej powierzchni lub lekko uniesiona np. poduszką. AniaAniutka ja zamawiałam te testy z allegro, ale nigdy nie pokazały mi owulacji wiec sobie odpuściłam. No ale podejrzewam że mogę w ogóle owu nie mieć :/ Ksówka współczuję braku wody, wiem jakie to może być uciążliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam, że nie ma mojego postu, a okazało się że jest dwa razy to samo. Kafe z jakimś opóźnieniem dzisiaj działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birdy26 to dobrze, że gin zleciła Ci badania, przynajmniej będziesz wiedziała czy z hormonami i jajnikami wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Birdy glowa do gory wszystko bedzie dobrze :) i badanie pewnie beda w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam blada:(( ale no coz. jutro nie bedzie jak sie pomiziac wiec mam nadzieje ze te jego zolnierzyki sa silne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
hej dziewczynki widze ze ostro dzis pisalyscie :) szkoda ze mam od poludnia bo chetnie bym z wami popisala popoludniem Annasar i Katalina dziekuje za slowa pociechy :) lepiej mi sie od razu zrobilo :) czekam do @ ... oby nie pojawila sie co do pytania to tez kiedys bieglam do lazienki od razu i wszystko buch... a teraz czekam i leze z nogami do gory nawet przez 15 minut. widze mamy nowe staraczki :) witam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
birdy czemu piszesz tez na kwietniowkach jako bird 25?? dziwna zbieznosc nickow co??? ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
No i polazły sie starać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
Oj miło Franca ze jestes chociaz TY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
juz sie poprawiam Franka nie Franca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe zolniezyki :-) :-) dobreeee u mnie noc bardziej spokojna niz wczoraj:-) wstalam tylko raz :-) naczytalam sie i troche mam cykora:-) maz stwierdzil ze trzeba bylo myslec wczesniej :D kupilam kwas foliowy myslicie ze napewno moge go brac przed konsultacja??moj sie troche wystraszyl jak koles w aptece spytal czy to od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
Z tego co ja wiem to kwas mozna brac bezkonsultacji... nawet podczas staranek jest dobrze go brac. nie zaszkodzi a moze tylko pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas foliowy nalezy brac 3 mce przed planowanym zajsciem w ciaze, przynajmniej do konca 3 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
hej dziewczyny... dzis dopiero zaczely mnie bolec piersi i to bardzo delikatnie... zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie...A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) z tym kwasem foliowym to prawda najlepiej brać przed planowanym zajściem w ciążę, zapobiega powstawaniu wad ukladu nerwowego u dzidzi :) nie zaszkodzi tez jak nasi mężczyźni będą go brali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
A dzis trzymajcie za mnie kciuki bo ide wyciac pieprzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Witam :) Dorotko ja tez dopiero od 3 dni biore kwas foliowy :) Lara powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
Nie dziekuje :) no ja tez musze kupic kwasik lepiej go sobie brac nawet jak sie okaze ze teraz nic z tego Kurcze dziewczyny ciesze sie Waszym szczesciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Kochana za niedługo do nas dołączysz :P jeszcze bedziemy sie \ tego smiały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Witajcie kochane :) U mnie dzisiaj zmiana śluzu (nie jest rozciągliwy tylko wodnisty) OF pokazuje mi dni płodne, więc będzie staranie :p Kwas foliowy biorę od ponad 2 miesięcy, spokojnie Dorotko możesz brać bez konsultacji. Lara, powodzenia :) Jak się czują nasze ciężarówki ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×