Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego polscy faceci tak szybko się starzeją i brzydną ?

Polecane posty

Gość gość

25-30letni polak wyglada juz strasznie staro, a po 40-50 to kompletna masakra, stare capy z przerostem prostaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma w domu wiecznie niezadowoloną pomiatającą nim raszplę z twarzą wiecznie wygiętą w pałąk to nic dziwnego. Jak facet jest szczęśliwy to fajnie się starzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy. Mój ma 26 lat a wygląda na max 20 za to ja mam 23 i czuję że zaczynam się już starzeć chociaż to ja zawsze byłam atrakcyjna i ładna w naszym związku. Boję się że może mnie zostawić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahaha ja mam 30 a w zeszłe wakacje podrywała mnie jakaś mężatka i się zapytała ile mam lat to powiedziałem niech zgadnie, to ona że wyglądam na 19 :) rzadko kto mi daje tyle lat ile mam, wolniej się starzeje dużo, dają mi maks 24-26 lat, jeszcze w 2010 były miejsca gdzie chcieli ode mnie dowód :p, ale mam kolegów w moim wieku co wyglądają bardzo staro już łysieją mają brzuchy skóra jak u 40 latka - a u mnie ani skóra się nie starzeje, ani nie łysieje ani nie mam brzucha :), stąd też wyglądam na mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo w polsce faceci
to glownie robotnicy, a robotnicy starzeja sie szybciej i prowadza niezdrowy tryb zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DER DIE DAS
 

25-30letni polak wyglada juz strasznie staro, a po 40-50 to kompletna masakra, stare capy z przerostem prostaty

Nie każdy. Ja wyglądam młodo. A nawet bardzo młodo. Zerkają na mnie gimnazjalistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie życie
 

25-30letni polak wyglada juz strasznie staro, a po 40-50 to kompletna masakra, stare capy z przerostem prostaty

Przesadzasz. Nie każdy. Jednak większość Polskich facetów jest zaharowana od rana do nocy aby ich wybranki miały jak najlepsze życie. To się niestety odbija na zdrowiu i wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jappon
 

25-30letni polak wyglada juz strasznie staro, a po 40-50 to kompletna masakra, stare capy z przerostem prostaty

wszystko przez CHLANIE wódy i piwska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazzu

przez baby się starzeją, bo baby mają 1500 zachcianek i ciągle im mało, faceci nie wyrabiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×