Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość Aneczka8828
Najlepiej zrób badanie beta z krwi, będziesz miała pewność czy jesteś w ciąży czy nie. Jeżeli nie będziesz, a @ dalej nie będzie to czeka Cię wizyta u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok a gdzie sie robi to badanie beta? trzeba miec skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, do psychologa :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A co to dzisiaj tak cicho? :) Wszystkie zajęte :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klocilabym sie kto tu ma bol d/u/p/y. Mozecie sobie pisac ile chcecie I tak mamy na was w/y/j/e/b/a/n/e .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałyście co sraczki wymyśliły? że jak jeszcze raz zostanie ich temat usunięty (a teraz jest na ogólnym) to wejdą na ten temat i będą sobie "gadały", albo zaczną wasze posty oznaczać jako spam, bo nie w tym dziale są umieszczane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
hej dziewczyny no i znow jestem pozno... masakra jakas. mama podpowiada no wlasnie ja zrobilam test przed i na chwile dostalam dola ale sie szybko pozbieralam i czekam na @ ktora ma byc jutro/pojutrze...albo raczej ktorej mam nadzieje nie bedzie jutro/pojutrze... :) no jakos tak sie zzylysmy ze nie jest nam chyba glupio zapytac sie nawzajem. moze nawet latwiej jest tutaj niz zapytac kogos ze znajomych lub rodziny... Dziewczynki spicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
dajmy im spokoj niech sobie pisza tam co chca...szkoda czasu i nerwow na czytanie tego a jak sie przeniosa tutaj to bedziemy na to skazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie drogie panie. Dajcie nam spokoj. Rozpieprzacie nam temat za tematem a demokracje chyba mamy, prawda? Wy mozecie kaleczyc jezyk polski tak bardzo, ze nam sie niedobrze robi a my mozemy sie z tego napier...lac tak bardzo, ze wam sie niedobrze robi. I poki zadna ze stron sobie nie wadzi to jest dobrze ale jak notorycznie s.racie w gacie i do modow latacie, zeby nam temat usuneli, to obiecuje, ze rozpieprzymy kazdy staraczkowy temat wsiowo i kolorowo. I wiecej dystansu do siebie i swiata dziewczyny! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
Ja to w ogóle tych sraczek nie czytałam, bo mi to wisi :) Pewnie redakcja temat usunęła bo nic konstruktywnego nie wnosił. Najbardziej to śmieszy mnie ich reakcja jak się plują hehe A nie musimy być na nie skazane. Mozna utworzyć zamkniętą grupę na facebooku :) Co do pisania o śluzie i innych płynach, to nie widzę w tym nic wstydliwego. Kazda z nas wie skąd się dzieci biorą, ma podobne problemy więc czemu by się nie wymieniać spostrzezeniami :) U mnie chyba okres się zbliza...mam okropny ból prawego jajnika, az mnie łapie jakby skurcz momentami....okropieństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
Gościu mysle ze kazda z naszego tematu zgodzi sie zeby dac Wam spokoj ale to dziala w druga strone tak samo. nie bedziemy pisac u Was ale tez Wy u nas... bo ktos od was regularnie komentuje nasze posty. wiec co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
no podejrzewam ze od was bo sie na was powoluje. widzisz i tak to z wami wyglada... my podajemy reke na zgode zeby sobie nawzajem nie przeszkadzac a Ty dalej jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka reke? a co ja moge? za wszystkich odpowiadac nie moge, informuje jedynie ze sie dziewczyny skrzyknely, wiec zapewne czytaja wasz topic :D ja pierdziule, a ja sie moge powolac na pana bozka zuczka spod drzewa nr 5 dzialki 317 w dojkowie wiejskim, i co, ze sie na to powoluje? to z automatu oznacza, ze tak jest? uhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
dobra ja juz sie nie wypowiadam...robta co chceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama podpowiada
Birdy, na samym początku ciąży też miałam taki bol jajnika, bol podbrzusza jak na okres i pewna bylam że to wina zbliżającego się okresu właśnie. A okazało się że jestem w ciąży :) Lara, w sumie to też chyba wolałabym pisać o takich delikatnych sprawach na forum, aczkolwiek dla mnie to i tak bardzo "odważne". Fajnie, że się znalazlyscie na tym forum. Sama pisałam z dziewczynami, które zaszły w ciążę wtedy, co ja, wiec Was rozumiem. I trochę Wam zazdroszczę, ponieważ sama chętnie zaczęłabym starania o drugie dziecko, ale muszę jeszcze trochę poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
Mama podpowiada no to cierpliwie czekaj na czas kiedy juz bedziesz mogla i do dziela :) ja to tobie zazdroszcze bo juz masz dzidzie swoja. a dlugo sie staraliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama podpowiada
Udało się w pierwszym cyklu starań. Właściwie to nie zdążyliśmy się starać zbyt bardzo. Po trzech latach łykania tabletek anty, postanowiliśmy że chcemy zostać rodzicami. W grudniu wzięłam ostatnią tabletkę, w styczniu zabezpieczalismy się prezerwatywami (chciałam odczekać miesiąc aż dostanę okres naturalnie, bez tabletek) i po pierwszym normalnym okresie przestaliśmy się zabezpieczać. W sumie w lutym mało się widzieliśmy i kochaliśmy się tylko dwa razy - 14tego i 15tego. I się wstrzelilismy w odpowiednie dni, a 6 marca test wyszedł pozytywny. Mój Syn ma 4,5 miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy pustaki starajcie się do usr/anej śmierci, natura wie co robi. Przy porodzie z waszym s/r/aniem się na każdy temat umarłybyście :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Witajcie kochane :) Ja proponuję przenieść się na forum wizaz.pl, tam jest dział poczekalnia, trzeba się zarejestrować, żeby móc pisać, a użytkownicy którzy komentują tak jak tutaj są od razu banowani. Można edytować swoje posty, więc na początku może być zawsze aktualna tabelka, można dodawać zdjęcia ;) Napiszcie co o tym myślicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te oszołomy dalej będą tu wchodzić i komentować bo robienie na złość widocznie sprawia im nieodpartą przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Ja tez jestem za :) Chcialabym duzo napisac ale sie powstrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu poczekaj jak sie przeniesiemy na wizaz:) tam nam wszystko opowiesz :) ja dzis wieczorem tez zdam relacje z wizyty u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Juz tam jestem :) czekam na dalsze instrukcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×