Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość AniaAniutka
Ja dziewczyny uciekam na razie. Dorotka odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do graya. przeczytalam 3 cz. super ale jest problem. teraz kazdna ksiazka mi nie wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
hm ksiazka moze byc ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmykam. Ide gotować obiad dla męża :) ps. Dziewczyny te ustawy i inne to nic w porównaniu z stresem jak trzeba kogoś zwolnic heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
ja zaraz do pracy mykam a tak mi sie nie w taka piekna pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
ja zaraz do pracy mykam a tak mi sie nie w taka piekna pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obśmiewają nas na forum na temacie nowe sraczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
Dziewczyny melduję się :) Ja jestem z centrum Polski. Podobnie jak wy uwielbiam czytać książki, szczególnie o medycynie. Greya dostałam w prezencie, pierwszą część szybko przeczytałam ale niestety następnych już nie dałam rady - miałam wrażenie że są w kółko o tym samym i nudziły mnie. Jednak nie moja bajka :) Lara zazdroszczę pogody...u mnie od rana padało i dopiero zaczyna się przejaśniać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Koliberku, no i masz po Greyu 2 kreski na teście :D Birdy a w jakich okolicach mieszkasz? blisko Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greya czytalam juz jakis czas temu ale powiem wam ze po przeczytaniu tej ksiazki mialam ochote wyprobowac co nie co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
i Birdy, pierwsza część może była taka oparta na zasadzie "nie przewracaj oczami" i "nie przygryzaj wargi" :D ale druga moim zdaniem powaliła pierwszą, najlepsza jak dla mnie, bo Christian taaaaki "waniliowy" ;) no i teksty z "wewnętrzną boginią" mnie powalały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
O Franka, w pobliżu Gorzowa może? Mnie wysłali z pracy, żebym chodziła po sklepach i zapraszała do ubezpieczenia przedsiębiorstw u nas, poszłam do 5 znajomych, dostałam pieczątki że byłam i siedzę w domu, bo jak za szybko wrócę to mi karzą dalej chodzić. Nienawidzę czegoś takiego, czuję się jak akwizytor, a nie tak miała moja praca wyglądać. Ale jestem zła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Aneczka ja też bym nie zniosła takiej pracy... nie umiałabym tak namawiać ludzi do kupienia czegoś, jakoś nie jestem stworzona do takich akcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
AniaAniutka można powiedzieć że okolice - Warszawa :) A drugą część Greya czytałam ale co trzecią stronę, bo nie dałam rady inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
A kupowałyście może testy ciążowe z allegro? Są podejrzanie tanie, nawet po 1,40 widziałam. Ciekawe czy są dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
to i tak jesteśmy daleko od siebie :( do Warszawy to ja mam hoho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
dajcie link do tych sraczek to poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
AniaAniutka wychodzi na to że prawie wszystkie jesteśmy tu z innych części kraju...niestety... Aaa i ja jestem po ślubie 8 mcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
ja właśnie mam zamówić, już dodałam do koszyka :) owulacyjne sobie zamawiam, może uda mi się chociaż przybliżyć termin owulacji... któraś dziewczyna pisała, że jej wcale nie pokazywało owulacji, ale nie jest pewna, czy ją miała. Zobaczymy... to nie pieniądze wielkie, więc można sprawdzić. Niestety o skuteczności mogłabym dopiero napisać ok. 20 kwietnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
AniaAniutka to ja pisałam że mi nie pokazywało :) No ale właśnie nie wiem czy mam owulacje, bo miałam straszne problemy z miesiączką i cykle nawet 50 dniowe. Teraz niby mam 34 dniowe ale to dalej wg mnie za dużo... Też sobie zamówię na próbę bo to mały koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
aaa, sorki nie zapamiętałam ;) no to kupujmy! Franka to dzisiaj akcja będzie? :D wiosna ja też nie znoszę @, pocieszam się, że już dziś 3 dzień i zaraz koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Dziękujemy bardzo. Również pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Oj Franka, to daleko, faktycznie każda z innej częsci Polski. Ja już w biurze, skłamałam, że ludzie mnie źle odbierali, żeby nie kazali więcej chodzić :p Ania, dzięki za link, zapowiada się ciekawie ta książka, napewno przeczytam. Właśnie takie lubię najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorota dubaj martwilas sie o dyskryminacje ze wzgledu na chrzest/komunje.to napisalam ze nie to bedzie problemem dziecka w kraju.tylko to ze jest ciapate.nie wiem co dziwi ciebie to okreslenie bo tak na calym swiecie mowia na nich.mysle ze tym powinnas sie martwic a nie brakiem chrztu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×